x تبلیغات
وب پرداز

معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع افزود

 به نقل از ایرنا از معاونت فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع؛ مهدی نامجوی درباره این خبر افزود: از روز چهارشنبه آتش سوزی در پارک ملی و حفاظت شده گلستان آغاز شد اما به دلیل سخت گذر بودن و نیاز مبرم به حضور بالگرد اطفای حریق، بنا به درخواست سازمان محیط زیست و سازمان جنگلها، بلافاصله با هماهنگی مرکز کنترل و پشتیبانی اطفای حریق وزارت دفاع، سه فروند بالگرد با تجهیزات اطفای حریق به منطقه اعزام شد.

 
معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع افزود: وزش باد شدید در مناطق مختلف استان گلستان باعث ادامه روند حریق شده و از روز گذشته تاکنون بیش از ۶۰ هکتار از عرصه‌های منابع طبیعی طعمه حریق شده و همچنان آتش سوزی در ۲ نقطه ادامه دارد.
 
نامجوی ادامه داد: آتش‌سوزی مناطق مختلف گلستان از جمله پارک ملی و نوده خاندوز آزادشهر، پارک جنگلی النگدره گرگان و چندین نقطه در مینودشت و گالیکش با ورود به موقع بالگردهای اطفای حریق وزارت دفاع و همکاری نیروهای منابع طبیعی، سپاه و مردم محلی مهار گردید؛ اما وزش باد شدید، آتش را به عرصه‌های جنگلی مبارک‌آباد مینودشت و آق‌سو کلاله منتقل کرد.
 
وی تاکید کرد: هم‌اکنون با هماهنگی به موقع مرکز کنترل و پشتیبانی اطفای حریق معاونت مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع، سه فروند بالگرد از یگانهای هوافضای سپاه، شرکت یاس و هلال احمر مجهز به بسکت ۴ هزار لیتری مشغول انجام عملیات اطفای حریق هستند.
 
معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزیر دفاع گفت: استان گلستان ۴۵۲ هزار و ۱۸۵ هکتار جنگل دارد و آتش سوزی، تخریب، تصرف و خشکسالی از جمله چالش‌های فراروی جنگلهای شمال ایران است که باید برای رفع معضلات این اکوسیستم ارزشمند، تدابیری ویژه اتخاذ کرد.

راهنمای جامع انتخاب و خرید تایر و لاستیک خودرو

این معمولا «P» برای یک تایر مسافرتی یا «LT» برای یک تایر کامیون سبک است. لاستیکهای آجدار مسافرتی با آجهای نامتقارن، تعداد بسیار زیادی خط و شیارهای نازکی که در روزهای مرطوب و یخی دارای کشش سطحی بیشتری است، طراحی میشوند. بر خلاف تایرهای تمام فصل که میتواند به آسانی قفل شود و بر روی سطوح لغزنده لیز بخورد، آج تایرهای برفی / زمستانی در برف و یخ فرو می­رود تا اطمینان حاصل شود که در صورت نیاز میتوانید به سرعت متوقف شوید. در تصویر بالا، نسبت ابعاد ۷۵ است، به این معنی که ارتفاع بالشتک تایر ۷۵٪ از عرض تایر است. در تصمیم گیری شما برای خرید تایر چندین عامل نقش اساسی دارند که از قرار زیر است. لاستیک آفرود همانطور که از نامش پیداست لاستیکی است که برای استفاده در محیطهای خارج شهری بدون جاده و ناهموار طراحی و ساخته شدهاند. لاستیک خودرو که از لوازم مصرفی خودرو به شمار میرود اهمیت بسیاری دارد. سرویس سبک زندگی فردا؛ بشیر قلیزاده سرچشمه: اگر میخواهید ترمز ماشینتان خوب و به موقع کارایی خودش را نشان دهد و همچنین کنترل فرمان ماشین صدرصد در اختیارتان باشد، ماشینتان باید دارای لاستیکهای خوب و کار آمد باشد. معمولا شماره تایر در کنار آن و یا روی پلاکهایی در خودرو، برای همین منظور نصب میشوند، از اندازه و میزان باد تایر ماشین خود باخبر شوید.

 
اندازه تایر در کار خانهها روی لاستیک مثل تصویر زیر است. اگر قصد خرید لاستیک خودرو دارید، یادتان باشد که حتما تاریخ انقضای روی آن را چک کنید. اگر با این هشدارهای اولیه آشنایی داشته باشید میتوانید با کارهایی که جزء تعمیرات پیشگیرانه است سبب شوید که از خرابی خودرو در جادهها جلوگیری بعمل آید. عدد ۱۷ در عکس بالا به معنای این است که لاستیک فوق در هفته هفدهم سال ۲۰۰۹ تولید شده است. من اطلاع دقیقی ندارم که سایر وبسایت ها چه معیاری را برای انتخاب بهترین لاستیک ایرانی در نظر گرفته اند، اما قطعا معیارهای یک کارشناس دکی کارز متفاوت است! در پارهای از مواقع میتوانید یک جفت لاستیک از همان دسته را با نام تجاری مشابه و یا متفاوت ولی با کاریی مشابه سایر لاستیکهای خودرویتان خریداری کنید. اگر تصمیم به خرید یک تایر گرفتید، حتما سعی کنید تایر خریداری شده هم نام تجاری و مدل بقیه تایرهای خودروی شما باشد. به گزارش سایت خبری تحلیلی و آموزشی تصادف نیوز ، خرید لاستیک جدید برای خودرو میتواند تا حدودی دشوار باشد.
 
کوچک و یا بزرگ بودن لاستیک میتواند سایش بیش از حد و یا به محور کشنده خودرو آسیب رساند. تعیین تعداد تایرهای برای خرید، به شما کمک میکند که کدام گزینه برای شما مناسب تر است. متاسفانه لاستیک هایی هستند که شاید ۸ یا ۹ سال پیش ساخته شده اند و در انبارها دپو شده و به تازگی به بازار عرضه شده اند. این شرکت در حال حاضر هفتمین تولیدکننده بزرگ تایر جهان بوده و محصولات آن را با توجه به قیمت و عملکرد مناسب می توان به عنوان بهترین لاستیک خارجی موجود در بازار برای خودروهای ساخت داخل و ارزانقیمت قلمداد نمود. این تایر عکسالعمل متفاوتی نسبت به سایر تایرها از خود نشان میدهد. مصرف سوخت کم ، رانندگی راحت تر ، پایداری حرکت ، فرمان پذیری مناسب ، مقابله در مقابل پنچر شدن ، شتاب گیری و ترمز گیری سریع و مطمئن و دوام طول عمر از نمونه های ویژگی این تایر است. هر دسته از تایرهای اتومبیل، عملکردهای مختلفی دارند، برای درک تفاوتهای اساسی تایرها ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید. شما میتوانید با انتخاب رتبه لاستیک بهتر با امتیاز، تحمل بار، سرعت بیشتر و سطح کارایی، تایرهای فعلی خود را به سطح بالاتری ارتقاع دهید. اگر یک جفت لاستیک دارید که شکل خود را از دست داده و نیاز به جایگزینی دارد، در حالی که دو تایر دیگر شما در شرایط خوبی قرار دارند، شما فقط میتوانید این جفت لاستیک فرسوده را جایگزین کنید.
 
اگر تایرهای خودروی شما تازه و یا جدیدا خریداری شده است و در بینشان یک تایر قابل تعمیر نیست که باید تعویض شود. مسئولیت ایمنی شما و مسافران بر عهده تایرهای یک خودرو است. هشدار: هر وسیله نقلیه چهار چرخ، نیازمند تایرهای سایز خود است. در چنین مواردی پول خود را دور ریختهاید. بنابراین مهم ترین کاری که شما می توانید در این زمینه انجام دهید این است که به صورت ماهانه میزان فشار باد لاستیک را بررسی نمایید. همانطور که گفته شد ، تولیدکنندگان لاستیکهای پریمیوم بهترین ترکیب بهره وری و عملکرد سوخت را در محصولات خود ارائه می دهند. 101ZL Spec-2 از ترکیب آنها عملکرد عالی ، طول آجدار چشمگیر و بهره وری قابل توجه سوخت برای محور فرمان را فراهم می کند. در برخی از موارد شما تنها یک تایر نیاز دارید با این حال معمولا تایرها را به صورت یک جفت و یا چهارتایی در بازار عرضه میکنند. بازار لاستیکهای ایرانی گرمتر از لاستیکهای خارجی است و از طرفی لاستیکهای ایرانی کیفیت قابل قبولی به خریداران خود ارائه میدهند و برخی از این برندها با لاستیکهای خارجی گاها رقابت میکنند. در بازار صدها نوع تایر ماشین وجود دارد.
 
برای خرید لاستیک https://tireonlineshop.com به مراجعه فرمایید.

کوتاه کننده لینک رایگان و ابزار ساخت QR کد

کوتاه کننده لینک بیت لی یکی از بهترین سرویس ها در دنیای اینترنت است که در ایران نیز بسیار محبوب بوده و تعداد زیادی از دیجیتال مارکترها نیز از آن استفاده می کنند. وبسایت بیتلی یکی از معروفترین و محبوبترین سایت های کوتاه کننده لینک در دنیای اینترنت است که در کنار ساخت شورت لینک امکان بهینهسازی برند و همچنین ردیابی و تحلیل لینکها و کلیکهای انجام شده را به صورت کامل در اختیار کاربر قرار میدهد. در این مقاله سعی کردیم تا روش استفاده از این سرویس را به طور کامل توضیح داده و به هر گونه سوال تان در این خصوص پاسخ دهیم. همچنین لینکهای فراهم شده توسط ریلینک از گزند تبلیغات به دور ماندهاند و کاربران به صورت مستقیم به آدرس نهایی هدایت میشوند. پیشنهاد من این است همیشه قبل از برگذاری کمپین های تبلیغاتی تان که نیاز به کوتاه کننده لینک دارید سرویس مورد نظر خود را با چند سیستم و آی پی تست کنید تا از دسترس بودنش اطمینان حاصل کنید. به نظر شما چرا باید از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده کنیم؟ توجه کنید که برای بدست آوردن آمارهای مرتبط به لینک های کوتاه شده باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 
ابتدا وارد حساب کاربری Gmail خود شوید. اگر مشاهده آمار افرادی که وارد لینکتان شده است برایتان مهم است می توانید از این خدمت وبسایت ریزی استفاده کنید و آمار دقیق بازدید کننده لینک خود را در هر زمان که می خواهید مشاهده کنید. بهینه سازی لینکهای وبسایت یکی از بهترین راهها برای بهبود رتبه سایت است. آیا تا به حال از سرویس کوتاه کننده لینک گوگل استفاده کرده اید؟ اگر می خواهید پاسخ تمام این سوالات را بدانید، به خواندن این مقاله ادامه دهید. این مطلب به پایان رسید اما یادگیری دیجیتال مارکتینگ ادامه دارد؛پیشنهاد میکنیم حتما سری به نقشه راه دیجیتالینگ بزنید تا مقالات متنی، صوتی، ویدیویی و محصولات مرتبط با «آموزش دیجیتال مارکتینگ» را مشاهده و مطالعه بفرمایید. سایت v.gd هم یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده خدمات لینک کوتاه است که می توانید به سادگی از آن استفاده کنید؛ همچنین با استفاده از این سرویس می توانید لینک های اختصاصی خود را هم بسازید. بر اساس این تجربه، شما درمییابید که اگر کمپین بعدی خود را از ساعت ۱ ظهر آغاز کنید، بازده بهتری دریافت خواهید کرد. هست که واقعا منحصر به فرد بوده و مشکلات شما را حل خواهد کرد .
 
در ابتدا کوتاه کننده لینک گوگل برای انتقال لینک های داخلی به سایت های دیگر گوگل استفاده می شد، یعنی فقط برای سرویس های خود گوگل قابل استفاده بود. یعنی بروی آنها کلیک کنید ، اگر با ارور 400 یا 404 روبرو نشدید، می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید . یعنی اینکه تنها وبسایت خودشان مجاز به استفاده از همان کوتاه ساز لینک است و تنها آدرس اصلی سایت خودشان با همان لینک باز میشود. در سایت https://epsi.link درآمدی ثابت وجود دارد؛ اما توآد پلنهای مختلفی را در نظرگرفته که بسته به میزان تبلیغات درآمد درنظر گرفته میشود. جایگذاری لینک طولانی باعث بیشتر شدن کاراکترهای پیامکی و افزایش هزینههای ارسال پیامک میشود. شاید برای بازاریابی محصولتان تصمیم بگیرید از استراتژی بازاریابی پیامکی استفاده کنید. کوتاه کننده لینک گوگل (Google URL Shortener) از جمله سرویس های مهم و رایگان شرکت گوگل است که متاسفانه افراد زیادی با آن آشنایی ندارند. از جمله تخصصهای لازم برای انجام پروژه در این سایتها میتوان به مهارتهایی از قبیل طراحی و ساخت سایت، تولید محتوا، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی اندروید، عکاسی، کار با نرم افزارهای گرافیکی و… چرا استفاده از کوتاه کننده لینک لازم است؟
 
از معایب این سرویس می توان به عدم ردگیری و آنالیز کلیک ها در آن اشاره کرد. به عنوان مثال ، هر 1000 ویو 10 هزار تومان دریافت خواهید کرد . چگونه می توان از این سرویس استفاده کرد؟ این لینک می تواند لینک های طولانی را از کاربر دریافت کرده و به لینک های کوتاه تبدیل کند. باید به این نکته دقت کنیم که CPM یک مقدار تقریبی از درامد است و ممکنه نسبت به آی پی کشور های مختلف ، متفاوت باشد. بسیاری از این سرویس ها رایگان هستند. چرا از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده می کنیم؟ از مزیت های این سرویس می توان به سفارشی سازی لینک های کوتاه شده و آنالیز دقیق کلیک ها روی آن ها اشاره کرد. در نتیجه امکان به اشتراکگذاری لینکهای طولانی و بلند در این پلتفرمها وجود ندارد. در برخی از شبکه های اجتماعی، محدودیت تعداد کارکتر وجود دارد.

تشخیص طلای اصل از بدل با ۱۲ روش کاربردی و دقیق

با اینکه استفاده از این روشهای خانگی سریع و آسان است، اما در این روشها تشخیص تقلبی و اصل بودن الماس بدون خطا نیست. هدف بعدی این مقاله، اعمال این راهبردها بر چهار قرارداد انرژی (نفت خام، پروپان، روغن و بنزین معمولی) و با همۀ تاریخهای سررسید و پس از آن ارزیابی عملکرد خارج از نمونۀ این الگوها با استفاده از یک تابع زیان استاندارد و الگوی VaR بود؛ هدف سوم، این بود که بررسی وابستگی راهبرد تجربی ارائهشده به فرکانس دادهها طرح شد که نتایج تجربی نشان داد راهبرد تجربی به فرکانس دادهها وابسته نیست. همینطور ضرایب علّیت کوتاه­مدت و علّیت بلند­مدت به سمت را نشان می­دهد. از آن حیث که لفظ منطبق بر معناست، کسی که لفظی را بدون ادراک کامل معنا برگزیند و بر زبان آورد و منظور او آن باشد که معنا را کاملا ادراک کرده، مرتکب دروغ شده است. برای تحلیل صحیح و کامل متن باید با درج معانی هر واژه آشنا باشیم و بدانیم در متن مورد تحلیل، کدام معنی یا معانی مورد نظر بوده است، البته نه صرفاً مورد نظر نویسنده! زیرا همواره نویسنده در انتخاب این زیورها مؤثر نیست یعنی ممکن است نویسنده، فلان معنی را اراده کرده باشد ولی در بزم واژگان، واژه معانی دیگری را نیز بپذیرد و به وسیلة آن، بزم متن را بیاراید.

خرید آنلاین طلا

 
به بیان ساده، بازده عبارت است از کل عایدی که یک سرمایه­گذار در طول یک دوره سرمایه­گذاری بهدست می­آورد. اصالت همواره با معنی است و آنچه باید اصل قرار گیرد معنی است نه لفظ. عوامل مختلفی در واژه گزینی عارف دخیل است اما سه عامل عمده آن چنین است: عامل مخاطب، عامل عارف و عامل جایگاه حقیقت؛ یعنی عارف در مقام تمکین است یا نه، مکاشفة وی به صورت تمام و کمال اتفاق افتاده است یا نه و مخاطب در چه منزلی است و عارف میخواهد او را تشویق یا تحریض کند یا تحذیر دهد و تنذیر کند. مفاهیمی نظیر وسعت، عظمت، عمق، اتحاد قطرهها، آبی بیکران، مواجی و خطرناکی، جایگاه مرواریدهای پر ارزش، مرحلهای برای گذر، منبع رزق، بخشندگی، ضدیت با خشکی، فنای قطرهها و بقای آن ها در پیوستن به دریا و معانی تلمیحی چون داستان نوح، یونس و پوسایدون. این واژه چه معانی و مفاهیمی را میتواند به مخاطب انتقال دهد؟ 
 

سایت فروش طلا و جواهر

 
چه مفاهیمی در مد نظر هر عارف است که یکی از واژگان را نامزد میکند؟ می باشد. لازم به ذکر است همه این محصولات در سایت طلا خانه علاوه بر طلای نو ، به صورت طلای دست دوم نیز قابل دسترسی است. در هر دوره نگین و زمردی بر این درج افزوده شده یا بنا به تحول ایام، جواهری از رونق افتاده است لیکن همه در این درج نگهداری میشود. جنید میگوید: هر که به زبان گوید الله و در سر او مشاهدت الله نباشد، این کس دروغزن است. از حیث وجودشناسی، معنی و حقیقت، ربانی است و لفظ، ناسوتی و زمینی است. کسی که از چشمهای بنوشد و حلاوت آن را درک کند، به چشمة بالاتر طمع میورزد تا این که به چشمة بالاتر و در نهایت، به اصل چشمهها برسد. 9. پول و خسارت دیرکرد در پرداخت: چنانچه بده کارى, بدهى خود را دیر بپردازد و آن گاه بر اثر تورّم, ارزش پول بکاهد, آیا مى توان افزون بر اصل مبلغ بدهى, مقدارى هم براى جبران خسارت ارزش پول از بده کار طلب کرد, یا خیر؟ اما ما در گلدینو، با استفاده از 3 بعدی کردن محصولات، این مشکل را تا حد زیادی حل کردهایم. در ارتباط درون لایه­ها، یک پییاخته می­تواند به سایر پییاختههای لایة خود متصل باشد و یا نباشد.
 
با توجه به این که در این طرح الفاظ ثابتند و معانی بر آنها حمل میشود و معانی چونان زیورهایی هستند، حال اصالت با معانی است یا با الفاظ؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت الفاظ مرتبة نازلة وجود معانیاند و رابطة میان آن ها، این همانی است، با این توضیح که معانی بر اساس نظریة تشکیک در ظهورات، واحدتر، شدیدتر و لطیف تر از الفاظند. تنوخی در این باره و در گزارش اخبار، دقیق عمل میکرد. باوجودوبفرض اینکه اکثریت هیئت مدیره شرکت بطور تصنعی دردست شهرداری باشد بازمنظور تامین نخواهد شد زیراهیئت مدیره قانونا موظف است درحدود تصمیمهای مجمع عمومی عمل کندواین تصمیم هارااکثریت صاحبان سهام که دارنده صدی ۸۰ سهام هستند وعبارت ازمالکین فعلی اتوبوس هستنداتخاذ میکند. ترجیح نماد بیابان نیز میتواند به سبب مفاهیم زیر باشد: اهل خوف نماد بیابان را ترجیح میدهند و مخوف بودن بیابان و گمراه شدن در آن را دلیل مناسبی برای رجحان آن نسبت به دریا میدانند؛ داشتن گنج در دل خود؛ برای کسی که اهل جلال است، در همین جلال، جمالی نهفته است و همة این سختیها را زیبا میبیند و نماد بیابان برای او دلپذیرتر است؛ همان طور که مسافران سعادتمند دریا داریم مسافران سعادتمند بیابان هم داریم مانند موسی و هاجر و اسماعیل.
 
منبع:
 

فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری

 

در این مقاله به بررسی فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری و یافتن مفهوم فضای ابری برای این فضای امن می‌پردازیم.

 

فضای ابری

فضای ابری یک فضای ذخیره‌سازی ایمن و متناسب برای حجم زیادی از اطلاعات شما مهیا می‌کند که امکان دسترسی آسان به آن‌ها نیز در اختیار کاربران قرار دارد. چرا که دنیای جدید دیجیتالی نیازمند روشی برای ذخیره سازی اطلاعات و دسترسی آسان به آن‌ها در مقابل روش‌های سنتی می‌باشد. توضیح ساده‌تر این موضوع به این صورت می‌باشد که در این سرویس ذخیره سازی یک سرور مرکزی وجود دارد که با سامانه تحت وب نیز شناخته می‌شود که یک نشانی اینترنتی یکسان برای تعداد زیادی کاربر دارد و کاربر می‌تواند بدون ذخیره اطلاعات خود با حجم‌های زیاد، تنها با دسترسی به اینترنت آن‌ها را در اختیار داشته باشد.

 

تاریخچه فضای ابری

تاریخچه فضای ابری شامل یک شروع و تکامل بسیار زیادی می‌باشد. ایده اولیه این فضا توسط جان مک کارتی در دهه ۶۰ میلادی به صنعت رایانه ارائه شد. پس از ۳۰ سال این فضای ابری به صورت نرم‌افزارهای جامع‌تری به شکل سیستماتیک بر روی وب‌سایت‌ها قرار گرفتند و مورد استفاده بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفت و سرانجام در سال ۲۰۰۳ انقلاب عظیم در ایجاد یک مفهوم متفاوت از فضای ابری رخ داد که اولین عملکرد متفاوت توسط شرکت Xen اتفاق افتاد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی Cloud computing به سازمان‌ها و شرکت‌ها که امکان را می‌دهد تا با اتصال چندین سیستم عامل به شبکه به سرور از منابع به صورت مشترک استفاده کنند.

در سال‌های بعد شرکت آمازون با نام elastic comput cloud، مایکروسافت با نام one drive و در نهایت گوگل با نام google drive فضای ابری رایگان اختصاصی خود را ارائه دادند.

برندهای تلفن همراه نیز چون شیائومی و سامسونگ این قابلیت را برای گوشی‌های همراه خود به ترتیب با نام­های mi cloud و sumsung cloud ایجاد کردند.

 

مزیت‌های استفاده از فضای ابری

با توجه به افزایش سرعت چشم‌گیر فناوری و تکنولوژی و حرکت کسب و کارها در جهت پویایی، سازمان‌های مختلف نیز باید برای افزایش کارآیی خود پیش رو و با شتاب عمل کنند که لازمه این عملکرد عمل به چهار ویژگی زیر می‌باشد:

1.    یادگیری

2.    استفاده از استعدادها

3.    هدفمند بودن

4.    استفاده از فناوری برای ایجاد و بالابردن تغییرپذیری

 

یکی از فناوری‌هایی که به سازمان‌ها در این راه کمک می‌کند، فضای امن برای نگهداری اطلاعات یا فضای ابری می‌باشد. فضای ابری این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند که در صورت داشتن یک ایده جدید بدون نیاز به خرید سخت‌افزار و نرم‌افزار تنها از طریق تأمین سیستم ابری ایده خود را اجرا کنند که هم مقرون به صرفه می‌باشد و هم امنیت بالا و دسترسی آسان برای آن وجود دارد.

نقش فضای ابری در نرم‌افزارهای حسابداری

تا اینجا با مفهوم فضای ابری و ویژگی‌های آن آشنا شدیم. در ادامه به بررسی نقش فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری می‌پردازیم.

حسابداری در فضای ابری امکان صرفه‌جویی قابل‌توجهی در زمان و هزینه‌ها را برای سازمان‌ها فراهم کرده است و برای ذخیره سازی و دسترسی به اطلاعات به‌جای استفاده از دیسک‌های کامپیوتر می‌توان از اینترنت استفاده کرد. در بحث امنیت مالی در صورت استفاده از فضای ابری حسابداری می‌توان از بروز خطراتی مثل سرقت توسط رقیب، مفقود شدن داده‌ها و یا از دست رفتن اطلاعات بر اثر خرابی کامپیوتر جلوگیری کرد.

 برای افزایش این امنیت، کاربران می‌توانند از لینک‌های مخصوص به خود استفاده کنند. نرم‌افزارهایی که برای فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری می‌توان استفاده کرد، شامل: نرم‌افزار حسابداری ابری قیاس، حسابداری ابرستان، حسابداری ابری آمارسین می‌باشد.

 

آخرین وضعیت جسمی مهدی چمران

 به نقل از تسنیم، پرویز سروری در حاشیه برگزاری هفتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نخستین دستور جلسه امروز مشخص و مصوب شدن ترکیب اعضای کمیسیون‌های شش‌گانه شورای شهر تهران است که البته روز گذشته رأی‌گیری استمزاجی انجام شده است اما امروز در صحن شورا رأی‌گیر خواهد شد.

وی تصریح کرد: با مشخص شدن ترکیب کمیسیون‌های شش‌گانه شهر تهران فعالیت‌ها در کمیسیون‌ها آغاز خواهد شد و امیدواریم بتوانیم پاسخ‌های مردم را برآورده کنیم.

نایب‌رئیس شورای شهر تهران گفت: در ادامه جلسه امروز مدیرعامل فناوری و اطلاعات شهرداری تهران در صحن شورا حاضر و گزارشی را ارائه خواهد کرد که با توجه به اهمیت هوشمندسازی خدمات این گزارش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

سروری درباره آخرین وضعیت فرآیند درمانی چمران رئیس شورای شهر تهران گفت: بحمدلله حال آقای چمران خوب بوده و در هفته آتی به شورا خواهند آمد البته تأکید کادر پزشکی این است که تعجیلی برای حضور شورا نداشته باشند و ان‌شاءالله با بهبودی کامل وی در صحن شورا حاضر خواهند شد.

وی درباره نوع بیماری چمران خاطرنشان کرد: بنابر اعلام پزشکان مویرگی پاره شده است و هرگونه خبری مبنی بر سکته مغزی رئیس شورای شهر تهران تکذیب می‌شود.

اهمیت پشتیبانی 24 ساعته برای وبسایت ها

زمانی که فردی یک وبسایت را راه اندازی می کند، علاوه بر تامین نیاز مشتریان خود، باید بتواند رضایت آن ها را نیز به دست بیاورد. علاوه بر این فرد باید بتواند به جایگاه بالایی در نتایج گوگل دست پیدا کند. تمامی این موارد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارند که از مهم ترین آن ها می توانیم به پشتیبانی 24 ساعته اشاره داشته باشیم. اهمیت پشتیبانی 24 ساعته برای وبسایت ها بسیار بالاست و می تواند مزیت های زیادی را با خود به همراه داشته باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

رضایت مشتری

برای اینکه کسب و کار شما جواب بدهد و به عبارتی به موفقیت برسد، در وهله اول نیاز است تا رضایت مشتریان خود را به دست بیاورید. وبسایت یک پنجره ای است که می تواند باعث تعامل شما با سرتاسر جهان شود. از این رو یک وبسایت خوب می تواند مشتریان وفاداری نیز داشته باشد. پشتیبانی سایت می تواند باعث رضایت مشتری شود. از این رو راه های ارتباطی متنوعی را در داخل وبسایتتان قرار دهید تا افراد از هر طریق که راحت هستند، یکی از آن ها را انتخاب کنند تا در صورت مشکل به سرعت با شما در ارتباط باشند.

وجه کمپانی

اگر دارای یک شرکت و یا برند خاص هستید، از پشتیبانی 24 ساعته نباید غافل شوید. این پشتیبانی می تواند برای شما وجه بسیار خوبی را داشته باشد. به گونه ای که مشتریان فکر می کنند مشکلات آن ها بسیار برای شما پراهمیت است و قطعا نیز نباید غیر از این باشد.کسب در آمد از طریق خرید نمایندگی هاست یکی از راه هاییست که شرکت ها می توان با تخفیف های مناسب و قیمت های عالی سرویس های خود را تهیه کنند.

سئو و همگام بودن با موتورهای جستجوگر

موتورهای جستجوگر ربات هایی دارند که در هر لحظه مشغول وارسی سایت شما هستند. اگر سایت شما از پشتیبانی قوی برخوردار باشد، می توانید به سرعت متوجه لینک های خراب و... شوید. از همین طریق نیز به سرعت رفع آن ها اقدام کنید تا سایت شما به عنوان یک سایت مخرب شناسایی نشود.

نوع وبسایت بر روی پشتیبانی تاثیرگذار است

هر چقدر وبسایت شما فعال تر باشد، به همان اندازه نیز به پشتیبانی و نگهداری قوی تری نیاز دارد که مجموعه زیر را به خود اختصاص می دهند. لازم به ذکر است که این موارد برای خود سایت شما بسیار پر اهمیت هستند.

·       سایت شما باید پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد تا بتوانید به بازیابی اطلاعات بپردازید.

·       پشتیبانی می تواند بر روی محتوا و به روزرسانی های آن تاثیر خود را بگذارد.

·       بر روی ایمنی وبسایت نیز نقش مثبتی را دارد.

·       از دیگر موارد پراهمیت در رابطه با این موضوع به روزرسانی پنل ها، پلاگین ها و افزونه ها است.

·       پشتیبانی می تواند بر روی مانیتورینگ سایت تاثیرگذار باشد و از این طریق باعث بهبود آن شود.

·       به شما پیشنهادهای جدیدی می دهد که از آن ها می توانید برای توسعه وبسایتتان بهره ببرید.

انواع پشتیبانی

به طور پشتیبانی در دو نوع مختلف وجود دارد:

·       پشتیبانی اورژانسی

·       پشتیبانی عمومی

پشتیبانی اورژانسی بسیار پراهمیت بوده و زمانی که یک نرم افزار خاص داخل سیستم با مشکل مواجه شود، به آن نیاز خواهد بود. همچنین برای رفع این مشکلات نیاز به افراد متخصص است.

در حالی که در پشتیبانی عمومی قضیه ساده تر خواهد بود و مشکلات نیز مانند نوع اول اورژانسی نیستند. پشتیبانی عمومی قالبا توسط کاربران درخواست می شود که برای کسب رضایت آن ها باید سریعا به حل مشکلات موجود بپردازید.

جمع بندی

در این مطلب شما را با اهمیت پشتیبانی 24 ساعته برای وبسایت ها آشنا کردیم. پشیبانی می تواند مزیت های زیادی را برای وبسایت شما به همراه داشته باشد. از این رو اگر می خواهید رضایت مشتریان را داشته باشید و در نتایج گوگل نیز رتبه خوبی را کسب کنید، از پشتیبانی به هیچ عنوان غافل نشوید.

شمار قربانیان زلزله هائیتی به ۱۳۰۰ نفر رسید

 زلزله ۲. ۷ ریشتری روز شنبه هائیتی نزدیک به ۱۳۰۰ نفر کشته و ۵۷۰۰ مجروح به جای گذاشت؛ هزاران نفر در جنوب غربی این کشور بی خانمان و یا زیر آوارها گرفتار شدند و نزدیک به ۳۰ هزار خانه در این زلزله تخریب شده و یا آسیب دیده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، بر اساس آخرین آما منتشر شده، تلفات زلزله‌ی قدرتمند ۲. ۷ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در صبح روز شنبه در هائیتی به ۱۳۰۰ نفر افزایش یافته است. جستجوها برای یافتن افراد مفقود شده همچنان ادامه دارد و انتظار می‌رود که شمار قربانیان این زمین‌لرزه همچنان افزایش یابد. طبق آخرین اطلاعات، شمار زخمی‌شدگان زلزله هائیتی بیش از ۵۷۰۰ نفر گزارش شده است.

بر اساس اعلام مقامات اداره مقابله با سوانح طبیعی در هائیتی، پس‌لرزه‌های متعدد و همچنین رانش زمین سبب شده که عملیات امداد به دشواری انجام گیرد.

همچنین به گزارش فرانس ۲۴، به گفته سرویس هواشناسی ایالات متحده، با نزدیک شدن طوفان گرمسیری گریس به این منطقه و احتمال وقوع باران های سیل آسا، تلاش امدادگران برای نجات بازماندگان و همچنین پیدا کردن اجساد قربانیان ممکن است با موانعی مواجه شود.

طبق اعلام سازمان زمین‌شناسی آمریکا (USGS) شدت این زلزله به حدی بود که حتی در کوبا نیز حس شده است. زمین لرزه ۷ ریشتری سال ۲۰۱۰ در همین کشور، بیش از ۲۲۰ هزار قربانی گرفت.

انواع بک لینک و چگونگی ایجاد آنها

رپورتاژی که از ویژگی هایی چون مورد های بالا برخوردار باشد، بدون شک قادر به افزایش رتبه ی هر وب سایتی خواهد شد و می تواند مخاطبین بالایی جذب کند. این که بتوانید بک لینک های قوی و دائمی داشته باشید، قطعا شاهد تغییرات بسیاری در رتبه بندی سایت خود خواهید بود. ما خودمان خرید رپورتاژ را بهعنوان خرید بک لینک قوی دستهبندی کرده و آن را در ارتقاء رتبه وب سایت در موتور جستجوی گوگل بسیار مؤثر میدانیم. رپورتاژ شما در نتایج جستجوی گوگل به صورت یک مطلب اختصاصی از آن دانشگاه نمایش داده خواهد شد. شاید گاهاً دیده باشید که بر روی یک کلمه کلیدی کار کرده اید اما گوگل آن صفحه را در جستجوی کلمات دیگر نیز نمایش میدهد ، در این حالت محتوای شما کشش مناسبی در آن زمینه دارد و با کمی آپدیت و بروز رسانی میتوانید به راحتی در کلمات مرتبط نیز در نتایج حظور داشته باشید.

از این رو آمار سایت نیز بالا می رود که باعث میشود در کنار خبر اصلی خود سایت و سایر مطالب آن مانند رپورتاژ خبری و آگهی ها دیده میشوند. نکته دیگر این است که هر کسی که به سایت شما می آید معمولاً در آن زمینه فعال است و گوگل میتواند این موضوع را از جستجو های قبلی او متوجه شود به طور مثال اگر شما در زمینه آموزش سئو فعالیت میکنید افرادی به سایت شما سر میزنند که در زمینه مارکتینگ و سئو فعال بوده اند اگر اینچنین نباشد برای گوگل شک بر انگیز خواهد بود. به طور کلی، اگر سایت و یا وبلاگی در هر صفحهای از سایت خود، لینکی از سایت شما را درج نماید، اصطلاحاً میگوییم به شما بک لینک داده است. وقتی در سایتی و خبرگزاری خبری نوشته می شود براساس خبر و مهم بودن آن، مخاطبان به سایت جذب می شوند. هشدار مهم : به هیچ عنوان Backlink های موقت و ماهیانه از این سایت یا هیچ سایت دیگری (که بک لینک موقت میفروشند) خرید نکنید. در این سال، وبسایت Interflora که در زمینه فروش گل آنلاین (در انگلستان) فعالیت میکرد، یک کمپین رپورتاژ آگهی بزرگ راه انداخت و از تعداد بسیار زیادی رسانه معتبر اینترنتی، بک لینک گرفت.

رپورتاژ ادز به عنوان بزرگترین شرکت فعال در حوزه تبلیغات در سایت های خبری و انتشار رپورتاژ آگهی کمپین های خبری ویژه با قیمت های بسیار رقابتی را در اختیار مدیران سایت ها و سئو کاران عزیز قرار می دهد. هنگام رپورتاژ آگهی، به این نکات توجه کنیم. توجه کنید که استفاده نامناسب از بک لینک در تعداد بالا راهکاری نیست که با استفاده از آن بتوانید به بهبود سئوی سایت خود کمک کنید. از سوی دیگر بک لینک سبب می شود سایت شما از نظر گوگل نیز اعتبار مضاعفی پیدا کند زیرا شما با رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری باعث شده اید شبکه ای از ارتباطات میان سایت شما و دیگر سایت ها ایجاد شود که همین امر ارزش سایت شما را بالا می برد و گوگل نیز به آن بهای بیشتری می دهد. هرچقدر این صفحه ارزشمندتر باشد و جایگاه بهتری در نتایج گوگل کسب کند شانس شما نیز برای کسب جایگاه و اعتبار بیشتر خواهد شد در متن رپورتاژ بیشتر از 5 لینک قرار ندهید چون ارزش و قدرت بروی 5 لینک تقسیم میشود ولی اگر شما بیشتر از 10 لینک بذارین قدرت کمی به لینکها داده میشود و برای هر صفحه فقط یک لینک قرار دهید و در متن خود از تصاویر استفاده کنید و مهمتر از همه برای رپورتاژ آگهی خود از همان سایت بک لینک بخرید با این کار لینک سازی داخلی خوبی برای صفحه تبلیغ شما انجام میشود که موجب افزایش قدرت و اعتبار این صفحه میشود.

دانشجویان میتوانند به صورت قدم به قدم ویدیو ها را دنبال کرده و لینک سازی حرفه ای و رایگان انجام دهند. اما موضوع این است که لینک سازی خارجی کار بسیار سخت، زمان بر و پیچیدهای است و به همین سادگی ها نیست. ما در شرکت عصر رایانه دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئوی بسیار مجرب و با دانش به روز هستیم که امکان ارائه برترین خدمات در زمینه سئو از کوچکترین سایتها تا بزرگترین سایتهای تجاری را داریم. رپورتاژ آگهی بگیریم یا بک لینک سازی کنیم؟ این قضیه باعث میشه رتبه سایت شما در گوگل افزایش پیدا کنه البته چندسال پیش اهمیت این قضیه خیلی بیشتر بود چند سال پیش گوگل به این صورت بود که اگر وبسایت خبری خیلی معروفی به شما لینک بده و وبسایت شما رو توی همه صفحات و یا یکی از صفحات خودش لینک کنه رتبه سایت شما توی گوکل خیلی افزایش پیدا میکنه. بنابراین این موضوع که رپورتاژ آگهی تنها می تواند در یک صفحه از سایت های دیگر قرار بگیرد و بک لینک ها می توانند در صفحات مختلف یک سایت قرار بگیرند، نیز یکی دیگر از تفاوت های این دو روش سئو می باشد. بک لینک در واقع لینکی است که سایت های دیگر به سایت شما می دهند و سبب می شوند سایت شما رتبه بهتری در گوگل به دست آورد.

مشاهده رسانه ها برای انتشار رپورتاژ:

https://www.tesmino.com/

برنامه‌های هلال احمر برای مقابله با سیل

 محمد حسن قوسیان مقدم، سخنگوی جمعیت هلال احمر کشور،در مورد وضعیت تجهیزات و انبارهای این سازمان با توجه به اوضاع سیل در جنوب و جنوب شرق کشور گفت: به طور کلی ما وضعیت مناسبی داریم، و همزمان در حال شارژ انبارها نیز هستیم.

قوسیان مقدم افزود: در طی هفته گذشته ما در بیش از ۵۰ شهر درگیر سیل بودیم و نیروهای ما همچنان نیز در حالت آماده باش هستند و بخشی هم درگیر عملیات در این مناطق می‌باشند.

وی در پاسخ به این سوال که با وجود هشدارهای هواشناسی و ستاد مدیریت بحران آیا هلال احمر توانسته عملکرد مناسبی داشته باشد، گفت: در حال حاضر ما در وضعیت مناسبی قرار داریم، همچنان مراقبیم، با توجه به اینکه سیل‌ها در مسیر راه بندان ایجاد می‌کند و آب گرفتگی همچنان وجود دارد، اما مدیریت اوضاع به خوبی پیش رفته است.

وی ادامه داد: ما در حدود ۱۲۰ اسکان اضطراری و نصب چادر داشته ایم، بسته‌های غذایی به این مناطق طی ۷۲ ساعت گذشته ارسال شده است، و در دو روز گذشته دستور شارژ انبارها صادر شده است.

قوسیان مقدم گفت: علی رغم زیادی بلاها ما خدا را بیشتر کنار خود حس می‌کنیم، زلزله چند روز گذشته در استان فارس وسیع‌تر از زلزله سی سخت بود، اما منطقه، منطقه خوبی بود و ما حتی یک مورد تخریب هم نداشتیم.

وی در مورد حجم تخریب‌های سیل در این مناطق گفت: با اینکه ۱۵ استان درگیر مساله سیل بودند و حجم زیادی از روان آب‌ها را در این مناطق را شاهد بودیم، اما تلفات خیلی کمی در این مناطق وجود داشت، چرا که این حجم از روان آب‌ها می‌توانست اتفاقات بدتری را رقم بزند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر در پاسخ به سوالی مبنی بر وظایف سایر نهادهای امدادی و اجرایی در مواقع بحرانی در کنار هلال احمر گفت: شاید نقش هلال احمر در این مواقع بیشتر پر رنگ باشد، اما همه ارگان‌ها وظایف تعریف شده و اساسنامه و چارچوب دارند و تقسیم کار در این مواقع بین همه این ارگان‌ها اتفاق می‌افتد.

وی در مورد تجمعات در مناطق سیل زده و عدم واکسینه بودن افراد در برابر ویروس کرونا گفت: تجمع آنچنانی در این مناطق صورت نپذیرفته است که خطر بیماری افراد را تهدید کند، اما به هر حال موضوع واکسیناسیون و این بحث‌ها در اختیار وزارت بهداشت و صلاحدید آنان است.

وی در پایان در مورد ادامه واردات واکسن از سوی هلال احمر گفت: واردات واکسن به قوت خود باقی است، در طی هفته گذشته هلال احمر سه محموله واکسن وارد کشور کرده است و درطی جلسه هفته گذشته با رئیس جمهور منتخب و موافقتشان بر واردات بیشتر ما نیز به همان نسبت تلاشمان را بیشتر خواهیم کرد.

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد