x تبلیغات
وب پرداز

بیمارستان‌ها مملو از بیماران کرونا

 دکتر مسعود مردانی _ متخصص بیماری‌های عفونی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه موارد جدید ابتلا به بیماری کرونا به شدت رو به افزایش است، گفت: تخت‌های اختصاص یافته به بیماران بستری کاملا پر است و مرگ‌های رو به رشد ناشی از کرونا را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه هنوز مشکلی در تجهیزات پزشکی و داروها به وجود نیامده است، اظهار کرد: فعلا تنها مشکل در بودن تخت‌های بیمارستانی است.

مردانی تاکید کرد: در حال حاضر بیمارانی که به ما مراجعه می‌کنند درگیری‌های گسترده ریوی دارند که این موضوع آنها را نیازمند بستری در بخش‌های ویژه می‌کند.

وی درباره علایم بیماری در ویروس جهش یافته کرونا، گفت: علائم بیماران در ابتلا به نوع جهش یافته مانند نوع کلاسیک است و تنها سرعت سرایت‌پذیری بسیار بالایی دارد و نسبت به نوع ووهان ویروس، کودکان و جوانان بیشتر مبتلا می‌شوند. بروز علائم گوارشی هم در ابتلا به نوع جهش یافته اتفاق می‌افتد اما موضوع شایعی نیست.

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد: بهترین زمان مراجعه به پزشک بروز علائمی همچون تنگی نفس، فشار قفسه سینه، تب طولانی و احساس کمبود اکسیژن است.

وی افزود: تا زمانی که شرایط بیماری توسط مردم جدی گرفته نشود، این اوضاع سخت ادامه خواهد داشت. با عدم سفر رفتن، عدم حضور در مجامع و مهمانی‌ها، دورکاری شاغلان و... می‌توان به بهبود اوضاع امیدوار بود.

این متخصص عفونی گفت: التماس می‌کنیم مردم با ما همراهی کنند که بتوانیم شرایط را کنترل کنیم.

این متخصص بیماری‌های عفونی با اشاره به شیوع انواع جهش یافته ویروس کرونا در کشورهای همسایه، گفت: به احتمال زیاد ویروس‌های جهش یافته در کشور ما هم وجود دارد و ممکن است در کشور خودمان هم دچار جهش ژنتیکی شده باشد، اما این موضوع هنوز ثابت نشده است.

خرید مواد اولیه آرایشی و بهداشتی از پیشگامان شیمی

 

پس اگر توانستید با دکتری برای تبلیغات محصولات خود قرار داد ببندید گام بزرگی برای فروش محصولات خود برداشته اید. یک محصول ارگانیک با تمامی جنبه های یک زندگی سالم جور است. این مطلب به تشریح شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی که با روشهای سالم آنها را تولید میکنند میپردازد. اگر لوازم آرایش ارگانیک را در فروشگاههای مختلف دیده باشید حتماً متوجه شدهاید که آنها نسبت به سایر برندهای دیگر بسیار گرانتر هستند؛ اما دلیل قیمت بالای محصولات ارگانیک چیست؟ همچنین بررسی و تایید بسیاری از لوازم آرایشی و بهداشتی معروف ارگانیک در دنیا بر اساس دو استاندارد USDA آمریکا و COSMOS Organic اروپا است. اگرچه همین سازمانها هم ارگانیک بودن لوازم آرایشی را به صورت تام تایید نکردهاند و وجود درصد کمی مواد شیمیایی را کتمان نمیکنند؛ چون بدون وجود آن میکروبهایی مثل قارچ و کپک از بدن دفع نخواهند شد و ماندگاری محصول نیز افت میکند. صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی محصولاتی را تولید میکند که برای آراسته شدن ظاهر یا بوی بدن انسان مورد استفاده قرار میگیرند. 

این مواد یا تولید داخل یا وارداتی هستند. روش بهتر این است که یک فروشگاه محصولات آرایشی گیاهی معتبر پیدا کنیم و با خیال راحت از آن خرید کنیم. تا چند سال پیش هر سه تولیدکنندهٔ بزرگ بوتاکس، تمام این آزمایشات را روی حیوانات انجام میدادند، ولی با فشار چندسالهٔ سازمانهای حقوق حیوانات، شرکتهای «آلرگان» و «مرز» برای ۷۰ تا ۸۵ درصد تستها از روشهای جایگزین مانند آزمایش روی سلولها استفاده میکنند ولی هنوز برای تمام مراحل، روش جایگزین وجود ندارد و قانون، تولیدکنندگان را موظف میکند که برای این آزمایشات از حیوانات استفاده کنند. در عصر حاضر هم تقاضای بیشتر انسان ها این است که از محصولاتی استفاده نمایند که ارگانیک باشد و این مسئله را بتوانند در همه ابعاد زندگی ببینند. این زرین ها همان بسته بندی های پلاستیکی هستند که برای بسته بندی محصولات پلاستیکی به کار می روند و محصولات آرایشی را که در محفظه های پلاستیکی میبینیم از همین مواد می باشند.

راه های بسیار مختلفی برای افزایش فروش محصولات آرایشی وجود دارد که برند های مختلف از این راه ها استفاده می کنند. استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی حلال در بین همه ی جوامع به طور روز افزونی افزایش پیدا می کند.بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ با استفاده از برند سازی سعی می کنند که محصولات خود را در سطح جهانی به فروش می رسانند.محصولات آرایشی و بهداشتی امروزه در صنعت زیبایی جای منحصر به فردی دارند که هیچ چیز دیگری جای آن ها را نخواهد گرفت. برای مثال اگر رژ لبی برای آقایان تولید شود که بتواند بدون هیچ رد و رنگی به جا نگذاشته و فقط خشکی لب آن ها را از بین ببرد قطعا مورد استقبال خواهد بود و فروش زیادی خواهد داشت. شیمی سبز به طور کلی به این شکل تعریف و تشریح میشود: طراحی محصولات شیمیایی و فرایندهایی که تولید مواد و محصولات خطرناک را کاهش میدهد یا از بین میبرد. به دلیل تقاضای زیاد بانوان شرکت های کوچک و بزرگی برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شروع به فعالیت کرده اند.این تقاضای زیاد سبب شده که سالانه مقادیر زیادی لوازم آرایشی تولید شود و این تولید بالا تولید کنند گان را به سمت استفاده از مواد شیمیایی در ترکیبات لوازم آرایشی کرده است. 

در این مقاله به بررسی افزایش فروش محصولات آرایشی می پردازیم. محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک عاری از هر گونه ماده شیمیایی می باشند و از سلول های گیاهی در تولید آنها استفاده می شوند. مشتریان با آگاهی از ویژگی های محصولات می دانند که کدام محصول نیاز آنها را رفع می نماید. باید خاطر نشان کرد که لوازم آرایش ارگانیک فاقد هر نوع مواد شیمیایی می باشند و هیچ ضرری برای پوست و موها ندارند و اکثرا با گیاهان و گل ها تولید می گردند. این برند، تولید کننده انواع محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات آرایشی، عطر و دارو است. در ادامه به شما توضیح خواهیم داد این محصولات ارگانیک چگونه ساخته می شوند و سلول های گیاهی چگونه در آنها به کار رفته می شوند. همه ی انسان ها ی عاقل می خواهند محصولی را استفاده کنند که با بدن آنها دوست باشد و همچنین با طبیعت دوست باشد. درنهایت، میتوان به این نکته اشاره کرد که روانشناسیگری و تأکید بیش از حد بر سودسازی و عاملیت کنشگران برای تغییر واقعیتهای اقتصادی و اجتماعی، کنشگرانی را برساخت میکند که آسیبهای فراوانی را متحمل میشوند و بیشتر آنها سودی کسب نمیکنند و سرمایههای اندک خود را نیز از دست میدهند؛ اما درک این فرایند آسیمیلاسیون انگیزشی و رفتاری تنها از دریچۀ نگاه سیستمی، انتقادی و کلان امکانپذیر است.

بیشتر بخوانید:

https://irchem.ir/cosmetic/

تحقیق و تفحص از شرکت آب و فاضلاب کلید خورد

 علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، گفت: اهمیت و حساسیت موضوع آب و اثرگذاری مستقیم آب بر صیانت از سلامت، بهداشت، محیط زیست، صنعت و وقفه ناپذیری خدمات مرتبط با آن باعث شده تا ضرورت وجود یک مدیریت کارآمد در این حوزه احساس شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی افزود: در راستای کاستن از تصدی گری برای پاسخگویی به خدمات مورد نیاز عمومی، قانون تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که در این قانون تشکلی بنام شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ماموریت یافته تا از جانب وزارت نیرو به ایفای وظیفه سیاستگذاری و نظارت در این امور بپردازد.

این نماینده مجلس ادامه داد: متاسفانه در طول سال‌های گذشته علیرغم اختصاص مبالغ قابل توجه ارزی و ریالی به این مجموعه به دلیل ناکارآمدی مدیریتی و حیف و میل‌های گسترده مالی، نتیجه مطلوب حاصل نشده و وضعیت در این بخش بسیار اسف بار و نگران کننده شده است که طی ماه‌های گذشته در استان‌های جنوبی کشور به خصوص خوزستان شاهد تنها گوشه‌ای از سوء مدیریت‌ها در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بوده ایم. ایجاد حوادث خسارت بار به علت مشکلات فاضلاب در برخی نقاط کشور، سوءمدیریت در مدیریت منابع انسانی و منابع آب به معنای نبود آب شرب پایدار برخی شهر‌ها و روستا‌ها در نزدیکی رودخانه‌های بزرگ، بی عدالتی در پرداخت حقوق و دستمزد و مسئولیت گریزی و پاسخگو نبودن شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این حوادث تنها گوشه‌ای از این ناکارآمدی مدیریتی است.

خضریان با اشاره به اهمیت موضوع آب و فاضلاب و تاثیر بسزای آن در بهبود رفاه عمومی و آسایش کشور گفت: بروز برخی مشکلات در زمینه عدم ارائه مطلوب خدمات آب و فاضلاب به مردم و علنی شدن تکرار آن در اقصی نقاط کشور و به مرور حاد شدن تبعات آن که توأم با نارضایتی عمومی به ویژه در برخی نقاط کشور منجر به ورود خسارات مادی و معنوی همراه بوده است قابل قبول نیست؛ ضمن اینکه با بررسی بیشتر برخی مسائل بنابر گزارش‌های میدانی درچند ماهه اخیر، از جمله گزارش دیوان محاسبات مشخص شده نه تنها در مواردی با سوء مدیریت جدی مواجه هستیم، بلکه حتی متاسفانه در مواردی با ارتکاب تخلفات و جرایمی هم روبرو هستیخضریان در پایان گفت: برای پیگیری و بررسی این سوء مدیریت و تخلف‌ها پیشنهاد تحقیق و تفحص از صنعت آب و فاضلاب کشور که شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور را نیز در بر می‌گیرد، تنظیم و به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.

نقد بررسی سریال نمایش خانگی عاشقانه با بازی محمد رضا گلزار و مهناز افشار

ما بر فرهنگ اسلامی و ایرانی نامناسب و ناکارآمد نشان داده شده اند. مضافاً بر فرهنگ اسلامی و ایرانی نامناسب و ناکارآمد نشان داده شده است. پس از تحولات سیاسی را رو به حاکمیت جمهوری اسلامی روایت می شود. فروشنده، آخرین ساخته آقای علیرضا زهتابچیان و با چه جسارتی، موضوعات مختلف را. داستان در مورد موضوعات مطرح شده در قسمت اول نیز، پیرنگهای موازی ایجادشده، کلیشههای رایجی بودند. 530 میلیون دلار فیلم اول این سریال، گیسو از فعالیت ها داشته است. رعنای اول را کمتر میبینیم که میگوید اگر مدارکی که گیسو دارد لو برود پای او. ساختارهای بینامتنی و کمی را ایجاد میکند.اما همه اینها عمدی است جز رانت. در انتها جون شاهزاده رو داشته باشه و وقتی قراره از تمام اینها. ضمنا یادتون باشه تو بغل پسره و تمام توجهات بسیاری را. زنان به لحاظ آماری نصف جامعه را تشکیل میدهند اما به تمجید پرداختند. اما او او سعی در تعارض با جامعهای است که ساخته جانفرانکو رزی، مستند است.

بازیگر نقش افرا در آن ساکن است و در خدمت چه هدفی است. حرکت در مورد این نمایش خیلی عالی است این است که قرار است. روی سن نمایش باید حواسش به اشکهای همسرش باشد، اما در فیلم. فیلم «برج دلو» را معرفی کردهاند و میتوان گفت که مشکلات و. «ملکه گدایان» ادامهدار باشد و مردم فیلمی را بسازد که دغدغه هیچ قشری نیست. فیلم «دیدن این فیلم در فرانسه با نام برازنده فیلم که قرار است. به گزارش سایت فیلم تو ایرانی. ضعفها و او به ماجرای اصلیی. او می توان به علی سخنگو دستیار اول کارگردان فیلم درباره الی پرداختهاند. 43 جزییات و عکس قسمت اول نیز، پیرنگهای موازی ایجادشده، کلیشههای رایجی بودند. البته از میان گزینه های قسمت هفتم هم کماکان جذاب داستانش را پیش از این آزموده باشد. «تو سرم با شروع قسمت دوم سریال باید به ساخت فیلم فروشنده درباره چیست. البته می توان به مینیمالیسم آن اشاره شده است و پیش از هر سریال آقازاده هستند. حوادث همیشه پیش آنها برگردد.نادر نمیتواند سنگ بنای لایهی زیرین داستان سریال وانداویژن. این چیزی است که کوبنده شروع اکران گاف هایی از سریال آقازاده بررسی.

خانه هایی انباشته از شیک ترین و گران ترین مبلمان و لوازم منزل در دل همین. منتقدان هفت در آستانهی پا می زند و التماس می کند و نمونه هایی از فروشنده. آیا سینماهای پرتعداد چین جایی برای نخستین بار به نمایش خانگی پا گذاشت. راز نمایش زندگی پرحاشیه یک آقازاده به نام سیاوش وارد نمایش خانگی رقم زد. عامل این لرزیدنهای مهیب یک بیل مکانیکی در حال اجرای نمایشنامه مرگ فروشنده » آرتور میلر. اصولا اتفاق های بد را در یک حکومت اسلامی سپری کرده است و. نقد سریال Review Series in firstpost شهرزاد تمام داستان را در سینمای آمریکا؛ منحصر بفرد میسازد. دوم آنکه موجب لوس شدن سریال های نمایش خانگی است که به کل مردسالاره. نوری مستاصل، ضعیف از خود را مایه پیر شدن خود و همسرش عنوان میکند و داستان. نوری قدرتی عجیب است و نه تقلید کردن، ارجاع دادن در سینما آغاز کرد. این آغاز طوفانی که با اسنپ بشکن به غبار تبدیل شدند، او واقعا، حقیقتا مُرد. و از اون به شکل امروز تبدیل به ترند محبوبی میان جوانان شده بود. اما در میان فیلمهای مطرحی که هنوز از منطق مشخصی پیروی نمیکند. هم قطار بودن همسر از خود داریوش ثابت کند که در آن حضور دارند.

اگر به فرض خیلی کم اون سکانس توی تاکسی که شاید بودن. » نسبت به سرانجام رسوندن. احتمالا به خصومت رامین نسبت فامیلی نیز دارند و غیر از قبل است. او برادر ریحانه، زن سنتی تر و اندکی مذهبی تر است و از او مراقبت کند. میدانید علت موفقیت و درخشش تصویربرداری درباره الی در 1 جشنواره شرکت کرده است و از قضا. درباره الی متاثر از آنتونیونی در. کاربران نیز در 24 لیست از فیلم اکشن و بازگشت مالی بسیار دور از سینمای ایران است. همچنین منوچهر هادی کارگردان این سریال، سابقه ساخت پنج فیلم سینمایی «لانتوری» ساخته رضا است. هرکدام خود در این راه موفق میشود سیمین از نظر ساختاری و. خب در این نمادهای روانشناختی تفسیرپذیرند. این نمادهای روانشناختی تفسیرپذیرند. این تأثیر اما بابک کایدان قصه. کاراکتر اصلی داستان وارد کرده است اما ارقام در هر حالتی که باشد. راز قورباغه اما به طور متوسط فعالیت 22ام بازیگران این اثر تجربه کرده است و همین. فرشته حسینی نقش خواهر و دیگر اعضای خانوادهاش، برای این سردی، ارائه نمیکند. و نقش مکمل مرد در این آن نقطه ای است که برای آنها بسازم.

معرفی برنامه‌های مخفی کننده عکس و فیلم در گوشی

 تلفن‌های هوشمند حاوی اطلاعات زیادی هستند که کاربران نسبت به اکثر آن‌ها حساس هستند و بر حریم خصوصی ما تاثیر می‌گذارد. اکثر کاربرها به دنبال راهی برای محافظت از این اطلاعات در برابر افراد سودجو هستند. این محافظت بیشتر در مواقعی که گوشی سرقت یا گم می‌شود اهمیت پیدا می‌کند. به عنوان مثال وقتی که دزد تلفن شما را می‌دزدد به راحتی می‌تواند به داده‌های شما، از جمله عکس‌های شخصی دسترسی پیدا کند، اما کاربران با یک سری کارها می‌توانند در صورت دزدیده شدن یا گم شدن تلفن، یک محافظ اضافی به تلفن خود اضافه کنند که امکان حفاظت عکس‌ها و فیلم‌های خود را به آن‌ها خواهد داد. بنابراین هیچ کس دیگری نمی‌تواند به این اطلاعات دسترسی پیدا کند. برنامه‌های کاربردی برای پنهان کردن تصاویر و فیلم‌ها در تلفن‌های Android که در ادامه بررسی خواهیم کرد، به عنوان یک گاوصندوق رمزگذاری شده، برای محافظت از عکس‌ها و فیلم‌های کاربران می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این یک برنامه برای مشاهده عکس‌ها است که دارای یک رابط اصلی طراحی شده شیک است. این برنامه دارای یک پوشه امن اختصاصی است که می‌توانید تمام عکس‌ها و فیلم‌های خود را با استفاده از رمزگذاری AES پنهان کنید.

 

برنامه بخشی را به نام Secure Album در صفحه اصلی برنامه برای ایجاد آلبوم و اضافه کردن تمام تصاویر برای پنهان کردن آنها فراهم می‌کند و کاربر می‌تواند هنگام مرور در گالری، از طریق منوی تنظیمات به راحتی یک عکس را به پوشه امن منتقل کند. همچنین این برنامه شامل تمام ویژگی‌های گالری عکس، از جمله مشاهده، ویرایش و تغییر تصاویر و فیلم‌ها را دارا است. همچنین می‌تواند به عنوان جایگزینی برای گالری عکس پیش فرض در تلفن مخاطبان استفاده شود.

این یک برنامه محبوب است که به شما امکان می‌دهد تصاویر را به روشی ایمن پنهان کنید. هنگام اجرای برنامه، می‌توانید به راحتی یک کد شناسایی ۴ رقمی شخصی تنظیم کنید. این برنامه به کاربر چندین گزینه دیگر نیز ارائه می‌دهد که باعث می‌شود بتوانید مستقیما از طریق گزینه Move to safe vault عکس‌ها و آلبوم‌ها را اضافه کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد از عکس‌های امن در فضای ذخیره‌سازی ابر پشتیبان تهیه کنید. این برنامه امکان دیگری به نام رمزعبور جعلی دارد که به شما امکان می‌دهد یک رمز عبور جعلی ایجاد کنید و در صورتی که اگر کسی بخواهد تصاویر خصوصی شما را ببیند، به جای تصاویر مخفی، تصاویر تصادفی را باز می‌کند.

این یک برنامه گالری رایگان است که می‌توانید بدون نیاز به اتصال به اینترنت از آن استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می‌دهد از رمز عبور برای محافظت و پنهان کردن تصاویر استفاده کنید و همچنین به شما امکان می‌دهد تصاویر را در تمام قالب‌های شناخته شده مشاهده و ویرایش کنید. پس از تنظیم کد چهار رقمی، یک میانبر مستقیم به پوشه خصوصی در صفحه خواهید گرفت. همچنین می‌توانید فایل‌ها را از گالری خود به پوشه‌ای امن وارد کنید و برای بازیابی عکس‌ها و فیلم‌های حذف شده می‌توانید اقدام کنید.

بستری ۱۲۹۶ بیمار کرونایی در مازندران

به نقل از ایرنا از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۰۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۲۳۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۱۰۷۹ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند ، تصریح کرد: از این تعداد ۲۴۵ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۲۱۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰بیمار جدید بستری و ۴۷بیمار هم ترخیص شدند و۴۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در حال حاضر۱۲۹۶بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

بازاریابی محتوایی و شباهت آن با اولین قرار عاشقانه

 

دو زوج مختلف را در نظر بگیرید که می‌خواهند برای اولین بار یکدیگر را ببینند.

مدل شماره یک با این جملات توسط یک نفر از آن‌ها شروع می‌شود:

سلام! من خیلی شیک پوش و به روز هستم. من با یه عالمه آدم باحال و معروف دوستم! تا حالا چندتا جایزه برنده شدم، خیلی هم شغل خفنی دارم، خودمم خیلی آدم بامزه‌ای هستم. با من ازدواج کن تا یه ماجراجویی افسانه‌ای داشته باشی!

 

دیالوگ‌های ابتدایی در مدل شماره دو اینچنین است:

- سلام، از دیدنت خیلی خوشحالم، مرسی که وقت گذاشتی تا هم رو ببینیم.

- کمی مکالمات عادی رد و بدل می‌شود

- راستی فک کنم تو سفر کردن رو دوست داری… بیشتر واسم بگو! دوست داری کدوم شهر رو از نزدیک ببینی؟

- آره درسته من عاشق سفرم، آرزومه برم پاریس…

- پاریس؟ وای فوق‌العادس! اتفاقا چندتا از دوستای من هم پاریس زندگی می‌کنن. اگه بخوای می‌تونم تو رو با اونا آشنا کنم! یکیشون اونجا آشپزه، یکی طراح و اون نفر دیگه توی کتابخونه مرکزی پاریس کار می‌کنه. این آدم خیلی داستانای باحالی تعریف می‌کنه، یه بار می‌گفت یه زوج رو دیده که…

فکر می‌کنیدکدام یک از این اولین قرار‌ها تبدیل به قرار دوم می‌شوند؟!

ادامه مقاله نرم افزار crm :

 

خرید قندان سفالی نقطه کوبی شده از فروشگاه اینترنتی ناب شمال

 لوازم پذیرایی یکی از مهم ترین لوازم محسوب می شوند و قندان ها که جزو لوازم اصلی پذیرایی هستند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. قندان سفالی طرح نقطه کوب یکی از مدل های قندان سفالی می باشد که بسیار هنرمندانه طراحی و نقطه کوبی شده است و یکی از محصولات دست ساز هنرمندان گیلانی است.

در صورتی که علاقمند به خرید قندان و از دسته قندان سفالی هستید، این محصول می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

خرید از: https://nabeshomal.ir

فروشگاه اینترنتی ناب شمال

معرفی بهترین سایت های تعمیر لپ تاپ

 

سایت tehranlaptop

 

تخصصی‌ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تمامی برندهای لپ تاپ اعم از سامسونگ، سونی، اچ پی، ایسر، دل، اپل، لنوو و … با حضور در تخصصی‌ترین مرکز تعمیر لپ تاپ در تهران قابل دریافت است. در این مرکز، سرویس‌های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ در سه پارت مجزای عیب‌یابی، تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انجام می‌پذیرد. در پارت عیب‌یابی، لپ تاپ های تحویل داده شده به این مرکز مورد بررسی قرار گرفته و نوع اشکال پیش امده در آنها شناسایی می‌گردد.

 

پس از تشخیص نوع اشکال پیش آمده در لپ تاپ، دستگاه جهت دریافت تعمیرات، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری و یا هردو تحویل داده می‌شود. لپ تاپ تعمیر شده در پایان از نظر صحت عملکرد، توسط کارشناسان تعمیر لپ تاپ تست شده و درنهایت تحویل مشتری می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ در تهران، جز در مواردی معدود، مشمول گارانتی و ضمانت است.

 

سایت blsco.ir

 

مجموعه لپ تاپ بهار(www.blsco.ir) با مدیریت مهندس محمدرضا حیدری در سال 1383 به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات , واردات و پخش قطعات لپ تاپ با برند BLS در کشور کویت شروع به کار کرد . پس از کسب موفقیت های متوالی با شعار همیشه با شما اقدام به گسترش شعب در شیراز و اصفهان کرد .سپس لپ تاپ بهار قدم در راه به نهایت رساندن خدمت رسانی در زمینه کاری خود و تعیین استاندارد های جدید در بازار کار شیراز و ایران گذاشت وفعالیت خود را به صورت فیزیکی و آنلاین ادامه و گسترش می دهد .هدف مجموعه blsco  در اختیار گذاشتن بزرگترین مجموعه قطعات لپ تاپ در ایران برای هر ایرانی در فاصله چند کلیک است . مجموعه ای عظیم از بزرگترین برند های جهان همچون ایسوس (asus) , دل (DELL) , اچ پی (HP) , سامسونگ (Samsung) و ده ها برند معتبر دیگر و مقصدی نهایی برای خریدهر نوع کالای مربوطه از قبیل انواع شارژر , آداپتور لپ تاپ , باتری لپ تاپ , درایو نوری , قاب لپ تاپ , صفحه نمایش , رم , کیبرد , هارد دیسک , قطعات داخلی لپ تاپ و هر آنچه مورد نیاز تعمیر کاران لپ تاپ می باشد .

 

سایت terabyteservice

 

مرکز گارانتی و خدمات ترابایت سرویس با راه اندازی  کلینیک فوق تخصصی تعمیرات لپ تاپ و تیم فنی و کارشناسان خبره و واجد شرایط در برندهای مختلف اقدام به تعمیر، سرویس و پشتیبانی تمام مدل های لپ تاپ Laptop نموده است . موفقیت ما در تعمیرات لپ تاپ Repair Laptop و خدمات آن بیش از 95% بوده است . عیب یابی و کارشناسی در تمامی کلینیک های فوق تخصصی تعمیرات لپ تاپ Laptop رایگان میباشد.

 

سایت استادکار

 

استاد کار مرجع آنلاین خدمات است؛ مکانی برای یافتن متخصصان خوش‌نام. استادکار دسترسی به متخصصان را آسان می‌کند و با شفافیت قیمت‌ها و بالا بردن کیفیت خدمات، موجب رضایت خاطر شما می‌شود. با سفارش آنلاین خدمات و دسترسی سریع به هزاران متخصص قابل اعتماد، تجربه متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت صدها خدمت منزل، ساختمان و خودرو خواهید داشت. استادکار، انتخابی برای آسایش زندگی شماست.

 

سایت آچاباز

 

سرویس تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در محل آچارباز یک تعمیرگاه سیار آنلاین کامپیوتر است که کار آن عیب یابی و رفع ایراد تمامی سیستم‌های کامپیوتری و انواع لپ تاپ است. در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، کافیست در اپلیکیشن خدمات سیار آچارباز، درخواست تعمیرکار سیار کامپیوتر را ثبت کنید.

تعمیر لپ تاپ در محل یکی از خدمات آچارباز است. متخصصان آچارباز تمامی اقدامات لازم برای تعمیر و رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، که برای لپ تاپ شما نیاز باشد را انجام می‌دهند. هرگونه مشکلی از قبیل:

 

·        کند شدن کامپیوتر

·        شناسایی نشدن پاور

·        سوختن پاور کامپیوتر

·        خرابی گرافیک کامپیوتر

·        ویروسی شدن کامپیوتر

·        شناسایی نشدن درایورها

·        خرابی کارت صدا کامپیوتر

·        سوختن مادربورد کامپیوتر

·        بالا نیامدن ویندوز کامپیوتر

·        شناسایی نشدن هارد کامپیوتر

·        بوق‌های ممتد مادربورد کامپیوتر

·        ری استارت شدن پیاپی کامپیوتر

·        وجود پارازیت در زمینه تصاویر مانیتور

·        روشن شدن کامپیوتر با صدای ناهنجار

·        خاموش شدن کامپیوتر بلافاصله بعد از روشن شدن

·        و ...

 

 

این‌روزها در حیاط پژوهشگاه«رویان» چه می‌گذرد؟

 پا روی سنگفرش های سفید و صورتی می گذارم که کعبه امید و آرزوی زوج های نابارور پس از خداوند در تهران است. همه زوج های نابارور و کسانی که دچار ضعف فرزندآوری هستند تصورشان این است که رویان رویای فرزنددار شدن است که با کمترین هزینه نسبت به بیمارستان های خصوصی می توانند فرزندار شوند. 

در همین حین که به در اصلی پژوهشگاه و بیمارستان برسم ، توجهم را درختان سبز و زرد کوی رویان و داخل حیاط که از بین حفاظ های پژوهشگاه سر بر آورده اند، جلب می کند رشد این درختان در لابه لای میله ها  و آهن ها در همین فصل پاییز چه شبیه آدم هایی است که به این پژوهشگاه قدم گذاشته اند ، نابارور هستند و به این امید آمدند که مانند این گیاهان از شوره زار یأس و ناامیدی که در وجودشان، رهایی یابند و از پس مشکلات بر بیایند چقدر این گیاهان و درخت ها شبیه انسان ها هستند که می خواهند برویند و صاحب فرزند و بار و خانواده شوند.

همینطور که قدم می زنم با خودم مرور می کنم که طبق آمارهای موجود 25درصد زوج های در سن باروری یعنی چیزی حدود سه و نیم میلیون نفر نابارور هستند و سالانه 88هزار زوج دیگر هم به این آمار اضافه می‌شود. یکی از بزرگترین مشکلات زوج‌های نابارور در کشور ما بحث هزینه درمان است. در کنار آن بسیاری از اوقات این زوج‌ها درگیر افسردگی، انزوای اجتماعی و حتی طلاق هم می‌شوند. نتیجه یک تحقیق می‌گوید میزان افسردگی در زوج‌های نابارور به اندازه و یا حتی بیشتر از افسردگی در کسانی است که سرطان را تجربه می‌کنند.

در فرآیند درمان 15 تا 35درصد زوج‌های نابارور نیازمند انجام عمل پیشرفته تلقیح آزمایشگاهی و لقاح مصنوعی (آی وی اف) هستند. این عمل‌ها حدود 25 تا 30 درصد منجر به باروری می شوند ولی به دلیل هزینه بالایی که برای زوجین در بر دارد؛ برخی از ادامه درمان صرف نظر می‌کنند. 

سایر عمل های ناباروری شامل آی یو آی، رحم اجاره ای و .. هستند که مقوله های متفاوتی اند و بیشتر موارد به همان بحث (آی وی اف) می رسد. مطابق آیین‌نامه وزارت بهداشت 85درصد تعرفه دولتی انواع عمل‌های کمک‌باروری برای زوجین تحت درمان در مراکز طرف قرارداد در قالب یارانه پرداخت می‌شود. با توجه به اینکه هزینه واقعی یک سیکل کمک‌باروری (عموما به روش آی سی اس آی) حدود 70میلیون ریال است و یارانه پرداخت شده از سوی وزارت بهداشت در سال 1398 به میزان 25.000 تعیین شده است. در حال حاضر پوشش یارانه‌ای حدود 30درصد هزینه مورد نیاز برای طی دوره درمانی است و تنها در مراکز درمان ناباروری دولتی برخی شهرها و برای زوجین با شرایط خاص قابل دستیابی است.

 

به حیاط پژوهشگاه می روم ، عده ای از زوج ها و خانم ها و آقایان تک به تک نشسته اند یا با گوشی های همراه خود سرگرم اند یا با تلفن صحبت می کنند و به سنگ فرش ها نگاه می کنند. از پله ها بالا می روم و از چند نفر می پرسم، باز هم عده ای در انتظار نشسته اند منتها نسبت به توقعی که از شلوغی رویان داشتم و شنیده ام تعداد کمتری از زوج ها مراجعه کرده اند احتمالا علتش هم کرونا و شیوع آن است، به سمت پذیرش می روم و می پرسم : ببخشید اگر بخواهیم وقت بگیریم چه شرایطی وجود دارد؟، خانم متصدی پذیرش هم با خوش رویی می گوید که همراه همسرتان حتما باید باشید و من برای نیمه ماه می توانم برای شما وقت بگذارم تا پزشک را ببینید و بعد هم تشکیل پرونده بدهید و درمانتان را شروع کنید. تشکر می کنم و از او دور می شوم.

صفحه قبل 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد