x تبلیغات
وب پرداز

افزایش آمار بیماران بستری کرونایی در استان گلستان

دکتر عبدالرضا فاضل در گفت و گو با ایسنا با اشاره به افزایش آمار بیماران بستری کرونایی در استان گلستان، اظهار کرد: بر اساس خروجی داده های علمی به نظر می رسد قدرت پیک ششم کرونا در کشور سه تا چهار برابر پیک دلتا باشد.

وی با ابراز نگرانی نسبت به عدم استقبال مردم از تزریق دوز سوم واکسن کرونا، افزود: در شهری مثل مینودشت با همکاری مردم سطح تزریق دوز سوم به ۴۰ درصد رسیده اما در برخی از شهرها مثل گمیشان این آمار قریب به هشت درصد شده که نسبت به میانگین کشوری خیلی عقب تر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه تزریق واکسن حداقل فایده اش نرسیدن بیماری در افراد به مرگ و میر و بستری های مدت دار است، خاطرنشان کرد: خواهش ما از مردم فهیم استان گلستان این است که برای سلامتی خود و خانواده شان هم که شده نسبت به تزریق واکسن به ویژه روزهای تکمیلی اقدام کنند.

فاضل با تاکید بر اینکه نیازمند اقناع سازی برای استفاده از ماسک و تزریق دوز سوم هستیم، خاطرنشان کرد: از همه کسانی که می توانند در تبیین و اقناع مردم به کمک ما آمده و بتوانیم با سرعت از عواقب پیک ششم پیشگیری کنیم.

وی با ابراز نگرانی از شلوغی های شب عید و بازارها در استان گلستان، خاطرنشان کرد: اگر دقت نکنیم و از همین ابتدای پیک در رعایت پروتکل های بهداشتی و افزایش ایمنی جمعی اهتمام نداشته باشیم در اسفندماه روزهای سختی را پیش رو خواهیم داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به تعطیلی مدارس در استان گلستان به صورت موقت و یک هفته ای، اضافه کرد: این تعطیلی خودش علاوه بر موضوع ایمنی برای دانش آموزان به نوعی هشدار برای سایر صنوف و اقشار بود که باید از استاندار محترم بابت موافقت تعطیلی مدارس تشکر جدی کرد.

لایحه پیشنهادی بودجه کل کشور برای سال ۱۴۰۱

 به نقل از مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، بر اساس این گزارش، در لایحه پیشنهادی بودجه کل کشور برای سال ۱۴۰۱، جمع کل منابع و درآمدهای وزارت امور خارجه معادل ۳۱،۵۶۷،۵۰۰ میلیون ریال و جمع مصارف آن شامل مصارف عمومی و اختصاصی نیز اعتباری معادل ۵۶،۰۸۶،۴۷۶ میلیون ریال تعیین شده است. مقایسه اعتبارات هزینه‌ای وزارت امور خارجه در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور با قانون بودجه سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد که بودجه وزارت امور خارجه، رشدی معادل ۰۸/۷ درصد داشته است.

 
با در نظر گرفتن این واقعیت که بخش عمده هزینه‌های وزارت امور خارجه با استفاده از ارز خارجی صورت می‌گیرد، به طور معمول، نوسانات نرخ ارز به‌طور مستقیم بر مصارف و هزینه‌های این نهاد تأثیرگذار است. به عبارتی می‌توان گفت بودجه وزارت خارجه با معیار ریال افزایش یافته است ولی از نظر ارزی همانند سال‌های گذشته روند کاهشی داشته است. بنابراین، روند صرفه‌جویی در هزینه‌های وزارت خارجه که یکی از اولویت‌ها و ترجیحات کلان کشور است تا حدودی دنبال شده است.
 
نکته حائز اهمیت در خصوص لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ در بخش مربوط به وزارت خارجه این است که این بودجه از یک سو بسیار کلی و در مواردی مبهم بوده و از این رو امکان ارزیابی دقیق شیوه هزینه‌کرد منابع طبق جدول اعتبارات تخصیص یافته وجود ندارد. از سوی دیگر، به دلیل الگوی بودجه‌ریزی سنتی، توزیع اعتبارات بیش از آنکه متمرکز بر اولویت‌ها و اهداف وزارت خارجه باشد تابع الگوی بسیط «درآمد-هزینه» است. پیامد اصلی این نوع بودجه‌ریزی آن است که نقش نظارتی مجلس شورای اسلامی در اجرای قانون بودجه محدود به الزام وزارت خارجه به «رعایت هزینه‌ها و مصارف طبق سقف اعتبارات مصوب» و «هزینه‌کرد منابع در محل مشخص شده» خواهد بود.
 
گزارش دفتر مطالعات سیاسی مرکز پژوهشهای مجلس با عنوان "بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ وزارت امور خارجه" با شماره مسلسل ۱۷۹۵۷ به تحلیل و ارزیابی بودجه این وزارتخانه پرداخته و در انتهای گزارش برای ارتقاء عملکرد وزارت امور خارجه در راستای وظایف و مأموریت‌های این وزارتخانه پیشنهاداتی ارایه شده است.

خرید بک لینک برای سایت های نوپا

خرید بک لینک برای سایت می تواند در منابع مختلفی انجام شود. به طور کلی، اگر سایت و یا وبلاگی در هر صفحه‌ای از سایت خود، لینکی از سایت شما را درج نماید، اصطلاحاً می‌گوییم به شما بک لینک طبیعی و با کیفیت داده است. حال ممکن است لینک شما از طریق خرید بک لینک وارد سایت موردنظر شده باشد و یا حتی به صورت طبیعی ایجاد شده باشد. برخی از ویژگی بک لینک هایی که در حال حاضر در سئوسل ارائه می گردند در جدول زیر قابل مشاهده هستند.

خرید بک لینک

پس اعتبار زیادی را از این طریق به شما خواهد داد. با این کار شما هم تعداد لینک های زیادی در بازه زمانی کوتاه ساخته اید و هم اینکه از صفحات کم ارزشی لینک گرفته اید. آیا خرید تعداد زیادی بک لینک می تواند منجر به جریمه گوگل شود؟ میدهند و این را گوگل و دیگر موتورهای جستجو کاملا میدانند ! درست همانطور که وقتی دوست شما یک رستوران را معرفی میکند، اعتمادتان به این رستوران بیشتر خواهد بود، گوگل هم وقتی سایت شما توسط سایت های دیگر معرفی میشود، به آن بیشتر بها خواهد داد. گوگل روشهای متنوعی برای تشخیص خرید بک لینک توسط سایت های اینترنتی دارد. در الگوریتمهای ۲۰۲۱ طریقه لینک گرفتن کاملا متفاوت است ! بنابراین استفاده از این پکیجها کاملا ایمن میباشد و باعث افزایش دائمی پیج آتوریتی (Pa) بک لینک های لایه اول و دوم شما میگردد. لایک و اشتراک برای سایت شما گرفته خواهد شد.در این روش ما لینک شما را در شبکه های اجتماعی معروف دنیا به تعداد 3200 بار لایک و شیر می کنیم. در جواب باید گفت که معمولاً موثرترین بک لینک شما همان اولین لینکی است که از یک سایت میگیرید. چرا که موتور جستجوی گوگل امروزه بسیار هوشمند بوده و مشاهده شده که در مواردی سایت هایی که مرتکب خرید بک لینک انبوه و یا خارجی می شوند را مجازات میکند.

قیمت بک لینک

گوگل چطور متوجه غیرطبیعی بودن بک لینک ها میشود؟ زیرا بک لینک شما بر آن کلمه کلیدی در نتایج گوگل موثر خواهد بود و نه تمام کلماتی که بعنوان هدف خود انتخاب کرده اید. به صورت معمول خرید بک لینک به هیچ سایتی که قصد دارد در دراز مدت در نتایج جستجو گوگل بالا بماند، پیشنهاد نمی­شود. پس هر سایت و شرکتی به راحتی با تقبل هزینه میتواند به راحتی لینک دریافت کند! بگذارید قبل از هر چیز، به داستان خود باز گردیم. داستان این جریمه چیست؟ پیشنهاد میکنیم برای درک بهتر مفهوم بک لینک و اثرات جانبی آن مقاله بک لینک چیست را به دقت مطالعه نمایید و تجربیات خود از خرید بک لینک را در بخش نظرات همین مقاله با ما به اشتراک بگذارید. در این شرایط الگوریتم پنگوئن کار سختی برای شناسایی غیرطبیعی بودن لینک سازی شما ندارد. البته، احتمالاً شما نهایتاً در همان ماه اول قانع شدهاید سری به این رستوران بزنید. باید به این موضوع نیز دقت کنید که اگرچه تولید محتوا به تعداد مناسب می تواند هزینه بیشتری نسبت به رپورتاژ آگهی داشته باشد ، اما با تهیه چندین مقاله با کیفیت برای سایت خود به عبارتی شانس دریافت بک لینک برای چند صفحه را خواهید داشت.

تبادل لینک چند طرفه را با مثال تبادل لینک 3 طرفه توصیف میکنیم. در صورتی که همانند مثناسئو به دنبال کار پیوسته باشید و سایت تان رشد خوبی داشته است در صورت نیاز به خرید بک لینک غیرپایدار یا غیردائمی باید همزمان به فکر جایگزینی بک لینک های خریداری شده با بک لینک های جدید باشید. پیشنهادهایی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند. با این حساب، آیا باید از این روش برای ساخت بک لینک استفاده کنید یا نه؟ وقتی نوبت به سئو خارجی سایت می رسد، اکثر ذهنیت ها به سمت بک لینک و رپورتاژ می رود که البته طبیعی است. بعنوان مثال در یک متن آگهی سه لینک قرار داده میشود که همگی به صفحه اصلی سایت اشاره دارند ولی هریک با عبارتی مجزا لینک شده اند. برای مشاهده لیست سایتهای طرف قرارداد راشوب در انتشار رپورتاژ آگهی به لینک داده شده سر بزنید. چرا که تبلیغات موثر در سایتهای پربازدید میتواند شانس دیده شدن شما را بالا برده و به موتورهای جست و جو بفهماند که افراد به مطالب آن علاقمند هستند. این موضوع در صفحه خرید بک لینک سئوسل شرح داده شده است.

خرید بک لینک طبیعی یکی از فاکتورهای اصلی برای رتبه بندی سایت‌ها می‌باشد. حال این بک لینک‌ها می‌توانند به صورت طبیعی ایجاد شوند که در این صورت بهترین نوع بک لینک سازی خواهند بود. همچون اشتراک‌گذاری محتوای شما توسط بازدیدکنندگانتان در شبکه‌های اجتماعی. اما سوال این است که آیا باید همچنان منتظر نشست تا کاربران لینک‌های ما را به اشتراک بگذارند؟ پاسخ روشن است، خیر! اینجاست که مباحث لینک‌سازی و خرید بک لینک معتبر و ارزان مطرح می‌گردد. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه بک لینک بگیریم، کافیست ادامه توضیحات را ملاحظه نمائید.

 

هر دو دروازه بان مورد نظر یحیی برای جدایی از تیم هایشان نیاز به رضایت نامه دارند

 با جدایی رادوشوویچ و بلاتکلیفی باشگاه در قبال این دروازه بان کروات به نظر می رسد کادرفنی پرسپولیس باید به فکر جذب دروازه‌بانی در حد و اندازه های این تیم باشد. طی دو هفته اخیر نام دو گلر بیشتر از بقیه به گوش رسیده است، پیام نیازمند و رشید مظاهری.

جالب این که هر دو دروازه بان مورد نظر یحیی برای جدایی از تیم هایشان نیاز به رضایت نامه دارند. مظاهری باید از استقلال رضایت نامه بگیرد و به پرسپولیس بپیوندد که صدور رضایت نامه استقلال برای باشگاه رقیب تقریبا محال و نشدنی است و پیام نیازمند نیز که مبلغ رضایت نامه اش بسیار گران خواهد بود و کار باشگاه پرسپولیس برای به خدمت گرفتن این دروازه‌بان لژیونر، قطعا بسیار دشوار خواهد بود.

نیازمند که راهی تیم پورتیموننزه پرتغال شده، اگرچه هنوز به دروازه‌بان شماره یک این تیم تبدیل نشده و از وضعیت خود در سال منتهی به جام جهانی ناراضی است اما باز هم عملکردی بهتر نسبت به دروازه‌بان‌هایی چون علیرضا حقیقی و سوشا مکانی داشته و در چند بازی که برای این تیم به میدان رفته، توجه کادرفنی خود را جلب کرده است. از این رو بی شک مدیران باشگاه پورتیموننزه برای صدور رضایت نامه او مبلغ بالایی را درخواست خواهند کرد. مگر این که خود نیازمند برای حضور در پرسپولیس با این تیم همکاری کرده و از طریق مذاکرات پیوسته ای که شخصا با مدیران این باشگاه دارد بتواند همچون شهریار مغانلو بتواند رضایت نامه اش را با مبالغی پایین تر دریافت کرده و به فوتبال ایران برگردد.

حال باید منتظر بود و دید درنهایت باشگاه پرسپولیس موفق به جذب نیازمند خواهد شد یا نه.

با ادمین و نحوه کار او در شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شویم

تجربه و آشنا به قوانین و الگوریتم های اینستاگرام می باشد که توانایی بررسی و تحلیل داده ها و آمارهای صفحه ی شمارا داشته باشد و بتواند برای پیشرفت و رشد و صفحه ی شما برنامه ریزی کند. ما در این مقاله قصد داریم با ادمین و نحوه کار او در شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شویم اینکه کیست و چه کاری انجام می دهد و یک ادمین بایستی دارای چه مهارت هایی باشد. در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ RIT، با ویژگیهای یک مدیریت صفحه اینستاگرام خوب و ارزانقیمت آشنا خواهیم شد. شبکه های اجتماهی مانند اینستاگرام برای نمایش پست ها به کاربران و بازدیدکنندگان الگوریتم های خاصی دارند که این الگوریتم ها دائما در حال تغییر و بروزرسانی هستند و با هر بروزرسانی متدهای نمایش پست ها کاملا تغییر میکند به همین جهت ادمین پیج اینستاگرام باید به خوبی با این الگوریتم ها آشنایی داشته باشد و متد نمایشی پست ها را به خوبی بلد باشد تا بتواند مناسب با این الگوریتم ها برای مدیریت صقحه شما استراتژی طراحی کرده تا پست های شما به کاربران بیشتری نمایش داده شود و برای صفحه شما مخاطبین متعددی کسب کند.

استفاده از پست های دنباله دار نیز یکی دیگر از مواردی است که ادمین پیچ اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشد که مخاطبین را تشویق به دنبال کردن صفحه شما کند. اما زمانی که یک اکانت دارای چند هزار فالوور است، فن پیج یک فرد مشهور است یا در مورد موضوع خاصی فعالیت میکند، میگوییم که این پیج توسط ادمین اداره میشود. برای نتیجه گرفتن از هرکاری نیاز به استفاده از نظر و دانش متخصصین آن زمینه می باشد تا فعالیت شما نتیجه بخش باشد در زمینه بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام نیاز به کمک گرفتن از متخصصین و فعالین این زمینه است تا با آنالیز و برنامه ریزی و استفاده از دانش، تخصص و تجربه آنها بتوانید بهترین نتیجه را برای کسب و کارتان بگیرید و برای پیشرفت و بهبود شرایط مالی و فعالیت کاری خود برنامه ریزی کنید. در سال گذشته بسیاری از فریلنسرها به کمک بازاریابی دیجیتال و به اصطلاح دیجیتال مارکتینگ توانسته اند برای دانش و مهارت خود مشتریان روز افزونی پیدا کنند و از این طریق درامد بالایی داشته باشند. درواقع شما در زمان بازاریابی پستی بلندی های مختلفی را تجربه میکند و ادمین پیچ اینستاگرام با دانش و تخصصی که دارد میتواند صفحه شما را حفظ کند و در بحران های پیش آمده به حفظ کسب وکار شما کمک میکند.

آنها نیاز های آینده ی خود را میگویند و به شما علامت میدهند که چه میخواهند . مسلما در این روش نیاز به صرف زمان بیشتر دارید برای ایجاد محتوا و صفحه ای با کیفیت بالا برای جذب کاربران واقعی که با سلیقه و نیازشان شما را فالو کرده اند. قطعا تخصص پیدا کردن در هر زمینه ای نیازمنددانش و تمرکز است. بسیاری عقیده دارند که دیجیتال مارکتینگ با نشونت (https://neshoonet.ir) و فعالیت در بستر اینستاگرام تنها برای معدود کسب وکارهای بزرگ و پر سر و صدا مناسب است اما همانطور که گفتیم واقعیت اینطور نیست و همه ی کسب و کارها چه کسب و کارهای کوچک خانگی و چه هولدینگ های بین المللی میتوانند از این موقعیت خارق العاده استفاده کنند و مخاطبین ومشتریان کسب و کار خود را پیدا کنند. این فرد میتواند بر تمام جنبه های یک پیج اینستاگرام تسلط کامل داشته باشد و تمام مسئولیت آن را برعهده بگیرد. در این صفحه از سایت سئوسل به طور کامل در این باره توضیح داده شده است. ما در پادشاه محتوا به طور کامل امور پیج اینستاگرام شما را با استفاده از استراتژی، تولید محتوای اینستاگرام و تبلیغات در شبکههای اجتماعی انجام خواهیم داد. بعد از طراحی های اولیه قرار دهی پست اینستاگرام ( فیلم و یا عکس ) به صورت یونیک از جمله خدمات یک ادمین پیج اینستاگرام است.

بنابراین طراحی قالب پست ها، طراحی قالب های استوری، طراحی کاور هایلایت و همچنین طراحی پروفایل اینستاگرام که همگی دارای یک طیف رنگی و یک سبک است از اهمیت بالایی برخوردار است. داشتن حداقل آشنایی با نرم افزارهای طراحی برای طراحی تبلیغات ضروریه. زیبایی پیج اینستاگرام بر اساس نوع فعالیت و خدمات قابل ارائه یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در طراحی پیج در نظر داشته باشیم. اما متاسفانه این تکنیک در ایران به خوبی به آرایشگران معرفی نشده است و برخی از شرکتها با ایجاد نتورک مارکتینگ، آرایشگران را به سمت یک فعالیت زمانبر هدایت کردهاند که در درازمدت عایدی چندانی نسبت به انرژی صرف شده برای آنها ندارد اما افیلیت مارکتینگ در دنیا به عنوان پولسازترین منبع درآمد برای آرایشگران و کارشناسان حوزه زیبایی تبدیل شده است تا جایی که صدف بیوتی به عنوان یکی از بلاگربیوتیهای ایرانی، بخش اعظم درآمد میلیون دلاری خود را از این راه بدست میآورد. نظر ما پرداخت ماهیانه هست و فعالیت شما پایش خواهد شد که در صورت رضایت و افزایش قابل توجه اعضا این همکاری دراز مدت و با پاداش همراه خواهد بود. اما شما با تهیه این قرارداد خیالتان از بابت ادمین اینستاگرام استخدامی خودتان راحت خواهد بود. 

معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع افزود

 به نقل از ایرنا از معاونت فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع؛ مهدی نامجوی درباره این خبر افزود: از روز چهارشنبه آتش سوزی در پارک ملی و حفاظت شده گلستان آغاز شد اما به دلیل سخت گذر بودن و نیاز مبرم به حضور بالگرد اطفای حریق، بنا به درخواست سازمان محیط زیست و سازمان جنگلها، بلافاصله با هماهنگی مرکز کنترل و پشتیبانی اطفای حریق وزارت دفاع، سه فروند بالگرد با تجهیزات اطفای حریق به منطقه اعزام شد.

 
معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع افزود: وزش باد شدید در مناطق مختلف استان گلستان باعث ادامه روند حریق شده و از روز گذشته تاکنون بیش از ۶۰ هکتار از عرصه‌های منابع طبیعی طعمه حریق شده و همچنان آتش سوزی در ۲ نقطه ادامه دارد.
 
نامجوی ادامه داد: آتش‌سوزی مناطق مختلف گلستان از جمله پارک ملی و نوده خاندوز آزادشهر، پارک جنگلی النگدره گرگان و چندین نقطه در مینودشت و گالیکش با ورود به موقع بالگردهای اطفای حریق وزارت دفاع و همکاری نیروهای منابع طبیعی، سپاه و مردم محلی مهار گردید؛ اما وزش باد شدید، آتش را به عرصه‌های جنگلی مبارک‌آباد مینودشت و آق‌سو کلاله منتقل کرد.
 
وی تاکید کرد: هم‌اکنون با هماهنگی به موقع مرکز کنترل و پشتیبانی اطفای حریق معاونت مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع، سه فروند بالگرد از یگانهای هوافضای سپاه، شرکت یاس و هلال احمر مجهز به بسکت ۴ هزار لیتری مشغول انجام عملیات اطفای حریق هستند.
 
معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزیر دفاع گفت: استان گلستان ۴۵۲ هزار و ۱۸۵ هکتار جنگل دارد و آتش سوزی، تخریب، تصرف و خشکسالی از جمله چالش‌های فراروی جنگلهای شمال ایران است که باید برای رفع معضلات این اکوسیستم ارزشمند، تدابیری ویژه اتخاذ کرد.

راهنمای جامع انتخاب و خرید تایر و لاستیک خودرو

این معمولا «P» برای یک تایر مسافرتی یا «LT» برای یک تایر کامیون سبک است. لاستیکهای آجدار مسافرتی با آجهای نامتقارن، تعداد بسیار زیادی خط و شیارهای نازکی که در روزهای مرطوب و یخی دارای کشش سطحی بیشتری است، طراحی میشوند. بر خلاف تایرهای تمام فصل که میتواند به آسانی قفل شود و بر روی سطوح لغزنده لیز بخورد، آج تایرهای برفی / زمستانی در برف و یخ فرو می­رود تا اطمینان حاصل شود که در صورت نیاز میتوانید به سرعت متوقف شوید. در تصویر بالا، نسبت ابعاد ۷۵ است، به این معنی که ارتفاع بالشتک تایر ۷۵٪ از عرض تایر است. در تصمیم گیری شما برای خرید تایر چندین عامل نقش اساسی دارند که از قرار زیر است. لاستیک آفرود همانطور که از نامش پیداست لاستیکی است که برای استفاده در محیطهای خارج شهری بدون جاده و ناهموار طراحی و ساخته شدهاند. لاستیک خودرو که از لوازم مصرفی خودرو به شمار میرود اهمیت بسیاری دارد. سرویس سبک زندگی فردا؛ بشیر قلیزاده سرچشمه: اگر میخواهید ترمز ماشینتان خوب و به موقع کارایی خودش را نشان دهد و همچنین کنترل فرمان ماشین صدرصد در اختیارتان باشد، ماشینتان باید دارای لاستیکهای خوب و کار آمد باشد. معمولا شماره تایر در کنار آن و یا روی پلاکهایی در خودرو، برای همین منظور نصب میشوند، از اندازه و میزان باد تایر ماشین خود باخبر شوید.

 
اندازه تایر در کار خانهها روی لاستیک مثل تصویر زیر است. اگر قصد خرید لاستیک خودرو دارید، یادتان باشد که حتما تاریخ انقضای روی آن را چک کنید. اگر با این هشدارهای اولیه آشنایی داشته باشید میتوانید با کارهایی که جزء تعمیرات پیشگیرانه است سبب شوید که از خرابی خودرو در جادهها جلوگیری بعمل آید. عدد ۱۷ در عکس بالا به معنای این است که لاستیک فوق در هفته هفدهم سال ۲۰۰۹ تولید شده است. من اطلاع دقیقی ندارم که سایر وبسایت ها چه معیاری را برای انتخاب بهترین لاستیک ایرانی در نظر گرفته اند، اما قطعا معیارهای یک کارشناس دکی کارز متفاوت است! در پارهای از مواقع میتوانید یک جفت لاستیک از همان دسته را با نام تجاری مشابه و یا متفاوت ولی با کاریی مشابه سایر لاستیکهای خودرویتان خریداری کنید. اگر تصمیم به خرید یک تایر گرفتید، حتما سعی کنید تایر خریداری شده هم نام تجاری و مدل بقیه تایرهای خودروی شما باشد. به گزارش سایت خبری تحلیلی و آموزشی تصادف نیوز ، خرید لاستیک جدید برای خودرو میتواند تا حدودی دشوار باشد.
 
کوچک و یا بزرگ بودن لاستیک میتواند سایش بیش از حد و یا به محور کشنده خودرو آسیب رساند. تعیین تعداد تایرهای برای خرید، به شما کمک میکند که کدام گزینه برای شما مناسب تر است. متاسفانه لاستیک هایی هستند که شاید ۸ یا ۹ سال پیش ساخته شده اند و در انبارها دپو شده و به تازگی به بازار عرضه شده اند. این شرکت در حال حاضر هفتمین تولیدکننده بزرگ تایر جهان بوده و محصولات آن را با توجه به قیمت و عملکرد مناسب می توان به عنوان بهترین لاستیک خارجی موجود در بازار برای خودروهای ساخت داخل و ارزانقیمت قلمداد نمود. این تایر عکسالعمل متفاوتی نسبت به سایر تایرها از خود نشان میدهد. مصرف سوخت کم ، رانندگی راحت تر ، پایداری حرکت ، فرمان پذیری مناسب ، مقابله در مقابل پنچر شدن ، شتاب گیری و ترمز گیری سریع و مطمئن و دوام طول عمر از نمونه های ویژگی این تایر است. هر دسته از تایرهای اتومبیل، عملکردهای مختلفی دارند، برای درک تفاوتهای اساسی تایرها ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید. شما میتوانید با انتخاب رتبه لاستیک بهتر با امتیاز، تحمل بار، سرعت بیشتر و سطح کارایی، تایرهای فعلی خود را به سطح بالاتری ارتقاع دهید. اگر یک جفت لاستیک دارید که شکل خود را از دست داده و نیاز به جایگزینی دارد، در حالی که دو تایر دیگر شما در شرایط خوبی قرار دارند، شما فقط میتوانید این جفت لاستیک فرسوده را جایگزین کنید.
 
اگر تایرهای خودروی شما تازه و یا جدیدا خریداری شده است و در بینشان یک تایر قابل تعمیر نیست که باید تعویض شود. مسئولیت ایمنی شما و مسافران بر عهده تایرهای یک خودرو است. هشدار: هر وسیله نقلیه چهار چرخ، نیازمند تایرهای سایز خود است. در چنین مواردی پول خود را دور ریختهاید. بنابراین مهم ترین کاری که شما می توانید در این زمینه انجام دهید این است که به صورت ماهانه میزان فشار باد لاستیک را بررسی نمایید. همانطور که گفته شد ، تولیدکنندگان لاستیکهای پریمیوم بهترین ترکیب بهره وری و عملکرد سوخت را در محصولات خود ارائه می دهند. 101ZL Spec-2 از ترکیب آنها عملکرد عالی ، طول آجدار چشمگیر و بهره وری قابل توجه سوخت برای محور فرمان را فراهم می کند. در برخی از موارد شما تنها یک تایر نیاز دارید با این حال معمولا تایرها را به صورت یک جفت و یا چهارتایی در بازار عرضه میکنند. بازار لاستیکهای ایرانی گرمتر از لاستیکهای خارجی است و از طرفی لاستیکهای ایرانی کیفیت قابل قبولی به خریداران خود ارائه میدهند و برخی از این برندها با لاستیکهای خارجی گاها رقابت میکنند. در بازار صدها نوع تایر ماشین وجود دارد.
 
برای خرید لاستیک https://tireonlineshop.com به مراجعه فرمایید.

کوتاه کننده لینک رایگان و ابزار ساخت QR کد

کوتاه کننده لینک بیت لی یکی از بهترین سرویس ها در دنیای اینترنت است که در ایران نیز بسیار محبوب بوده و تعداد زیادی از دیجیتال مارکترها نیز از آن استفاده می کنند. وبسایت بیتلی یکی از معروفترین و محبوبترین سایت های کوتاه کننده لینک در دنیای اینترنت است که در کنار ساخت شورت لینک امکان بهینهسازی برند و همچنین ردیابی و تحلیل لینکها و کلیکهای انجام شده را به صورت کامل در اختیار کاربر قرار میدهد. در این مقاله سعی کردیم تا روش استفاده از این سرویس را به طور کامل توضیح داده و به هر گونه سوال تان در این خصوص پاسخ دهیم. همچنین لینکهای فراهم شده توسط ریلینک از گزند تبلیغات به دور ماندهاند و کاربران به صورت مستقیم به آدرس نهایی هدایت میشوند. پیشنهاد من این است همیشه قبل از برگذاری کمپین های تبلیغاتی تان که نیاز به کوتاه کننده لینک دارید سرویس مورد نظر خود را با چند سیستم و آی پی تست کنید تا از دسترس بودنش اطمینان حاصل کنید. به نظر شما چرا باید از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده کنیم؟ توجه کنید که برای بدست آوردن آمارهای مرتبط به لینک های کوتاه شده باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 
ابتدا وارد حساب کاربری Gmail خود شوید. اگر مشاهده آمار افرادی که وارد لینکتان شده است برایتان مهم است می توانید از این خدمت وبسایت ریزی استفاده کنید و آمار دقیق بازدید کننده لینک خود را در هر زمان که می خواهید مشاهده کنید. بهینه سازی لینکهای وبسایت یکی از بهترین راهها برای بهبود رتبه سایت است. آیا تا به حال از سرویس کوتاه کننده لینک گوگل استفاده کرده اید؟ اگر می خواهید پاسخ تمام این سوالات را بدانید، به خواندن این مقاله ادامه دهید. این مطلب به پایان رسید اما یادگیری دیجیتال مارکتینگ ادامه دارد؛پیشنهاد میکنیم حتما سری به نقشه راه دیجیتالینگ بزنید تا مقالات متنی، صوتی، ویدیویی و محصولات مرتبط با «آموزش دیجیتال مارکتینگ» را مشاهده و مطالعه بفرمایید. سایت v.gd هم یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده خدمات لینک کوتاه است که می توانید به سادگی از آن استفاده کنید؛ همچنین با استفاده از این سرویس می توانید لینک های اختصاصی خود را هم بسازید. بر اساس این تجربه، شما درمییابید که اگر کمپین بعدی خود را از ساعت ۱ ظهر آغاز کنید، بازده بهتری دریافت خواهید کرد. هست که واقعا منحصر به فرد بوده و مشکلات شما را حل خواهد کرد .
 
در ابتدا کوتاه کننده لینک گوگل برای انتقال لینک های داخلی به سایت های دیگر گوگل استفاده می شد، یعنی فقط برای سرویس های خود گوگل قابل استفاده بود. یعنی بروی آنها کلیک کنید ، اگر با ارور 400 یا 404 روبرو نشدید، می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید . یعنی اینکه تنها وبسایت خودشان مجاز به استفاده از همان کوتاه ساز لینک است و تنها آدرس اصلی سایت خودشان با همان لینک باز میشود. در سایت https://epsi.link درآمدی ثابت وجود دارد؛ اما توآد پلنهای مختلفی را در نظرگرفته که بسته به میزان تبلیغات درآمد درنظر گرفته میشود. جایگذاری لینک طولانی باعث بیشتر شدن کاراکترهای پیامکی و افزایش هزینههای ارسال پیامک میشود. شاید برای بازاریابی محصولتان تصمیم بگیرید از استراتژی بازاریابی پیامکی استفاده کنید. کوتاه کننده لینک گوگل (Google URL Shortener) از جمله سرویس های مهم و رایگان شرکت گوگل است که متاسفانه افراد زیادی با آن آشنایی ندارند. از جمله تخصصهای لازم برای انجام پروژه در این سایتها میتوان به مهارتهایی از قبیل طراحی و ساخت سایت، تولید محتوا، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی اندروید، عکاسی، کار با نرم افزارهای گرافیکی و… چرا استفاده از کوتاه کننده لینک لازم است؟
 
از معایب این سرویس می توان به عدم ردگیری و آنالیز کلیک ها در آن اشاره کرد. به عنوان مثال ، هر 1000 ویو 10 هزار تومان دریافت خواهید کرد . چگونه می توان از این سرویس استفاده کرد؟ این لینک می تواند لینک های طولانی را از کاربر دریافت کرده و به لینک های کوتاه تبدیل کند. باید به این نکته دقت کنیم که CPM یک مقدار تقریبی از درامد است و ممکنه نسبت به آی پی کشور های مختلف ، متفاوت باشد. بسیاری از این سرویس ها رایگان هستند. چرا از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده می کنیم؟ از مزیت های این سرویس می توان به سفارشی سازی لینک های کوتاه شده و آنالیز دقیق کلیک ها روی آن ها اشاره کرد. در نتیجه امکان به اشتراکگذاری لینکهای طولانی و بلند در این پلتفرمها وجود ندارد. در برخی از شبکه های اجتماعی، محدودیت تعداد کارکتر وجود دارد.

تشخیص طلای اصل از بدل با ۱۲ روش کاربردی و دقیق

با اینکه استفاده از این روشهای خانگی سریع و آسان است، اما در این روشها تشخیص تقلبی و اصل بودن الماس بدون خطا نیست. هدف بعدی این مقاله، اعمال این راهبردها بر چهار قرارداد انرژی (نفت خام، پروپان، روغن و بنزین معمولی) و با همۀ تاریخهای سررسید و پس از آن ارزیابی عملکرد خارج از نمونۀ این الگوها با استفاده از یک تابع زیان استاندارد و الگوی VaR بود؛ هدف سوم، این بود که بررسی وابستگی راهبرد تجربی ارائهشده به فرکانس دادهها طرح شد که نتایج تجربی نشان داد راهبرد تجربی به فرکانس دادهها وابسته نیست. همینطور ضرایب علّیت کوتاه­مدت و علّیت بلند­مدت به سمت را نشان می­دهد. از آن حیث که لفظ منطبق بر معناست، کسی که لفظی را بدون ادراک کامل معنا برگزیند و بر زبان آورد و منظور او آن باشد که معنا را کاملا ادراک کرده، مرتکب دروغ شده است. برای تحلیل صحیح و کامل متن باید با درج معانی هر واژه آشنا باشیم و بدانیم در متن مورد تحلیل، کدام معنی یا معانی مورد نظر بوده است، البته نه صرفاً مورد نظر نویسنده! زیرا همواره نویسنده در انتخاب این زیورها مؤثر نیست یعنی ممکن است نویسنده، فلان معنی را اراده کرده باشد ولی در بزم واژگان، واژه معانی دیگری را نیز بپذیرد و به وسیلة آن، بزم متن را بیاراید.

خرید آنلاین طلا

 
به بیان ساده، بازده عبارت است از کل عایدی که یک سرمایه­گذار در طول یک دوره سرمایه­گذاری بهدست می­آورد. اصالت همواره با معنی است و آنچه باید اصل قرار گیرد معنی است نه لفظ. عوامل مختلفی در واژه گزینی عارف دخیل است اما سه عامل عمده آن چنین است: عامل مخاطب، عامل عارف و عامل جایگاه حقیقت؛ یعنی عارف در مقام تمکین است یا نه، مکاشفة وی به صورت تمام و کمال اتفاق افتاده است یا نه و مخاطب در چه منزلی است و عارف میخواهد او را تشویق یا تحریض کند یا تحذیر دهد و تنذیر کند. مفاهیمی نظیر وسعت، عظمت، عمق، اتحاد قطرهها، آبی بیکران، مواجی و خطرناکی، جایگاه مرواریدهای پر ارزش، مرحلهای برای گذر، منبع رزق، بخشندگی، ضدیت با خشکی، فنای قطرهها و بقای آن ها در پیوستن به دریا و معانی تلمیحی چون داستان نوح، یونس و پوسایدون. این واژه چه معانی و مفاهیمی را میتواند به مخاطب انتقال دهد؟ 
 

سایت فروش طلا و جواهر

 
چه مفاهیمی در مد نظر هر عارف است که یکی از واژگان را نامزد میکند؟ می باشد. لازم به ذکر است همه این محصولات در سایت طلا خانه علاوه بر طلای نو ، به صورت طلای دست دوم نیز قابل دسترسی است. در هر دوره نگین و زمردی بر این درج افزوده شده یا بنا به تحول ایام، جواهری از رونق افتاده است لیکن همه در این درج نگهداری میشود. جنید میگوید: هر که به زبان گوید الله و در سر او مشاهدت الله نباشد، این کس دروغزن است. از حیث وجودشناسی، معنی و حقیقت، ربانی است و لفظ، ناسوتی و زمینی است. کسی که از چشمهای بنوشد و حلاوت آن را درک کند، به چشمة بالاتر طمع میورزد تا این که به چشمة بالاتر و در نهایت، به اصل چشمهها برسد. 9. پول و خسارت دیرکرد در پرداخت: چنانچه بده کارى, بدهى خود را دیر بپردازد و آن گاه بر اثر تورّم, ارزش پول بکاهد, آیا مى توان افزون بر اصل مبلغ بدهى, مقدارى هم براى جبران خسارت ارزش پول از بده کار طلب کرد, یا خیر؟ اما ما در گلدینو، با استفاده از 3 بعدی کردن محصولات، این مشکل را تا حد زیادی حل کردهایم. در ارتباط درون لایه­ها، یک پییاخته می­تواند به سایر پییاختههای لایة خود متصل باشد و یا نباشد.
 
با توجه به این که در این طرح الفاظ ثابتند و معانی بر آنها حمل میشود و معانی چونان زیورهایی هستند، حال اصالت با معانی است یا با الفاظ؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت الفاظ مرتبة نازلة وجود معانیاند و رابطة میان آن ها، این همانی است، با این توضیح که معانی بر اساس نظریة تشکیک در ظهورات، واحدتر، شدیدتر و لطیف تر از الفاظند. تنوخی در این باره و در گزارش اخبار، دقیق عمل میکرد. باوجودوبفرض اینکه اکثریت هیئت مدیره شرکت بطور تصنعی دردست شهرداری باشد بازمنظور تامین نخواهد شد زیراهیئت مدیره قانونا موظف است درحدود تصمیمهای مجمع عمومی عمل کندواین تصمیم هارااکثریت صاحبان سهام که دارنده صدی ۸۰ سهام هستند وعبارت ازمالکین فعلی اتوبوس هستنداتخاذ میکند. ترجیح نماد بیابان نیز میتواند به سبب مفاهیم زیر باشد: اهل خوف نماد بیابان را ترجیح میدهند و مخوف بودن بیابان و گمراه شدن در آن را دلیل مناسبی برای رجحان آن نسبت به دریا میدانند؛ داشتن گنج در دل خود؛ برای کسی که اهل جلال است، در همین جلال، جمالی نهفته است و همة این سختیها را زیبا میبیند و نماد بیابان برای او دلپذیرتر است؛ همان طور که مسافران سعادتمند دریا داریم مسافران سعادتمند بیابان هم داریم مانند موسی و هاجر و اسماعیل.
 
منبع:
 

فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری

 

در این مقاله به بررسی فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری و یافتن مفهوم فضای ابری برای این فضای امن می‌پردازیم.

 

فضای ابری

فضای ابری یک فضای ذخیره‌سازی ایمن و متناسب برای حجم زیادی از اطلاعات شما مهیا می‌کند که امکان دسترسی آسان به آن‌ها نیز در اختیار کاربران قرار دارد. چرا که دنیای جدید دیجیتالی نیازمند روشی برای ذخیره سازی اطلاعات و دسترسی آسان به آن‌ها در مقابل روش‌های سنتی می‌باشد. توضیح ساده‌تر این موضوع به این صورت می‌باشد که در این سرویس ذخیره سازی یک سرور مرکزی وجود دارد که با سامانه تحت وب نیز شناخته می‌شود که یک نشانی اینترنتی یکسان برای تعداد زیادی کاربر دارد و کاربر می‌تواند بدون ذخیره اطلاعات خود با حجم‌های زیاد، تنها با دسترسی به اینترنت آن‌ها را در اختیار داشته باشد.

 

تاریخچه فضای ابری

تاریخچه فضای ابری شامل یک شروع و تکامل بسیار زیادی می‌باشد. ایده اولیه این فضا توسط جان مک کارتی در دهه ۶۰ میلادی به صنعت رایانه ارائه شد. پس از ۳۰ سال این فضای ابری به صورت نرم‌افزارهای جامع‌تری به شکل سیستماتیک بر روی وب‌سایت‌ها قرار گرفتند و مورد استفاده بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفت و سرانجام در سال ۲۰۰۳ انقلاب عظیم در ایجاد یک مفهوم متفاوت از فضای ابری رخ داد که اولین عملکرد متفاوت توسط شرکت Xen اتفاق افتاد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی Cloud computing به سازمان‌ها و شرکت‌ها که امکان را می‌دهد تا با اتصال چندین سیستم عامل به شبکه به سرور از منابع به صورت مشترک استفاده کنند.

در سال‌های بعد شرکت آمازون با نام elastic comput cloud، مایکروسافت با نام one drive و در نهایت گوگل با نام google drive فضای ابری رایگان اختصاصی خود را ارائه دادند.

برندهای تلفن همراه نیز چون شیائومی و سامسونگ این قابلیت را برای گوشی‌های همراه خود به ترتیب با نام­های mi cloud و sumsung cloud ایجاد کردند.

 

مزیت‌های استفاده از فضای ابری

با توجه به افزایش سرعت چشم‌گیر فناوری و تکنولوژی و حرکت کسب و کارها در جهت پویایی، سازمان‌های مختلف نیز باید برای افزایش کارآیی خود پیش رو و با شتاب عمل کنند که لازمه این عملکرد عمل به چهار ویژگی زیر می‌باشد:

1.    یادگیری

2.    استفاده از استعدادها

3.    هدفمند بودن

4.    استفاده از فناوری برای ایجاد و بالابردن تغییرپذیری

 

یکی از فناوری‌هایی که به سازمان‌ها در این راه کمک می‌کند، فضای امن برای نگهداری اطلاعات یا فضای ابری می‌باشد. فضای ابری این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند که در صورت داشتن یک ایده جدید بدون نیاز به خرید سخت‌افزار و نرم‌افزار تنها از طریق تأمین سیستم ابری ایده خود را اجرا کنند که هم مقرون به صرفه می‌باشد و هم امنیت بالا و دسترسی آسان برای آن وجود دارد.

نقش فضای ابری در نرم‌افزارهای حسابداری

تا اینجا با مفهوم فضای ابری و ویژگی‌های آن آشنا شدیم. در ادامه به بررسی نقش فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری می‌پردازیم.

حسابداری در فضای ابری امکان صرفه‌جویی قابل‌توجهی در زمان و هزینه‌ها را برای سازمان‌ها فراهم کرده است و برای ذخیره سازی و دسترسی به اطلاعات به‌جای استفاده از دیسک‌های کامپیوتر می‌توان از اینترنت استفاده کرد. در بحث امنیت مالی در صورت استفاده از فضای ابری حسابداری می‌توان از بروز خطراتی مثل سرقت توسط رقیب، مفقود شدن داده‌ها و یا از دست رفتن اطلاعات بر اثر خرابی کامپیوتر جلوگیری کرد.

 برای افزایش این امنیت، کاربران می‌توانند از لینک‌های مخصوص به خود استفاده کنند. نرم‌افزارهایی که برای فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری می‌توان استفاده کرد، شامل: نرم‌افزار حسابداری ابری قیاس، حسابداری ابرستان، حسابداری ابری آمارسین می‌باشد.

 

صفحه قبل 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد