این برندها به قدر کافی نامآشنا هستند اما شاید در فصل خرید نوشت افزار، معرفیشان یادآوری مفیدی باشد. اگر این مطلب را می خوانید ، لوازم التحریر مورد استفاده داشته باشید و به اندازه کافی خوش شانس باشید و اقلام جدید خریداری کنید ، آن را به نیازمندان اهدا کنید. هرچه فرزند کمسنتر باشد، این دغدغهمندی بیشتر است زیرا علاوه بر موضوع جذابیت، هم نوشتافزاری لازم است که دوام داشته باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد تا اگر حین بازیگوشی بچهها گم شد، بتوان بهراحتی جایگزینی برای آن تهیه کرد. محصولات آوای مهر در دستههای محصولات کاغذی، خرید نوشت افزار اینترنتی پینسیل برای تحریر و نگارش، بایگانی و صحافی، کیف و جامدادی و بازیها است. همچنین با عضویت در کانال عمده لوازم تحریر عمدباکس، میتوانید هرروزه عمدهفروشان بیشتری را بشناسید و با استعلام قیمت از هریک از آنها بدون مراجعه به بازار و صرف ساعتها، خرید خود را از بهترین عمده فروشی نهایی کنید.

 
اگر به دنبال خرید عمده کیف و کوله با قیمت مناسب هستید، یا حتی میخواهید کیف دستی زنانه و حتی ساک دستی تهیه کنید، سری به مراکز عمده فروشی کیف بزنید. ماژیک علامت گدار، قیچی، تراش، مداد رنگی فله ای، نشانگر کتاب و شابلون را هم از عمده فروشی لوازم التحریر فانتزی خریداری کنید. انواع مداد، خودکار، مداد نوکی، مداد فشنگی، پاککن، تراش، هایلایتر، ماژیک وایتبرد و غلطگیر در دستهی نوشتافزار این برند قرار میگیرند. محصولات پاپکو در دستهی نوشتافزار شامل خودکار، کاغذ و جامدادی است. چسب ماتیکی، کاغذ سفید و رنگی برای تهیه کاردستی و تحقیق لازم میشود. برای خرید عمده کیف و لوازم التحریر از این مجموعه کافیست، روی محصول مورد نظر کلیک کرده و بعد از دیدن مشخصات، دکمه استعلام قیمت را بزنید. در پایه اول دبستان اغلب معلمها آخر هفته تکالیفی برای دانشآموزان در نظر دارند که معمولاً در کاغذهای A4 کپی شده و تحویل بچهها میشود، حال برای بایگانی و به ترتیب کردن این تکالیف باید از یک نوع پوشه به نام کلیربوک استفاده کنیم که تمام این مشخصات رو دارد. برای نگهداری از جزوات و برگههای امتحانی نیز، به یک کلاسور نیاز خواهید داشت. البته این اقلام در بستهبندیهای جداگانه نیز به فروش میرسند.
 
اگر با مراکز خرید و فروش عمده کیف در بازار بزرگ تهران آشنایی ندارید نگران نباشید. شما می توانید به یکی از بهترین فروشگاه های فروش لوازم تحریر در کشور مراجعه کنید و هر لوازم تحریری که می خواهید را با هم مقایسه کنید. ای می باشند. غلط گیرها نیز در دو نوع ساده و فانتزی ساخته می شوند که بچه ها با توجه به سلیقه و نیاز خود آن ها را انتخاب می کنند. در دنیا مداد رنگی ها به دو دسته اصلی حرفه ای هنری و دانش آموزی تقسیم میشه. این باور در بین مردم رواج یافته است که لوازم تحریر فقط برای تحصیل و آموزش مورد استفاده قرار می گیرد اما لوازم التحریر جزء اقلامی به شمار میروند که بیشتر گروه های سنی و صنفی از آن استفاده می کنند. به عنوان مثال، این کلاسورها به شما امکان میدهند اسناد را بر اساس ترتیب اولویت آنها طبقه بندی کنید یا برای هر روز هفته یک سند داشته باشید که شامل کارهای اداری باشد که باید در طول آن روز انجام شود. مضمون اصلی طراحی های چک لیست ها و دفترچه های این برند بیشتر گل است که واقعاً ظاهر آنها را زیبا می کند.
 
کوله پشتیهاي تک بندی و یا کوله پشتی هایي کـه بند نازک دارند نیز باعث افزایش فشار وارده بر شانهها و ستون مهرهها شده ودر نتیجه سبب ایجاد درد می شود و بهتر اسـت از خرید آن صرف نظر کنید. در یک فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر فانتزی میتوانید فیلترهایی را برای جستوجو در نظر بگیرید که شما را سریعتر به کالا و برند مدنظرتان راهنمایی کند. اگر برای خرید لوازم تحریر اقدام کنید، قطعا دفتر و محصولات کاغذی از نخستین اقلامی است که میخرید. معمولا بچهها در مدرسه به دستمال کاغذی نیاز پیدا میکنند. انواع محصولات کاغذی آن بسیار متنوع و شامل زیرمجموعههایی چون انواع دفتر فارسی، نقاشی، انگلیسی، دفترهای پرونوت، دفتر کلاسوری، سررسید، پلنر و دفتر یادداشت است. ستهای هندسی این برند شامل انواع خطکشها در کنار پرگار است. بدین ترتیب شما به غیر از مداد رنگی می توانید از وجود پاستیل و مداد شمعی هم بهره مند شده و آن ها را در فروشگاه اینترنتی تینو خریداری کنید تا به طیف وسیع تری از رنگ آمیزی این بار با پاستیل و مداد شمعی دسترسی داشته باشید. بله می توان گفت هیچ جذابیتی.
 
منبع: