x تبلیغات
وب پرداز

طراحی داخلی مدرن (modern interior design)

طراحی داخلی منزل چیست؟ اغلب مردم از تفاوت‌های مهم و جزئی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی منزل آگاهی ندارند و این دو شغل را یکسان در نظر می‌گیرند. در ابتدا به بررسی تفاوت‌های دکوراسیون و طراحی داخلی می‌پردازیم تا با شناخت کافی و نسبت به نیاز خود به سراغ دکوراتورها و یا طراحان داخلی بروید و سپس جدیدترین و لوکس ترین طراحی‌های داخلی منازل را به شما معرفی می‌کنیم.

دکوراسیون داخلی (interior decoration)  چیست؟

دکوراسیون داخلی به معنای هماهنگ سازی از پیش طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، مبلمان، اثاثیه و... در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه است. در واقع دکوراسیون داخلی به علم و هنر مربوط است و به ایجاد یک فضا که از نظر زیبایی خوشایند و به لحاظ کاربری مفید باشد کمک می‌کند.

دکوراتورها در ساخت و ساز ساختمان‌ها دخیل نیستند؛ رابطه‌ای با معماران و پیمانکاران ندارند و فعالیت آن‌ها زمانی آغاز می‌شود که فعالیت‌های ساختمانی به پایان رسیده باشد و بیشتر با سازندگان مبلمان، مجسمه سازان و متخصصین صنایع دیگر در ارتباط هستند. طراحی داخلی منزل در مواردی که در ادامه گفته می‌شود توسط دکوراتورها انجام می‌گیرد.

دکوراتورها با دوره‌ها و آموزش‌هایی که در زمینه‌ی سبک ساختمان‌ها، سبک مبلمان، طراحی اتاق و... می‌بینند می‌توانند مراجعین را در انتخاب تم مناسب برای فضای مورد نظر و همچنین در انتخاب و خرید وسایلی همچون مبلمان، پرده، کاغذدیواری، اکسسوری و... راهنمایی کنند که این کار به دور از قواعد مهندسی و طراحی معماری است.

طراحی داخلی (interior design) چیست؟

طراحی داخلی یکی از شاخه‌های طراحی معماری است و اصولا طراح داخلی سر پروژه‌ی ساخت یا بازسازی ساختمان حاضر می‌شود و تسلط کامل بر پروسه‌ی طراحی معماری دارد. طراحی داخلی به تحصیلات آکادمیک و فعالیت‌های عملی نیاز دارد و دروسی را درباره‌ی رنگ و پارچه، طراحی به کمک کامپیوتر (CAD)، نقاشی، برنامه ریزی فضا، طراحی مبلمان، معماری و... می‌گذرانند. طراحی داخلی منزل در این زمینه بخشی از کار می‌باشد.

در شکل استاندارد یک پروسه‌ی مهندسی، از ابتدای پروژه، طراح داخلی و معمار تا پایان پروژه با یکدیگر در ارتباط‌اند. از دیگر وظایف یک طراح داخلی می‌توان به تایید متریال مورد استفاده اشاره کرد که آیا متریال مورد نظر برای عایق بندی صدا، گرما و... مناسب است یا خیر.

با توجه به نکات گفته شده، هنگامی که به تغییرات ساختاری مانند برداشتن یا گذاشتن، نصب پارتیشن، افزودن در و پنجره و ... در خانه یا محل کار خود نیاز دارید بهتر است به سراغ طراحان داخلی بروید و هنگامی که فقط قصد تغییر در چیدمان خانه یا انتخاب وسایل سازگار و مناسب با محیط مورد نظرتان را دارید به سراغ یک دکوراتور حرفه‌ای بروید.

همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که یک طراح داخلی منزل می‌تواند کار دکوراتور نیز انجام دهد اما عکس آن صادق نیست؛ زیرا همانطور که گفته شد طراحی داخلی نیازمند آموزش‌های تخصصی است.

طراحی داخلی مدرن (modern interior design)

طراحی مدرن تجسم‌ها و تعریف‌های متفاوتی را در بر می‌گیرد؛ به همین دلیل تعریف قطعی ندارد؛ اما میتوان گفت طراحی داخلی مدرن به انعکاس حرکت هنر مدرن در فضای داخلی خانه اشاره دارد و چندین ویژگی اصلی طراحی به طور همزمان در طول طراحی مدرن دیده می‌شود. می‌توان گفت مدرنیسم طرد شکوفایی سبک‌هایی از طراحی مانند گوتیک، رنسانس و ویکتوریا بود.

طراحی داخلی منزل در سبک مدرن تضادی از طراحی‌هایی بود که در آن‌ها از بافت‌های سنگین، کنده‌کاری‌ها و رنگ‌های چوبی در خانه استفاده میشد؛ زیرا بیشتر اجزای طراحی مدرن، از مبلمان و وسایل گرفته تا شکل و شمایل اتاق‌ها، شامل خطوط تمیز و مستقیم، کاشی‌های بزرگ با لبه‌های اصلاح شده، قفسه‌های تعبیه شده درون دیوار، عدم قالب گیری برای اصلاح پنجره‌ها، دیوارها، درها، استفاده از رنگ‌های خنثی به جای رنگ‌های جیغ، استفاده از اشکال هندسی با زوایایی منحنی شکل، نقاشی‌های ساده و آینه‌های اغلب بدون فریم و... می‌باشد.

همچنین مینیمالیسم نقشی جدایی ناپذیر در طراحی مدرن و معاصر دارد. اصول مینیمالیسم به این معناست که هیچ جزئیات اضافه‌ای مانند ستون، تزیینات کابینت، استفاده‌ي‌‌ بیش از حد از رنگ یا استفاده‌ی بیش از حد از منسوجات قابل توجیه نیست.

و در نهایت می‌توان گفت امروزه محبوبیت طراحی داخلی مدرن، به دلیل سادگی، زیبایی، راحتی و چشم‌نواز بودنش است و طرفداران زیادی دارد.

طراحی داخلی کلاسیک (classic interior design)

می‌توان گفت سبک کلاسیک در طراحی داخلی منزل از مد خارج نشده و هیچگاه قدیمی نمی‌شود. بلکه همواره لوکس به نظر می‌رسد و اغلب فضای مجلل و سلطنتی را ایجاد می‌کند. به همین دلیل کسانی که معماری و طراحی کلاسیک را انتخاب می‌کنند اغلب ثروتمندان و افرادی هستند که به سنت و فرهنگ گذشته بیشتر از مدرنیسم اهمیت می‌دهند و به اصالت خود پایبند هستند.

از ویژگی‌های سبک کلاسیک می‌توان به نظم، تعادل، ظرافت، تقارن، تجمل گرایی، استفاده از رنگ و متریال طبیعی، ارتفاع زیاد سقف، ستون‌های بلند، پرده‌های سرتاسری و مجلل، مجسمه‌های برنزی، پتینه کاری و گچ‌بری سقف یا دیوارها و... اشاره کرد. همچنین در این سبک از رنگ‌های ملایم و گرم مثل طلایی، بژ، خاکستری، کرم، قرمز، زرد، صورتی مات و... استفاده می‌شود.

در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل به سبک کلاسیک، از مبلمان چوبی و طرحدار، مصالح طبیعی مانند سنگ، مرمر، چوب و همچنین پارچه‌هایی از جنس پنبه، کتان، مخمل و ابریشم استفاده می‌شود.

طراحی داخلی منزل کوچک

امروزه خانه‌های بزرگ و ویلایی جای خود را به آپارتمان‌های کوچک داده‌اند و چگونگی استفاده از این فضا به بهترین نحو برای چیدمان وسایل به دغدغه‌های اغلب مردم اضافه شده است. این تفکر نادرست وجود دارد که اگر منزل ما فضای کوچکی داشته باشد نمیتوان چیدمان خوبی انجام داد و دلگیر و شلوغ به نظر می‌رسد، اما اینطور نیست. میتوان با یک طراحی مناسب و نهایت استفاده از فضا، خانه‌ای لوکس و دلباز داشت و چیدمان دکوراسیون را به بهترین شکل انجام داد.

پیش از این به بررسی دکوراسیون و طراحی داخلی منزل در دو سبک مدرن و کلاسیک پرداختیم. اگر مایلید دکوراسیون منزل خود را به کلی تغییر دهید و نمی‌دانید کدام سبک را انتخاب کنید باید گفت برای منازل کوچک و آپارتمانی و متراژهای زیر ۱۰۰ متر، سبک مدرن بهترین انتخاب برای شماست. زیرا وسایل مورد استفاده در سبک کلاسیک معمولا بزرگ، سنگین و جاگیر هستند  و با قرارگیری در خانه‌های کوچک سبب بی نظمی و شلوغی می‌شوند.

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های منزل شماست. پس اگر قصد بازسازی و طراحی داخلی منزل خود را دارید باید توجه کنید که هنگام بازسازی آشپزخانه، تعداد کابینت‌ها را به گونه‌ای کاربردی افزایش دهید و بهتر است از رنگ‌های روشن، سرد در نورپردازی و رنگ کابینت‌‌ها استفاده کنید. زیرا رنگ‌های تیره بیشتر باعث می‌شود فضای شما کوچک به نظر برسد و برای خانه‌هایی که متراژ پایینی دارند مناسب نخواهد بود.

 هنگام طراحی اتاق پذیرایی و نشیمن و یا حتی آشپزخانه و اتاق خواب می‌توانید روی دیوارها قفسه، شلف و باکس نصب کنید و وسایل ضروری خود را در آنها قرار دهید. همچنین در طراحی این فضا بهتر است از ترکیب دو یا سه رنگ استفاده کنید و رنگ‌های روشن مثل سفید، کرم و... را انتخاب کنید تا فضای شما بزرگتر به نظر برسد.

 

بهترین شرکت طراحی و بازسازی ساختمان چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک شرکت طراحی و بازسازی ساختمان برای اینکه یک طراحی داخلی منزل عالی و دکوراسیونی بی نقص داشته باشد نکاتی که در ادامه آورده‌ایم را رعایت می‌کند:  

برنامه ریزی در طراحی و دکوراسیون داخلی

برنامه ریزی مهم‌ترین بخش برای شروع هر کاریست. برنامه ریزی در طراحی و دکوراسیون داخلی یعنی نیاز مشتری را بسنجید، برای آن هدف‌گذاری کنید و پس از بررسی شرایط مالی شروع به کار کنید. همچنین بدست آوردن اطلاعات در خصوص فهمیدن سلیقه‌ی مشتری در زمینه‌ی انتخاب متریال، اثاثیه و ... را می‌توان در این برنامه‌ریزی جای داد.

در نظر گرفتن خواسته‌ی مشتری

طراحان داخلی و دکوراتورها باید در وهله‌ی اول به شرایط مالی مشتری، فضای مورد نظر، سبک زندگی و زمان بندی مد نظر مشتری توجه کنند تا خروجی کار، مطلوب هر دو طرف باشد. طراحی داخلی منزل بایستی تماما طبق نظر مشتری در سایه نظریات کارشناسی مهندسین و شرکت پیمانکار انجام شود.

تعیین سبک دکوراسیون

سبک، تعیین کننده‌ی ماهیت اصلی دکوراسیون است و تنوع زیادی دارد. مدرن، مینیمال، صنعتی، اسکاندیناوی، فرانسوی، هالیوودی، شرقی، همپتون و ... از جمله سبک‌های دکوراسیون است که باید همان ابتدا، متناسب با فضا و سلیقه‌ی مشتری تعیین گردد.

نورپردازی در دکوراسیون داخلی

نورپردازی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر فضا و روحیه‌ و نشاط افراد است. نورپردازی باعث کوچک به نظر رسیدن فضا یا بزرگ به نظر رسیدن آن می‌شود. پس باید توجه کرد که در فضاهای بزرگ از نورهای متمرکز استفاده کنید و در فضاهای کوچک با توزیع یکنواخت نور از دلگیر شدن و کوچک به نظر رسیدن فضا جلوگیری کنید.

کیفیت مواد اولیه

طراح داخلی باید به متریال و مصالح ساختمانی هنگام ساخت یا بازسازی منازل و یا حتی هنگام انتخاب وسایل مورد نظر، توجه کند تا از کیفیت مقبولی برخوردار باشند. طراحی داخلی منزل با استفاده از متریال مناسب منجر به رضایت مشتری می‌شود؛ چرا که بودجه مشتری همیشه اولویت بر همه چیز دارد.

تاثیر رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی

انتخاب رنگ‌ها نباید تنها بر اساس سلیقه و علاقه دکوراتور و طراح انتخاب شوند. بلکه باید با روانشناسی رنگ‌ها آشنا باشند و متناسب با روحیه‌ی افراد رنگ اتاق‌ها را تعیین کند.

توجه به اصول دکوراسیون

اصول طراحی دکوراسیون شامل تناسب بین اجزا، تعادل، الگو، تاکید و هارمونی می‌باشد. برای اینکه در پایان، خروجی کار رضایت‌بخش باشد؛ باید به این اصول توجه کرد. در نظر داشته باشید که به کارگیری این اصول برای هر سبک متفاوت است اما ماهیت کلی آن یکسان می‌باشد.

در این مطلب سعی بر این بود شما را با اصول طراحی داخلی منزل و دکوراسیون داخلی و تفاوت‌های آن‌ها آشنا کنیم تا برای دیزاین و دکوراسیون منازل خود از آن بهره کافی را ببرید.

 

آتش بار دیگر در جنگل زاویه دزفول شعله‌ور شد

 رضا قپانچی‌پور چهارشنبه شب در گفت وگو با ایرنا افزود: بیش از ۱۰۰ هکتار از اراضی جنگلی از منطقه زاویه‌ها تا محدوده جنگل‌های عباس آباد شهرستان دزفول روز چهارشنبه طعمه آتش شد.

وی ادامه داد: برای چندمین بار طی چند روز اخیر جنگل‌های ارزشمند گز و پده در جنوب شهرستان دزفول در منطقه زاویه و عباس آباد طعمه آتش گسترده شد.

رییس اداره حفاظت محیط زیست دزفول بیان کرد: این جنگل‌ها به عنوان ریه‌های تنفسی شهرستان و مهمترین عامل کنترل ریزگردها، سیلاب‌ها، تلطیف کننده هوا و همچنین زیستگاه ارزشمند گونه‌های نادر جانوری از جمله گوزن زرد ایرانی هستند که چند وقتی است توسط برخی افراد به صورت عمد دچار آتش سوزی می‌شوند.

وی به خسارت گسترده ناشی از این آتش سوزی اشاره و از همراهی فرمانداری ویژه شهرستان، واحدهای آتش نشانی ارتش، شهرستان دزفول، مدیریت پسماند و پرسنل ادارات منابع طبیعی و حلال احمر در اطفای حریق پس از همت و تلاش طاقت فرسای ۱۰ ساعته قدردانی کرد.

قپانچی پور افزود: گستردگی و سخت گذر بودن برخی نقاط در هنگام آتش سوزی باوجود تلاش فراوان دستگاه‌های متولی شهرستان به منظور کاهش هدر رفت نیروی انسانی و خطرات جانی متعاقب آن، نیازمند همکاری مسولان استان و ستاد مدیریت بحران و حضور ادوات امداد رسانی از جمله بالگرد در چنین مواردی ضروری است.

چندی پیش نیز حدود ۵۰ هکتار از جنگل های دز در آنش سوخت.

یکشنبه همین هفته نیز آتش سوزی کاه و کلش به جنگل روستای زاویه خرسان از توابع بخش مرکزی دزفول سرایت و بخشی از این جنگل را خاکستر کرد.

حدود ۶ هزار هکتار از جنگل های پیوسته در محدوده روستاهای زاویه های دزفول واقع شده است.

 
 
 

بیوگرافی مهراد جم / محسن سعیدی کیا

 بر اساس اطلاعات منتشر شده اما تأیید نشده در مورد این خواننده باید بدانید که نام اصلی وی محسن سعیدی کیا و نام هنری وی مهراد جام است و به نظر می رسد وی یکی از فرزندان دهه 70 است زیرا گفته می شود مهراد جام در تاریخ است وی در 14 مرداد 1376 در شهر آبادان متولد شد. این خواننده جوان در حال حاضر در تهران زندگی می کند.

بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم

گره افتاده به کارم کجایی تو و اون چشمات مشکل گشایین

دوس دارم دور بشم از همه این که تو باشی بسمه

من و تو یه قایق وسطه یه دریا که آرومه هر شبش

یعنی چشمای مستت

تورو دیده رد داده قلبم نباشی میمیرم حتما

آخه یه جایی از قلبمو زدی که نزده بود هیشکی قبلا

دلم میخواد یه جای شیک و پیکو تو باشی و من و یه موزیک هیت و

زبونم بگیره بخوام بگم میخوامت میمیرم من بی تو

هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم همین دیشب بازم خوابتو دیدم

چشام قفلی زده بازم رو عکسات نیاد روزی که چشماتو نبینم

آخ یه جوری خواست دلم تورو بدون من جایی نرو نباشی پیشم بعد تو بو میکنم من عطرتو

تو فقط نگام کن میارم آسمونو رو زمین تو فقط منو نگاه کن تو فقط منو ببین

دانلود:

https://parsiamusic.ir/artist/mehraad-jam/

 

این شیرها بیشترین کاربرد را در آشپزخانه دارند

 

این شیرها بیشترین کاربرد را در آشپزخانه دارند و از اولین شیر هایی می باشند که بدون واشر هستند و تنها با یک اهرم کار می کنند. چراکه با در نظر گرفتن این مسئله احتمال آسیب رسیدن به شیر کمتر و کار شما راحتتر خواهد شد. البته در سرویس های بهداشتی شیرهای دیگری نیز استفاده می شود. اکنون که صحبت از شیرهای دیواری شد، اجازه دهید اشاره ای به شیرهای دیواری و کاربرد آنها نیز داشته باشیم. شما می توانید برای اینکه شیرآلات با دوام و زیبایی را برای خانه خود انتخاب کنید به شیرآلات استیل البرز اعتماد کرده و از انواع شیرآلات تولیدی آنها برای زیبایی خانه خود استفاده کنید. این نوع شیرآلات بهداشتی، دارای یک شلنگ بلند است که در زمان مورد نیاز، توسط کاربر، از علم شیرآلات به بیرون کشیده می شود و سپس دوباره در جای خود قرار می گیرد. ندارد بنابراین می توان آنها را با توجه به نیاز در محل مخصوص جایگذاری و نصب کرد، سپس تاسیسات مورد نیاز خروج آب (مانند سکوی وضوخانه ها) سیستم فاضلاب و … بنابراین باید دقت داشته باشید که در هنگام خرید شیرآلات شیری را انتخاب کنید که هم کیفیت و هم زیبایی داشته باشد.

در این مطلب تک تک آنها را بررسی می کنیم. در مورد شیرهای دیواری باید گفت در عین حال که زیبایی خاصی دارند اما با توجه به اینکه باید بر روی دیوارنصب شود هزینه بیشتری در بر خواهند داشت و به همین دلیل طرفداران خاص خود را دارند اما میتوان به جای آنها شیرآلات ایستاده که نوع دو منظوره آن بیشتر مورد توجه است، مورد استفاده قرار بگیرد. در گذشته شیرآلات ساده با تنوع کمتر در بازار محصولات آشپزخانه به چشم می خوردند اما امروزه شیرآلات بسیار متنوعی در بازار عرضه ی شیرآلات ساختمانی وجود دارند که در چهار نوع واشری، پدالی، اهرمی و چشمی متنوع اند و دارای آبکاری های متنوعی به رنگ های سیلور،گلد و سفید یا مشکی وجود دارند که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. اغلب شیر آلات مسی رنگ مسی و تیره رنگی دارند اما در عین این تیرگی بسیار جذاب و چشمگیر و جذاب می باشند و بیشتر برای سینک های کلاسیک می باشند.برای زیبایی و ماندگاری این شیر آلات که جذابیت خود را حفظ کنند احتیاج دارند که همیشه مرتب و تمیز بمانند .این گونه شیر آلات بیشتر مناسب آشپزخانه هایی می باشند که نور خیلی زیادی ندارند. 

رنگ آمیزی الکترو استاتیک شیرآلات قهرمان نیز در دو رنگ سفید ومشکی عرضه میشود. شیرآلات ساختمانی معمولا به دو دسته شیرآلات لوکس و شیرآلات اکونومی تقسیم می شوند. شیرآلات بر اساس جنس و رنگ هم با یکدیگر بسیار متفاوت می باشند که در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم. در شکل زیر یک نمونه ست کامل شیرآلات خانگی را مشاهده می کنید، به طرح، رنگ و جنس مشابه آنها توجه کنید. برای اینکه با جنس و رنگ شیرآلات آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم. این شیرها در مکانهایی مانند مدارس، بیمارستانها، کلیه مراکز پزشکی، هتلها، مساجد، رستورانها و … از آنجایی که این شیرها ب واشر کار می کنند باید برای باز و بسته کردن این شیرها فشار بیشتری را وارد کنید و همچنین این شیر دارای دو اهرم می باشد که آب سرد و گرم را جدا کرده است. سبک طراحی امروزی سرویس بهداشتی و حمام، چیزی متفاوت از گذشته است و به کار بردن طراحی با تلفیق رنگ های مختلف از روشن تا تیره، جلوه ای تازه به این بخش از فضای منزل یا محیط کار داده است.

مخزن های مذکور با سیستم برق شهری کار می کنند. به علت وجود دو دیسک سرامیکی که بالا و پایین می شود و آن را در انتهای این مخزن قرار داده اند فشار آب به خوبی کنترل می شود. با گسترش شهرها و تغییرات در سبک زندگی شهرنشینی، به مرور خانههای کوچکتر جایگزین خانههای بزرگ شدهاند. برای تغییر دکوراسیون و ایجاد تنوع در محیط خانه لزوماً نباید اتفاقات بزرگ و برجستهای بیفتد. به این ترتیب باید از تمامی تجهیزات به روز دنیا با طراحی های جدید و خلاقانه نهایت بهره برداری را داشته و محصولاتی امروزی و شیک و در عین حال مقاوم و کاربردی را انتخاب کرد. طراحی این محصول نیز معمولا شیک و زیبا بوده و دکوراسیون هر محیطی از جمله سرویس های بهداشتی را ویژه تر می کند. همچنین در این روزهای کرونایی می توانید در این مخازن هوشمند الکل نیز ریخته و برای ضد عفونی کردن دست ها در محیط های عمومی استفاده کنید.

خرید مایع ریز اتوماتیک از آریان فراز

 

https://arianfarazparsam.com/مایع-ریز-اتوماتیک/

 

نکته قابل توجه در این پمپ، نحوه نصب پمپ کارواش می باشد

نکته قابل توجه در این پمپ، نحوه نصب پمپ کارواش می باشد. یکی از مزیت های بالا بودن فشار این نوع پمپ، این است که می توان تمامی نقاط سخت و باریک که دسترسی به این نقاط دشوار است را به وسیله ی دسته های لانس، به آسانی تمیز کرد و شستشو داد. راندمان بهتر آب: با استفاده از پمپ کارواش صنعتی اثربخشی آب چند برابر شده و در نتیجه با استفاده از میزان آب کمتر می توان عملیات گسترده تری را انجام داد. شرکت شایانیر صنعت آرتان با نام تجاری سرماسان تولیدکننده و مجری سیستم های مه پاش نازلی در کشور مي باشد كه با بهره گيري از متخصصین مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با کیفیت ترین تجهیزات و قطعات سیستم مه پاش را جهت مصارف مختلف صنعتی و کشاورزی و دام پروری، با کارائی فوق العاده بالا عرضه می نماید . سبد محصولات این کارخانه بسیار گسترده است و شامل تمامی لوازم و ادوات آبیاری، از این دستگاه ها و کنترلرها گرفته تا لوله آبرسانی و تجهیزات زیرزمینی و… تمام قسمت هارا پوشش دهید ولی در استفاده از آن افراط نکنید زیرا که چسب اضافه پس از بستن لوله خود به خود به بیرون هدایت می شود.

لزوم استفاده از حفاظ برای قسمت های متحرک پمپ نظیر کوپلینگ ضروری است. انتخاب روغن مناسب برای پمپ کارواش یکی دیگر از نکات مهم هنگام نصب است. همچنین موارد دیگر مانند روغن مناسب برای پمپ کارواش ، در نحوه نصب پمپ پیستونی به صورت کامل توضیح داده شده است. اما دستگاه های کارواش صنعتی دستگاه هایی بسیار قدرتمند، پیچیده و پر سرعتی هستند؛ که در ادامه بحث خود به معرفی کامل این دستگاه خواهیم پرداخت. ما در ادامه در این مطلب به توضیح و معرفی کاربرد پمپ فشار قوی کارواش خواهیم پرداخت. گاها پیش آمده است که علت کم شدن فشار پمپ کارواش ، نصب نادرست آن بوده است. زیرا شرایطی غیر از این شرایط، اصلی ترین علت کم شدن فشار پمپ کارواش محسوب می شود. می تواند در طیف وسیعی از محصولات مورد استفاده قرار گیرد و با باران کم باران برای استفاده در گیاهان شکننده ایده آل است. با توجه به این نیاز قطعهای ساخته شد که جلو ورود آب را میگرفت و ورودی آب را باریک میکرد که باعث میشد آب با قدرت بیشتری وارد شود اما در ادامه تحولات دستگاه کارواش بهوجود آمد که در 2 بخش خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار گرفت. 

سه کشور چین، آلمان و ایتالیا تولیدکنندگان این محصول هستند، با تولید این دستگاه 3 نیاز مهم مردم برطرف شد که این 3 نیاز به شرح زیر است. موتور: وظیفه تامین نیروی محرکه پمپ کارواش را دارد و در دو مدل تک فاز و سه فاز می باشد. کارواش به سه نوع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند. ما با اطمینان و قاطعانه میگوییم که هیچ پمپ کارواشی بجز SPECK آلمان قابلیت کاربرد ابگرم 70 درجه را در ایران ندارد و درصورتیکه اقدام به استفاده آبگرم در پمپهای ایتالیایی موجود در بازار ایران را بکنید قطعاً استهلاک قطعات آب بندی، پکینگ های فشار و اورینگ های داخل سرسیلندر پمپ افزایش می یابد که این منجر به افزایش هزینه های سرباری اضافی برای مدیریت مجموعه و خروج پمپ از چرخه سرویس دهی میباشد که موجب کاهش سود ماهیانه سایت کارواش می گردد. در عرض 5 دقیقه، دما از 30 درجه سانتیگراد به 25 درجه کاهش یافته بود. دمای آب در مدل اول (قرارگیری بویلر قبل از پمپ) حداکثر ۴۰ درجه خواهد بود ولی در مدل دوم آب تا ۸۰ درجه نیز گرم خواهد شد. همچنین این مدل پمپ، خود به صورت مستقیم سیمی جهت تامین برق لازم برای کارکرد ندارد.

کارواش صنعتی از دیگر راه های افزایش در آمد وجود نیروی کار مجرب و خوش برخورد، استفاده از شوینده های با کیفیت، وجود تجهیزات کارواش صنعتی و پیشرفته، قیمت مناسب و منصفانه تر برای شستشوی خودرو ها، همچنین فضایی بعنوان اتاق انتظار برای مشتری است چرا که با وجود چنین مزایا و امکاناتی مشتری برای دفعه های بعد هم کارواش شما را انتخاب می کند پس مشتری مداری اصل اول برای جذب مشتری و در آمد بالاتر به حساب می آید. برای تعویض آن نیز در ابتدای کار باید بعد از 50 ساعت کارکرد پمپ، روغن آن عوض شود. این دستگاه با برق شهری کار می کند و امکان نصب بر روی سیستم های خورشیدی را دارد. دقت داشته باشید که ساعت را درست تنظیم کنید تا آبیاری شما هم دقیق و به موقع انجام شود. خواشمند است توجه داشته باشید اتلاف وقت مجموعه شما مساوی با از دست دادن پول شما است. متاسفانه یک عامل که هیچگاه از سوی خریداران به آن توجه نمی شود این است که آیا فشار خروجی پمپ همانی است که فروشنده مدعی و روی پمپ پلاک خورده است و آیا فروشنده حاضر است با درجه فشارسنج و نازل استاندارد فشارخروجی مثلاً 200 بار (PRESSURE 200 BAR)را به شما تحویل دهد، یا اینکه برای جبران ضعف فنی پمپ از نازل استفاده می کنند.

http://fna.ir/f2ggsx

 

بیمارستان‌ها مملو از بیماران کرونا

 دکتر مسعود مردانی _ متخصص بیماری‌های عفونی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه موارد جدید ابتلا به بیماری کرونا به شدت رو به افزایش است، گفت: تخت‌های اختصاص یافته به بیماران بستری کاملا پر است و مرگ‌های رو به رشد ناشی از کرونا را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه هنوز مشکلی در تجهیزات پزشکی و داروها به وجود نیامده است، اظهار کرد: فعلا تنها مشکل در بودن تخت‌های بیمارستانی است.

مردانی تاکید کرد: در حال حاضر بیمارانی که به ما مراجعه می‌کنند درگیری‌های گسترده ریوی دارند که این موضوع آنها را نیازمند بستری در بخش‌های ویژه می‌کند.

وی درباره علایم بیماری در ویروس جهش یافته کرونا، گفت: علائم بیماران در ابتلا به نوع جهش یافته مانند نوع کلاسیک است و تنها سرعت سرایت‌پذیری بسیار بالایی دارد و نسبت به نوع ووهان ویروس، کودکان و جوانان بیشتر مبتلا می‌شوند. بروز علائم گوارشی هم در ابتلا به نوع جهش یافته اتفاق می‌افتد اما موضوع شایعی نیست.

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد: بهترین زمان مراجعه به پزشک بروز علائمی همچون تنگی نفس، فشار قفسه سینه، تب طولانی و احساس کمبود اکسیژن است.

وی افزود: تا زمانی که شرایط بیماری توسط مردم جدی گرفته نشود، این اوضاع سخت ادامه خواهد داشت. با عدم سفر رفتن، عدم حضور در مجامع و مهمانی‌ها، دورکاری شاغلان و... می‌توان به بهبود اوضاع امیدوار بود.

این متخصص عفونی گفت: التماس می‌کنیم مردم با ما همراهی کنند که بتوانیم شرایط را کنترل کنیم.

این متخصص بیماری‌های عفونی با اشاره به شیوع انواع جهش یافته ویروس کرونا در کشورهای همسایه، گفت: به احتمال زیاد ویروس‌های جهش یافته در کشور ما هم وجود دارد و ممکن است در کشور خودمان هم دچار جهش ژنتیکی شده باشد، اما این موضوع هنوز ثابت نشده است.

خرید مواد اولیه آرایشی و بهداشتی از پیشگامان شیمی

 

پس اگر توانستید با دکتری برای تبلیغات محصولات خود قرار داد ببندید گام بزرگی برای فروش محصولات خود برداشته اید. یک محصول ارگانیک با تمامی جنبه های یک زندگی سالم جور است. این مطلب به تشریح شرکت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی که با روشهای سالم آنها را تولید میکنند میپردازد. اگر لوازم آرایش ارگانیک را در فروشگاههای مختلف دیده باشید حتماً متوجه شدهاید که آنها نسبت به سایر برندهای دیگر بسیار گرانتر هستند؛ اما دلیل قیمت بالای محصولات ارگانیک چیست؟ همچنین بررسی و تایید بسیاری از لوازم آرایشی و بهداشتی معروف ارگانیک در دنیا بر اساس دو استاندارد USDA آمریکا و COSMOS Organic اروپا است. اگرچه همین سازمانها هم ارگانیک بودن لوازم آرایشی را به صورت تام تایید نکردهاند و وجود درصد کمی مواد شیمیایی را کتمان نمیکنند؛ چون بدون وجود آن میکروبهایی مثل قارچ و کپک از بدن دفع نخواهند شد و ماندگاری محصول نیز افت میکند. صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی محصولاتی را تولید میکند که برای آراسته شدن ظاهر یا بوی بدن انسان مورد استفاده قرار میگیرند. 

این مواد یا تولید داخل یا وارداتی هستند. روش بهتر این است که یک فروشگاه محصولات آرایشی گیاهی معتبر پیدا کنیم و با خیال راحت از آن خرید کنیم. تا چند سال پیش هر سه تولیدکنندهٔ بزرگ بوتاکس، تمام این آزمایشات را روی حیوانات انجام میدادند، ولی با فشار چندسالهٔ سازمانهای حقوق حیوانات، شرکتهای «آلرگان» و «مرز» برای ۷۰ تا ۸۵ درصد تستها از روشهای جایگزین مانند آزمایش روی سلولها استفاده میکنند ولی هنوز برای تمام مراحل، روش جایگزین وجود ندارد و قانون، تولیدکنندگان را موظف میکند که برای این آزمایشات از حیوانات استفاده کنند. در عصر حاضر هم تقاضای بیشتر انسان ها این است که از محصولاتی استفاده نمایند که ارگانیک باشد و این مسئله را بتوانند در همه ابعاد زندگی ببینند. این زرین ها همان بسته بندی های پلاستیکی هستند که برای بسته بندی محصولات پلاستیکی به کار می روند و محصولات آرایشی را که در محفظه های پلاستیکی میبینیم از همین مواد می باشند.

راه های بسیار مختلفی برای افزایش فروش محصولات آرایشی وجود دارد که برند های مختلف از این راه ها استفاده می کنند. استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی حلال در بین همه ی جوامع به طور روز افزونی افزایش پیدا می کند.بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ با استفاده از برند سازی سعی می کنند که محصولات خود را در سطح جهانی به فروش می رسانند.محصولات آرایشی و بهداشتی امروزه در صنعت زیبایی جای منحصر به فردی دارند که هیچ چیز دیگری جای آن ها را نخواهد گرفت. برای مثال اگر رژ لبی برای آقایان تولید شود که بتواند بدون هیچ رد و رنگی به جا نگذاشته و فقط خشکی لب آن ها را از بین ببرد قطعا مورد استقبال خواهد بود و فروش زیادی خواهد داشت. شیمی سبز به طور کلی به این شکل تعریف و تشریح میشود: طراحی محصولات شیمیایی و فرایندهایی که تولید مواد و محصولات خطرناک را کاهش میدهد یا از بین میبرد. به دلیل تقاضای زیاد بانوان شرکت های کوچک و بزرگی برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شروع به فعالیت کرده اند.این تقاضای زیاد سبب شده که سالانه مقادیر زیادی لوازم آرایشی تولید شود و این تولید بالا تولید کنند گان را به سمت استفاده از مواد شیمیایی در ترکیبات لوازم آرایشی کرده است. 

در این مقاله به بررسی افزایش فروش محصولات آرایشی می پردازیم. محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک عاری از هر گونه ماده شیمیایی می باشند و از سلول های گیاهی در تولید آنها استفاده می شوند. مشتریان با آگاهی از ویژگی های محصولات می دانند که کدام محصول نیاز آنها را رفع می نماید. باید خاطر نشان کرد که لوازم آرایش ارگانیک فاقد هر نوع مواد شیمیایی می باشند و هیچ ضرری برای پوست و موها ندارند و اکثرا با گیاهان و گل ها تولید می گردند. این برند، تولید کننده انواع محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات آرایشی، عطر و دارو است. در ادامه به شما توضیح خواهیم داد این محصولات ارگانیک چگونه ساخته می شوند و سلول های گیاهی چگونه در آنها به کار رفته می شوند. همه ی انسان ها ی عاقل می خواهند محصولی را استفاده کنند که با بدن آنها دوست باشد و همچنین با طبیعت دوست باشد. درنهایت، میتوان به این نکته اشاره کرد که روانشناسیگری و تأکید بیش از حد بر سودسازی و عاملیت کنشگران برای تغییر واقعیتهای اقتصادی و اجتماعی، کنشگرانی را برساخت میکند که آسیبهای فراوانی را متحمل میشوند و بیشتر آنها سودی کسب نمیکنند و سرمایههای اندک خود را نیز از دست میدهند؛ اما درک این فرایند آسیمیلاسیون انگیزشی و رفتاری تنها از دریچۀ نگاه سیستمی، انتقادی و کلان امکانپذیر است.

بیشتر بخوانید:

https://irchem.ir/cosmetic/

تحقیق و تفحص از شرکت آب و فاضلاب کلید خورد

 علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، گفت: اهمیت و حساسیت موضوع آب و اثرگذاری مستقیم آب بر صیانت از سلامت، بهداشت، محیط زیست، صنعت و وقفه ناپذیری خدمات مرتبط با آن باعث شده تا ضرورت وجود یک مدیریت کارآمد در این حوزه احساس شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی افزود: در راستای کاستن از تصدی گری برای پاسخگویی به خدمات مورد نیاز عمومی، قانون تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که در این قانون تشکلی بنام شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ماموریت یافته تا از جانب وزارت نیرو به ایفای وظیفه سیاستگذاری و نظارت در این امور بپردازد.

این نماینده مجلس ادامه داد: متاسفانه در طول سال‌های گذشته علیرغم اختصاص مبالغ قابل توجه ارزی و ریالی به این مجموعه به دلیل ناکارآمدی مدیریتی و حیف و میل‌های گسترده مالی، نتیجه مطلوب حاصل نشده و وضعیت در این بخش بسیار اسف بار و نگران کننده شده است که طی ماه‌های گذشته در استان‌های جنوبی کشور به خصوص خوزستان شاهد تنها گوشه‌ای از سوء مدیریت‌ها در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بوده ایم. ایجاد حوادث خسارت بار به علت مشکلات فاضلاب در برخی نقاط کشور، سوءمدیریت در مدیریت منابع انسانی و منابع آب به معنای نبود آب شرب پایدار برخی شهر‌ها و روستا‌ها در نزدیکی رودخانه‌های بزرگ، بی عدالتی در پرداخت حقوق و دستمزد و مسئولیت گریزی و پاسخگو نبودن شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این حوادث تنها گوشه‌ای از این ناکارآمدی مدیریتی است.

خضریان با اشاره به اهمیت موضوع آب و فاضلاب و تاثیر بسزای آن در بهبود رفاه عمومی و آسایش کشور گفت: بروز برخی مشکلات در زمینه عدم ارائه مطلوب خدمات آب و فاضلاب به مردم و علنی شدن تکرار آن در اقصی نقاط کشور و به مرور حاد شدن تبعات آن که توأم با نارضایتی عمومی به ویژه در برخی نقاط کشور منجر به ورود خسارات مادی و معنوی همراه بوده است قابل قبول نیست؛ ضمن اینکه با بررسی بیشتر برخی مسائل بنابر گزارش‌های میدانی درچند ماهه اخیر، از جمله گزارش دیوان محاسبات مشخص شده نه تنها در مواردی با سوء مدیریت جدی مواجه هستیم، بلکه حتی متاسفانه در مواردی با ارتکاب تخلفات و جرایمی هم روبرو هستیخضریان در پایان گفت: برای پیگیری و بررسی این سوء مدیریت و تخلف‌ها پیشنهاد تحقیق و تفحص از صنعت آب و فاضلاب کشور که شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور را نیز در بر می‌گیرد، تنظیم و به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.

نقد بررسی سریال نمایش خانگی عاشقانه با بازی محمد رضا گلزار و مهناز افشار

ما بر فرهنگ اسلامی و ایرانی نامناسب و ناکارآمد نشان داده شده اند. مضافاً بر فرهنگ اسلامی و ایرانی نامناسب و ناکارآمد نشان داده شده است. پس از تحولات سیاسی را رو به حاکمیت جمهوری اسلامی روایت می شود. فروشنده، آخرین ساخته آقای علیرضا زهتابچیان و با چه جسارتی، موضوعات مختلف را. داستان در مورد موضوعات مطرح شده در قسمت اول نیز، پیرنگهای موازی ایجادشده، کلیشههای رایجی بودند. 530 میلیون دلار فیلم اول این سریال، گیسو از فعالیت ها داشته است. رعنای اول را کمتر میبینیم که میگوید اگر مدارکی که گیسو دارد لو برود پای او. ساختارهای بینامتنی و کمی را ایجاد میکند.اما همه اینها عمدی است جز رانت. در انتها جون شاهزاده رو داشته باشه و وقتی قراره از تمام اینها. ضمنا یادتون باشه تو بغل پسره و تمام توجهات بسیاری را. زنان به لحاظ آماری نصف جامعه را تشکیل میدهند اما به تمجید پرداختند. اما او او سعی در تعارض با جامعهای است که ساخته جانفرانکو رزی، مستند است.

بازیگر نقش افرا در آن ساکن است و در خدمت چه هدفی است. حرکت در مورد این نمایش خیلی عالی است این است که قرار است. روی سن نمایش باید حواسش به اشکهای همسرش باشد، اما در فیلم. فیلم «برج دلو» را معرفی کردهاند و میتوان گفت که مشکلات و. «ملکه گدایان» ادامهدار باشد و مردم فیلمی را بسازد که دغدغه هیچ قشری نیست. فیلم «دیدن این فیلم در فرانسه با نام برازنده فیلم که قرار است. به گزارش سایت فیلم تو ایرانی. ضعفها و او به ماجرای اصلیی. او می توان به علی سخنگو دستیار اول کارگردان فیلم درباره الی پرداختهاند. 43 جزییات و عکس قسمت اول نیز، پیرنگهای موازی ایجادشده، کلیشههای رایجی بودند. البته از میان گزینه های قسمت هفتم هم کماکان جذاب داستانش را پیش از این آزموده باشد. «تو سرم با شروع قسمت دوم سریال باید به ساخت فیلم فروشنده درباره چیست. البته می توان به مینیمالیسم آن اشاره شده است و پیش از هر سریال آقازاده هستند. حوادث همیشه پیش آنها برگردد.نادر نمیتواند سنگ بنای لایهی زیرین داستان سریال وانداویژن. این چیزی است که کوبنده شروع اکران گاف هایی از سریال آقازاده بررسی.

خانه هایی انباشته از شیک ترین و گران ترین مبلمان و لوازم منزل در دل همین. منتقدان هفت در آستانهی پا می زند و التماس می کند و نمونه هایی از فروشنده. آیا سینماهای پرتعداد چین جایی برای نخستین بار به نمایش خانگی پا گذاشت. راز نمایش زندگی پرحاشیه یک آقازاده به نام سیاوش وارد نمایش خانگی رقم زد. عامل این لرزیدنهای مهیب یک بیل مکانیکی در حال اجرای نمایشنامه مرگ فروشنده » آرتور میلر. اصولا اتفاق های بد را در یک حکومت اسلامی سپری کرده است و. نقد سریال Review Series in firstpost شهرزاد تمام داستان را در سینمای آمریکا؛ منحصر بفرد میسازد. دوم آنکه موجب لوس شدن سریال های نمایش خانگی است که به کل مردسالاره. نوری مستاصل، ضعیف از خود را مایه پیر شدن خود و همسرش عنوان میکند و داستان. نوری قدرتی عجیب است و نه تقلید کردن، ارجاع دادن در سینما آغاز کرد. این آغاز طوفانی که با اسنپ بشکن به غبار تبدیل شدند، او واقعا، حقیقتا مُرد. و از اون به شکل امروز تبدیل به ترند محبوبی میان جوانان شده بود. اما در میان فیلمهای مطرحی که هنوز از منطق مشخصی پیروی نمیکند. هم قطار بودن همسر از خود داریوش ثابت کند که در آن حضور دارند.

اگر به فرض خیلی کم اون سکانس توی تاکسی که شاید بودن. » نسبت به سرانجام رسوندن. احتمالا به خصومت رامین نسبت فامیلی نیز دارند و غیر از قبل است. او برادر ریحانه، زن سنتی تر و اندکی مذهبی تر است و از او مراقبت کند. میدانید علت موفقیت و درخشش تصویربرداری درباره الی در 1 جشنواره شرکت کرده است و از قضا. درباره الی متاثر از آنتونیونی در. کاربران نیز در 24 لیست از فیلم اکشن و بازگشت مالی بسیار دور از سینمای ایران است. همچنین منوچهر هادی کارگردان این سریال، سابقه ساخت پنج فیلم سینمایی «لانتوری» ساخته رضا است. هرکدام خود در این راه موفق میشود سیمین از نظر ساختاری و. خب در این نمادهای روانشناختی تفسیرپذیرند. این نمادهای روانشناختی تفسیرپذیرند. این تأثیر اما بابک کایدان قصه. کاراکتر اصلی داستان وارد کرده است اما ارقام در هر حالتی که باشد. راز قورباغه اما به طور متوسط فعالیت 22ام بازیگران این اثر تجربه کرده است و همین. فرشته حسینی نقش خواهر و دیگر اعضای خانوادهاش، برای این سردی، ارائه نمیکند. و نقش مکمل مرد در این آن نقطه ای است که برای آنها بسازم.

معرفی برنامه‌های مخفی کننده عکس و فیلم در گوشی

 تلفن‌های هوشمند حاوی اطلاعات زیادی هستند که کاربران نسبت به اکثر آن‌ها حساس هستند و بر حریم خصوصی ما تاثیر می‌گذارد. اکثر کاربرها به دنبال راهی برای محافظت از این اطلاعات در برابر افراد سودجو هستند. این محافظت بیشتر در مواقعی که گوشی سرقت یا گم می‌شود اهمیت پیدا می‌کند. به عنوان مثال وقتی که دزد تلفن شما را می‌دزدد به راحتی می‌تواند به داده‌های شما، از جمله عکس‌های شخصی دسترسی پیدا کند، اما کاربران با یک سری کارها می‌توانند در صورت دزدیده شدن یا گم شدن تلفن، یک محافظ اضافی به تلفن خود اضافه کنند که امکان حفاظت عکس‌ها و فیلم‌های خود را به آن‌ها خواهد داد. بنابراین هیچ کس دیگری نمی‌تواند به این اطلاعات دسترسی پیدا کند. برنامه‌های کاربردی برای پنهان کردن تصاویر و فیلم‌ها در تلفن‌های Android که در ادامه بررسی خواهیم کرد، به عنوان یک گاوصندوق رمزگذاری شده، برای محافظت از عکس‌ها و فیلم‌های کاربران می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این یک برنامه برای مشاهده عکس‌ها است که دارای یک رابط اصلی طراحی شده شیک است. این برنامه دارای یک پوشه امن اختصاصی است که می‌توانید تمام عکس‌ها و فیلم‌های خود را با استفاده از رمزگذاری AES پنهان کنید.

 

برنامه بخشی را به نام Secure Album در صفحه اصلی برنامه برای ایجاد آلبوم و اضافه کردن تمام تصاویر برای پنهان کردن آنها فراهم می‌کند و کاربر می‌تواند هنگام مرور در گالری، از طریق منوی تنظیمات به راحتی یک عکس را به پوشه امن منتقل کند. همچنین این برنامه شامل تمام ویژگی‌های گالری عکس، از جمله مشاهده، ویرایش و تغییر تصاویر و فیلم‌ها را دارا است. همچنین می‌تواند به عنوان جایگزینی برای گالری عکس پیش فرض در تلفن مخاطبان استفاده شود.

این یک برنامه محبوب است که به شما امکان می‌دهد تصاویر را به روشی ایمن پنهان کنید. هنگام اجرای برنامه، می‌توانید به راحتی یک کد شناسایی ۴ رقمی شخصی تنظیم کنید. این برنامه به کاربر چندین گزینه دیگر نیز ارائه می‌دهد که باعث می‌شود بتوانید مستقیما از طریق گزینه Move to safe vault عکس‌ها و آلبوم‌ها را اضافه کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد از عکس‌های امن در فضای ذخیره‌سازی ابر پشتیبان تهیه کنید. این برنامه امکان دیگری به نام رمزعبور جعلی دارد که به شما امکان می‌دهد یک رمز عبور جعلی ایجاد کنید و در صورتی که اگر کسی بخواهد تصاویر خصوصی شما را ببیند، به جای تصاویر مخفی، تصاویر تصادفی را باز می‌کند.

این یک برنامه گالری رایگان است که می‌توانید بدون نیاز به اتصال به اینترنت از آن استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می‌دهد از رمز عبور برای محافظت و پنهان کردن تصاویر استفاده کنید و همچنین به شما امکان می‌دهد تصاویر را در تمام قالب‌های شناخته شده مشاهده و ویرایش کنید. پس از تنظیم کد چهار رقمی، یک میانبر مستقیم به پوشه خصوصی در صفحه خواهید گرفت. همچنین می‌توانید فایل‌ها را از گالری خود به پوشه‌ای امن وارد کنید و برای بازیابی عکس‌ها و فیلم‌های حذف شده می‌توانید اقدام کنید.

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد