خرید بک لینک برای سایت می تواند در منابع مختلفی انجام شود. به طور کلی، اگر سایت و یا وبلاگی در هر صفحه‌ای از سایت خود، لینکی از سایت شما را درج نماید، اصطلاحاً می‌گوییم به شما بک لینک طبیعی و با کیفیت داده است. حال ممکن است لینک شما از طریق خرید بک لینک وارد سایت موردنظر شده باشد و یا حتی به صورت طبیعی ایجاد شده باشد. برخی از ویژگی بک لینک هایی که در حال حاضر در سئوسل ارائه می گردند در جدول زیر قابل مشاهده هستند.

خرید بک لینک

پس اعتبار زیادی را از این طریق به شما خواهد داد. با این کار شما هم تعداد لینک های زیادی در بازه زمانی کوتاه ساخته اید و هم اینکه از صفحات کم ارزشی لینک گرفته اید. آیا خرید تعداد زیادی بک لینک می تواند منجر به جریمه گوگل شود؟ میدهند و این را گوگل و دیگر موتورهای جستجو کاملا میدانند ! درست همانطور که وقتی دوست شما یک رستوران را معرفی میکند، اعتمادتان به این رستوران بیشتر خواهد بود، گوگل هم وقتی سایت شما توسط سایت های دیگر معرفی میشود، به آن بیشتر بها خواهد داد. گوگل روشهای متنوعی برای تشخیص خرید بک لینک توسط سایت های اینترنتی دارد. در الگوریتمهای ۲۰۲۱ طریقه لینک گرفتن کاملا متفاوت است ! بنابراین استفاده از این پکیجها کاملا ایمن میباشد و باعث افزایش دائمی پیج آتوریتی (Pa) بک لینک های لایه اول و دوم شما میگردد. لایک و اشتراک برای سایت شما گرفته خواهد شد.در این روش ما لینک شما را در شبکه های اجتماعی معروف دنیا به تعداد 3200 بار لایک و شیر می کنیم. در جواب باید گفت که معمولاً موثرترین بک لینک شما همان اولین لینکی است که از یک سایت میگیرید. چرا که موتور جستجوی گوگل امروزه بسیار هوشمند بوده و مشاهده شده که در مواردی سایت هایی که مرتکب خرید بک لینک انبوه و یا خارجی می شوند را مجازات میکند.

قیمت بک لینک

گوگل چطور متوجه غیرطبیعی بودن بک لینک ها میشود؟ زیرا بک لینک شما بر آن کلمه کلیدی در نتایج گوگل موثر خواهد بود و نه تمام کلماتی که بعنوان هدف خود انتخاب کرده اید. به صورت معمول خرید بک لینک به هیچ سایتی که قصد دارد در دراز مدت در نتایج جستجو گوگل بالا بماند، پیشنهاد نمی­شود. پس هر سایت و شرکتی به راحتی با تقبل هزینه میتواند به راحتی لینک دریافت کند! بگذارید قبل از هر چیز، به داستان خود باز گردیم. داستان این جریمه چیست؟ پیشنهاد میکنیم برای درک بهتر مفهوم بک لینک و اثرات جانبی آن مقاله بک لینک چیست را به دقت مطالعه نمایید و تجربیات خود از خرید بک لینک را در بخش نظرات همین مقاله با ما به اشتراک بگذارید. در این شرایط الگوریتم پنگوئن کار سختی برای شناسایی غیرطبیعی بودن لینک سازی شما ندارد. البته، احتمالاً شما نهایتاً در همان ماه اول قانع شدهاید سری به این رستوران بزنید. باید به این موضوع نیز دقت کنید که اگرچه تولید محتوا به تعداد مناسب می تواند هزینه بیشتری نسبت به رپورتاژ آگهی داشته باشد ، اما با تهیه چندین مقاله با کیفیت برای سایت خود به عبارتی شانس دریافت بک لینک برای چند صفحه را خواهید داشت.

تبادل لینک چند طرفه را با مثال تبادل لینک 3 طرفه توصیف میکنیم. در صورتی که همانند مثناسئو به دنبال کار پیوسته باشید و سایت تان رشد خوبی داشته است در صورت نیاز به خرید بک لینک غیرپایدار یا غیردائمی باید همزمان به فکر جایگزینی بک لینک های خریداری شده با بک لینک های جدید باشید. پیشنهادهایی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند. با این حساب، آیا باید از این روش برای ساخت بک لینک استفاده کنید یا نه؟ وقتی نوبت به سئو خارجی سایت می رسد، اکثر ذهنیت ها به سمت بک لینک و رپورتاژ می رود که البته طبیعی است. بعنوان مثال در یک متن آگهی سه لینک قرار داده میشود که همگی به صفحه اصلی سایت اشاره دارند ولی هریک با عبارتی مجزا لینک شده اند. برای مشاهده لیست سایتهای طرف قرارداد راشوب در انتشار رپورتاژ آگهی به لینک داده شده سر بزنید. چرا که تبلیغات موثر در سایتهای پربازدید میتواند شانس دیده شدن شما را بالا برده و به موتورهای جست و جو بفهماند که افراد به مطالب آن علاقمند هستند. این موضوع در صفحه خرید بک لینک سئوسل شرح داده شده است.

خرید بک لینک طبیعی یکی از فاکتورهای اصلی برای رتبه بندی سایت‌ها می‌باشد. حال این بک لینک‌ها می‌توانند به صورت طبیعی ایجاد شوند که در این صورت بهترین نوع بک لینک سازی خواهند بود. همچون اشتراک‌گذاری محتوای شما توسط بازدیدکنندگانتان در شبکه‌های اجتماعی. اما سوال این است که آیا باید همچنان منتظر نشست تا کاربران لینک‌های ما را به اشتراک بگذارند؟ پاسخ روشن است، خیر! اینجاست که مباحث لینک‌سازی و خرید بک لینک معتبر و ارزان مطرح می‌گردد. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه بک لینک بگیریم، کافیست ادامه توضیحات را ملاحظه نمائید.