x تبلیغات
وب پرداز

معرفی شرکت تضامنی

یکی از کامل‌ترین شرکت‌هایی که امروزه در کشور ما به ثبت می‌رسد، شرکت تضامنی نام دارد. در این شرکت‌ها هر یک از شرکا وظیفه سنگینی بر عهده داشته و نسبت به بدهی شرکت باید به طور کامل مسئول باشند. برای ثبت شرکت‌های تضامنی باید مدارک لازم را تهیه کرده و اقدامات لازم را از طریق یکی از اداره‌های ثبت شرکت انجام داد. در این مقاله سعی داریم شرکت تضامنی را به طور کامل برای شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

روش های ثبت شرکت و تاسیس بصورت قانونی در ایران

 

تاسیس شرکت تضامنی

برای تاسیس شرکت تضامنی نیاز به تنظیم شرکت‌نامه است. شرکت‌نامه به صورت اوراق چاپی در اداره ثبت شرکت‌ها وجود دارد. در این سند باید اطلاعات کامل درباره شرکت را ذکر کرد. نام شرکت، نوع شرکت، موضوع و مرکز اصلی، نشان کامل باید در شرکت‌نامه مشخص شود. اسامی شرکا و شماره شناسنامه و محل اقامت آنها نیز از دیگر اطلاعات لازم برای تکمیل شرکت نامه شرکت تضامنی است. برای تشکیل شرکت تضامنی باید تمام سرمایه نقدی را و غیرنقدی را مشخص کرد.

اداره شرکت تضامنی

شرکت تضامنی توسط یک مدیر انتخاب می‌شود که ممکن است میان شرکای شرکت باشد یا از خارج انتخاب شود. اگر مدیر شرکت تضامنی از بین شرکا نباشد می‌‌توان به اتفاق سایر شرکا آن را عزل کرد. اطلاعات مدیر غیر شریک باید بطور کامل در اساسنامه ذکر شود. اگر اطلاعات این مدیر در اساسنامه نباشد عزل آن به راحتی انجام می‌شود. مدیری که در شرکت نامه ذکر شده باشد قابل عزل نبوده و حق استعفا هم ندارد.

این نوع مدیر فقط با توافق شرکای شرکت می‌تواند از سمت خود استعفا دهد. مدیر شرکت‌ تضامنی باید دقت زیادی در اجرای امور شرکت داشته باشد. اگر شرکت تضامنی بدهی داشته باشد حق تقسیم سود ندارد. مدیر شرکت باید از مقررات عقد وکالت پیروی نماید. سود شرکت‌های تضامنی به میزان سهم هر شریک تعیین می‌شود. مدیر شرکت تضامنی باید دقت زیادی در این زمینه داشته باشد.

مراحل مختلف برای ثبت شرکت تضامنی

برای ثبت شرکت تضامنی ابتدا باید تعداد شرکا مشخص شده و مدارک لازم را برای ثبت شرکت را فراهم کرد. پس از ارائه مدارک برای ثبت شرکت تضامنی باید مدارک را به یکی از شرکت‌های ثبت در سراسر کشور تحویل داد. برای طی کردن مرحله اداری باید مدتی را به انتظار بنشیند تا آگهی ثبت شرکت شما در روزنامه‌های رسمی کشور به چاپ رسد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت تضامنی شامل اساسنامه، شرکت نامه و اظهارنامه شرکت است. اطلاعات دقیق شرکا از دیگر مدارک لازم است. هزینه‌های ثبت شرکت تضامنی بسته به نوع شرکتی که برای ثبت انتخاب می‌کنید متفاوت است. برای انتخاب شرکت معتبر در ثبت شرکت تضامنی باید دقت زیادی داشته باشید. مجموعه ما اطلاعات لازم و خدمات مختلفی برای ثبت شرکت تضامنی در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تمامی اطلاعات لازم جهت ثبت شرکت تضامنی از طریق آن‌ها به طور کامل به شما ارائه خواهد شد. هزینه‌های ثبت شرکت تضامنی بسیار به صرفه بوده و شما میتوانید با ارائه مدارک لازم در مدت بسیار کوتاه شرکت خود را به ثبت برسانید.

سخن پایانی

همانطور که بیان کردیم یکی از شرکت‌های تجاری با نام شرکت تضامنی تاسیس می‌شود. برای تاسیس شرکت نیاز به مدارک مشخصی دارید. باید اقدامات لازم را جهت ثبت شرکت تضامنی از طریق شرکت‌های ثبت در کشور انجام دهید. مسئولیت شرکای شرکت‌های تضامنی کمی سنگین بوده و باید در قبال بدهی‌های شرکت به طور کامل مسئول باشند. لطفاً نظرات خود را در این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

چگونه رژ لب اصل و تقلبی را تشخیص دهیم؟

چگونه رژ لب اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم - فاطمه حبشی
هنگام انتخاب لوازم آرایشی باید بسیار مراقب باشید و بین تقلبی و اصلی تشخیص دهید، بنابراین این بار می خواهم به شما نشان دهم که چگونه یک رژ لب خوب انتخاب کنید، تفاوت آن با تقلبی چیست و استفاده از رژلب چه مضراتی دارد.
سرفصل های اصلی این صفحه
بوی رژ لب
اولین راه برای تشخیص رژ لب تقلبی، بو کردن آن است. بنابراین، هنگام تهیه یا خرید رژلب، ابتدا بو کنید.
رژ لب خشک
تفاوت رژ لب تقلبی و اصل در خشکی آن است. زمانی که فرد از رژ لب خشک استفاده می کند، پس از مدت کوتاهی لب ها ترک می خورند و پوسته پوسته می شوند، اما رژ لب اصلی از روغن های گیاهی ساخته شده و برای چندین روز ظاهری براق و براق به لب ها می بخشد و در تقویت آن بسیار موثر است. لب
رژ لب سربی
برای تست رژ لب سربی می توانید مقداری را روی پوست دست خود قرار دهید سپس یک تکه طلا روی آن بکشید، اگر علامت طلایی رژ لب سیاه شد نشان دهنده تقلبی بودن رژلب و سرب زیادی روی این رژ لب است. در واقع باید به یاد داشته باشیم که برخی از مواد مانند موم با طلا واکنش داده و این رنگ تیره را ایجاد می کنند. بنابراین تیره شدن رنگ رژ لب از طلایی نمی تواند نشان دهنده وجود سرب در رژ لب باشد و بهتر است برای اطمینان از سلامت رژ لب از محصولات آرایشی طبیعی به نام ارگانیک استفاده کنید.
تاریخ استفاده از رژ لب
لوازم آرایش اصل تاریخ انقضا دارند و اگر این تاریخ را نداشته باشند. این محصول اصل نیست. هنگام خرید لوازم آرایشی باید تاریخ را در نظر بگیرید.
در مورد برندهای دیگر رژ لب مانند برند MAC می توانید یک سری عوامل را در نظر بگیرید. در این دسته از رژ لب ها، سایز و فونت رژ لب تقلبی بزرگتر از رژلب اصلی است و شکل رژ لب تقلبی دانه دار است. رژ لب های واقعی کاملا صاف و یکدست هستند، اما رژ لب های تقلبی خط کناری دارند. رژ لب های واقعی از نظر اندازه نازک تر از رژ لب های تقلبی هستند. حتی در این موارد می توان وزن آن را مقایسه کرد.
I-رژلب سرطان زا
وجود پارابن
برخی از رژ لب ها حاوی پارابن های مضر هستند. به همین دلیل بهتر است به برچسب رژ لب نگاهی بیندازید و به دنبال کلماتی باشید که حاوی کلمه پارابن هستند. اینها در هنگام پختن لبو خطرناک و مضر هستند، می توانند کمی در کار ما اختلال ایجاد کنند و در وضعیت هورمون ها در بدن اختلال ایجاد کنند. این مواد شیمیایی در لوسیون ها و کرم های ضد آفتاب یافت می شوند.
وجود اکسی بنزن
اکسی بنزن یکی دیگر از مواد موجود در بالم لب است که مضر است. این می تواند به سلول ها آسیب برساند و باعث مشکلات هورمونی در بدن شود. بنابراین، هنگام خرید رژ لب، به عدم وجود اکسی بنزن توجه کنید.
وجود فتالات ها
فتالات ها، اگر روی برچسب رژلب یافت شوند، ماده ای هستند که در آزمایشگاه تحقیقاتی انجام شده و نشان داده اند که باعث اختلالات هورمونی در بدن افراد می شود.
وجود بوتیل هیدروکسی آنیزول
هیدروکسی آنیزول بوتیله، که روی برچسب های لوازم آرایشی ظاهر می شود، نگهدارنده شناخته شده ای است که می تواند باعث سرطان شود. اما متاسفانه این ماده در بسیاری از محصولات آرایشی چشم و لب یافت می شود.
امیدواریم این مطلب از سایت زیبایی ویژه فاطمه حبشی را به دقت مطالعه کرده و در شناسایی رژلب های تقلبی برای حفظ سلامت خود دقت کافی را داشته باشید.

https://fatemehhabashi.com/how-to-detect-fake-and-original-lipstick/

جلوگیری از زخم پای دیابتی

 یکی از آسیب های شایع در افراد دیابتی - وضعیتی که بدن در تنظیم سطح قند خون مشکل دارد - یک زخم باز یا زخم است که در پا ایجاد می شود. اگر مبتلا به دیابت هستید ، پزشکان توصیه می کنند برای جلوگیری از زخم پا ، یا جلوگیری از وخیم تر شدن آنها اقداماتی انجام دهید.

 
به دلیل ارتباط بین گلوکز خون و عملکرد سلولی، دیابت بر هر سیستم بدن شما تأثیر می گذارد. به طور خاص، دیابت می تواند زمان لازم برای بهبود زخم را به شدت کاهش دهد و زمان پیشرفت زخم را به یک حادثه جدی تر کاهش دهد.
 
یکی از آسیب های شایع در افراد دیابتی - وضعیتی که بدن در تنظیم سطح قند خون مشکل دارد - یک زخم باز یا زخم است که در پا ایجاد می شود. اگر مبتلا به دیابت هستید ، پزشکان توصیه می کنند برای جلوگیری از زخم پا ، یا جلوگیری از وخیم تر شدن آنها اقداماتی انجام دهید. 
زخم دیابتی چه خطراتی دارد؟
بدون درمان، حتی یک تاول کوچک روی پا در عرض چند روز می تواند به یک زخم باز تبدیل شود. از آنجا که افراد دیابتی اغلب دچار آسیب عصبی به نام نوروپاتی محیطی می شوند که از احساس درد در پا جلوگیری می کند، هر نوع تاول، بریدگی یا خراش ممکن است مورد توجه قرار نگیرد.
 
 
 
دیابت همچنین با کاهش جریان خون در پاها همراه است که " بیماری شریانی اندام تحتانی" نامیده می شود. این بیماری می تواند سرعت بهبودی را کاهش دهد ، به طوری که به محض ایجاد زخم ، بهبودی کامل آن ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد.
از آنجا که زخم، یک زخم باز است ، خطر عفونت زیاد است. عفونت که از زخم شروع می شود می تواند از طریق جریان خون به استخوان برسد. عفونت در استخوان می تواند خطر جدی برای سلامتی داشته باشد و در موارد شدیدتر ممکن است به قطع پا آسیب دیده ختم شود.
 
زخم پای دیابتی قابل پیشگیری است. پزشکان بازرسی های روزانه پا را توصیه می کنند تا در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فوراً رفع شود ، قبل از اینکه به زخم باز تبدیل شود. مدیریت سطح قند خون و حفظ وزن می تواند به سلامتی بدن کمک کند و می تواند باعث تسریع در بهبودی شود.
چگونه از زخم پا جلوگیری کنیم؟
بازرسی روزانه پا
متخصصین جراحی اطفال و جراحان ارتوپدی افراد مبتلا به دیابت را تشویق می کنند تا هر روز پا را از نظر تاول ، بریدگی ، خراش و ناخن های داخل پا بازرسی کنند. همچنین مهم است که پایین هر پا را با آینه بررسی کنید ، زیرا تاول ها اغلب در این قسمت ایجاد می شوند.
پزشکان همچنین توصیه می کنند که پاها را از نظر عفونت، جمله قرمزی، تورم و میزان گرما بررسی کنید. اگر این تغییرات را مشاهده کردید، بلافاصله به دنبال درمان باشید.
 
درمان زخم پای دیابتی
کفش مناسب
پوشیدن کفشی که مناسب نباشد خطر تاول زدن را افزایش می دهد. کفش ها نباید خیلی تنگ ، خیلی کوچک یا خیلی بزرگ باشند. اندازه و عرض پا ممکن است با گذشت زمان تغییر کند ، بنابراین پزشکان توصیه می کنند هر زمان کفش جدید می خرید مطمئن شوید که اندازه ی مناسب پایتان باشد.
 یک کفش کاملاً متناسب، دارای نیم اینچ فضای بین انگشتان و نوک کفش است پدیاتریست ها توصیه می کنند که جوراب های تمیز و خشک را که نوارهای کششی محکمی ندارند بپوشید زیرا خلاف این ممکن است جریان خون در پا را محدود کند.
 پزشکان به افراد مبتلا به دیابت توصیه می کنند که از راه رفتن با پای برهنه و پوشیدن صندل هایی که پاهای شما را در معرض ترک ، سیمان یا ماسه، ، که باعث خراشیدن و تحریک پا می شود ، خودداری کنند . همچنین باید از پوشیدن کفش های پاشنه بلند نیز خودداری کنند زیرا باعث فشار اضافی در قسمت جلوی پا می شود. کفش های پاشنه بلند می توانند پوست را فشار دهند و تاول ایجاد کنند.
 
قند خون
اگر مبتلا به دیابت هستید، باید سطح قند خون را کنترل کنید و اطمینان حاصل کنید که در یک محدوده طبیعی و سالم است. افزایش قند خون ممکن است منجر به قطع پا و یا تاخیر بهبودی زخم شود.
متخصصان غدد درون ریز - پزشكانی كه شرایط هورمونی را درمان می كنند - در مدیریت دیابت تخصص دارند. آنها می توانند تعیین کنند که شما چند بار نیاز به آزمایش قند خون دارید. در صورت لزوم، پزشکان ما می توانند داروهای انسولین تجویز کنند که به بدن کمک می کند قند را به انرژی تبدیل کند.
 
کاهش وزن
اضافه وزن یا چاقی باعث افزایش استرس در پا می شود که می تواند هنگام پوشیدن کفش اصطکاک ایجاد کرده و منجر به تاول و بریدگی می شود. متخصصان تغذیه و رژیم درمانی در برنامه مدیریت وزن می توانند به شما در کاهش وزن کمک کنند. اگر چاقی مانع کنترل سطح قند خون شما شود ، شما و پزشک می توانید در مورد احتمال جراحی مربرط به کاهش وزن مشورت کنید.
 
ترک دخانیات
سیگار و سایر محصولات توتون و تنباکو حاوی مواد شیمیایی هستند که روند بهبودی را کند می کنند ، که ممکن است از بهبود کامل زخم پا جلوگیری کند. محصولات دخانی همچنین با مشکلات گردش خون مرتبط هستند و ممکن است خطر ابتلا به بیماری شریانی اندام تحتانی را که باعث کاهش جریان خون در پاها و پاها می شود ، به میزان قابل توجهی افزایش دهند.
 
پزشکان ما درک می کنند که ترک سیگار دشوار است. گرفتم کمک در ترک توتون و تنباکو می تواند ابزار و پشتیبانی لازم را برای ترک خوب برای شما فراهم کند. 
صفحه قبل 1 صفحه بعد