x تبلیغات
وب پرداز

کوتاه کننده لینک رایگان و ابزار ساخت QR کد

کوتاه کننده لینک بیت لی یکی از بهترین سرویس ها در دنیای اینترنت است که در ایران نیز بسیار محبوب بوده و تعداد زیادی از دیجیتال مارکترها نیز از آن استفاده می کنند. وبسایت بیتلی یکی از معروفترین و محبوبترین سایت های کوتاه کننده لینک در دنیای اینترنت است که در کنار ساخت شورت لینک امکان بهینهسازی برند و همچنین ردیابی و تحلیل لینکها و کلیکهای انجام شده را به صورت کامل در اختیار کاربر قرار میدهد. در این مقاله سعی کردیم تا روش استفاده از این سرویس را به طور کامل توضیح داده و به هر گونه سوال تان در این خصوص پاسخ دهیم. همچنین لینکهای فراهم شده توسط ریلینک از گزند تبلیغات به دور ماندهاند و کاربران به صورت مستقیم به آدرس نهایی هدایت میشوند. پیشنهاد من این است همیشه قبل از برگذاری کمپین های تبلیغاتی تان که نیاز به کوتاه کننده لینک دارید سرویس مورد نظر خود را با چند سیستم و آی پی تست کنید تا از دسترس بودنش اطمینان حاصل کنید. به نظر شما چرا باید از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده کنیم؟ توجه کنید که برای بدست آوردن آمارهای مرتبط به لینک های کوتاه شده باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 
ابتدا وارد حساب کاربری Gmail خود شوید. اگر مشاهده آمار افرادی که وارد لینکتان شده است برایتان مهم است می توانید از این خدمت وبسایت ریزی استفاده کنید و آمار دقیق بازدید کننده لینک خود را در هر زمان که می خواهید مشاهده کنید. بهینه سازی لینکهای وبسایت یکی از بهترین راهها برای بهبود رتبه سایت است. آیا تا به حال از سرویس کوتاه کننده لینک گوگل استفاده کرده اید؟ اگر می خواهید پاسخ تمام این سوالات را بدانید، به خواندن این مقاله ادامه دهید. این مطلب به پایان رسید اما یادگیری دیجیتال مارکتینگ ادامه دارد؛پیشنهاد میکنیم حتما سری به نقشه راه دیجیتالینگ بزنید تا مقالات متنی، صوتی، ویدیویی و محصولات مرتبط با «آموزش دیجیتال مارکتینگ» را مشاهده و مطالعه بفرمایید. سایت v.gd هم یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده خدمات لینک کوتاه است که می توانید به سادگی از آن استفاده کنید؛ همچنین با استفاده از این سرویس می توانید لینک های اختصاصی خود را هم بسازید. بر اساس این تجربه، شما درمییابید که اگر کمپین بعدی خود را از ساعت ۱ ظهر آغاز کنید، بازده بهتری دریافت خواهید کرد. هست که واقعا منحصر به فرد بوده و مشکلات شما را حل خواهد کرد .
 
در ابتدا کوتاه کننده لینک گوگل برای انتقال لینک های داخلی به سایت های دیگر گوگل استفاده می شد، یعنی فقط برای سرویس های خود گوگل قابل استفاده بود. یعنی بروی آنها کلیک کنید ، اگر با ارور 400 یا 404 روبرو نشدید، می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید . یعنی اینکه تنها وبسایت خودشان مجاز به استفاده از همان کوتاه ساز لینک است و تنها آدرس اصلی سایت خودشان با همان لینک باز میشود. در سایت https://epsi.link درآمدی ثابت وجود دارد؛ اما توآد پلنهای مختلفی را در نظرگرفته که بسته به میزان تبلیغات درآمد درنظر گرفته میشود. جایگذاری لینک طولانی باعث بیشتر شدن کاراکترهای پیامکی و افزایش هزینههای ارسال پیامک میشود. شاید برای بازاریابی محصولتان تصمیم بگیرید از استراتژی بازاریابی پیامکی استفاده کنید. کوتاه کننده لینک گوگل (Google URL Shortener) از جمله سرویس های مهم و رایگان شرکت گوگل است که متاسفانه افراد زیادی با آن آشنایی ندارند. از جمله تخصصهای لازم برای انجام پروژه در این سایتها میتوان به مهارتهایی از قبیل طراحی و ساخت سایت، تولید محتوا، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی اندروید، عکاسی، کار با نرم افزارهای گرافیکی و… چرا استفاده از کوتاه کننده لینک لازم است؟
 
از معایب این سرویس می توان به عدم ردگیری و آنالیز کلیک ها در آن اشاره کرد. به عنوان مثال ، هر 1000 ویو 10 هزار تومان دریافت خواهید کرد . چگونه می توان از این سرویس استفاده کرد؟ این لینک می تواند لینک های طولانی را از کاربر دریافت کرده و به لینک های کوتاه تبدیل کند. باید به این نکته دقت کنیم که CPM یک مقدار تقریبی از درامد است و ممکنه نسبت به آی پی کشور های مختلف ، متفاوت باشد. بسیاری از این سرویس ها رایگان هستند. چرا از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده می کنیم؟ از مزیت های این سرویس می توان به سفارشی سازی لینک های کوتاه شده و آنالیز دقیق کلیک ها روی آن ها اشاره کرد. در نتیجه امکان به اشتراکگذاری لینکهای طولانی و بلند در این پلتفرمها وجود ندارد. در برخی از شبکه های اجتماعی، محدودیت تعداد کارکتر وجود دارد.

تشخیص طلای اصل از بدل با ۱۲ روش کاربردی و دقیق

با اینکه استفاده از این روشهای خانگی سریع و آسان است، اما در این روشها تشخیص تقلبی و اصل بودن الماس بدون خطا نیست. هدف بعدی این مقاله، اعمال این راهبردها بر چهار قرارداد انرژی (نفت خام، پروپان، روغن و بنزین معمولی) و با همۀ تاریخهای سررسید و پس از آن ارزیابی عملکرد خارج از نمونۀ این الگوها با استفاده از یک تابع زیان استاندارد و الگوی VaR بود؛ هدف سوم، این بود که بررسی وابستگی راهبرد تجربی ارائهشده به فرکانس دادهها طرح شد که نتایج تجربی نشان داد راهبرد تجربی به فرکانس دادهها وابسته نیست. همینطور ضرایب علّیت کوتاه­مدت و علّیت بلند­مدت به سمت را نشان می­دهد. از آن حیث که لفظ منطبق بر معناست، کسی که لفظی را بدون ادراک کامل معنا برگزیند و بر زبان آورد و منظور او آن باشد که معنا را کاملا ادراک کرده، مرتکب دروغ شده است. برای تحلیل صحیح و کامل متن باید با درج معانی هر واژه آشنا باشیم و بدانیم در متن مورد تحلیل، کدام معنی یا معانی مورد نظر بوده است، البته نه صرفاً مورد نظر نویسنده! زیرا همواره نویسنده در انتخاب این زیورها مؤثر نیست یعنی ممکن است نویسنده، فلان معنی را اراده کرده باشد ولی در بزم واژگان، واژه معانی دیگری را نیز بپذیرد و به وسیلة آن، بزم متن را بیاراید.

خرید آنلاین طلا

 
به بیان ساده، بازده عبارت است از کل عایدی که یک سرمایه­گذار در طول یک دوره سرمایه­گذاری بهدست می­آورد. اصالت همواره با معنی است و آنچه باید اصل قرار گیرد معنی است نه لفظ. عوامل مختلفی در واژه گزینی عارف دخیل است اما سه عامل عمده آن چنین است: عامل مخاطب، عامل عارف و عامل جایگاه حقیقت؛ یعنی عارف در مقام تمکین است یا نه، مکاشفة وی به صورت تمام و کمال اتفاق افتاده است یا نه و مخاطب در چه منزلی است و عارف میخواهد او را تشویق یا تحریض کند یا تحذیر دهد و تنذیر کند. مفاهیمی نظیر وسعت، عظمت، عمق، اتحاد قطرهها، آبی بیکران، مواجی و خطرناکی، جایگاه مرواریدهای پر ارزش، مرحلهای برای گذر، منبع رزق، بخشندگی، ضدیت با خشکی، فنای قطرهها و بقای آن ها در پیوستن به دریا و معانی تلمیحی چون داستان نوح، یونس و پوسایدون. این واژه چه معانی و مفاهیمی را میتواند به مخاطب انتقال دهد؟ 
 

سایت فروش طلا و جواهر

 
چه مفاهیمی در مد نظر هر عارف است که یکی از واژگان را نامزد میکند؟ می باشد. لازم به ذکر است همه این محصولات در سایت طلا خانه علاوه بر طلای نو ، به صورت طلای دست دوم نیز قابل دسترسی است. در هر دوره نگین و زمردی بر این درج افزوده شده یا بنا به تحول ایام، جواهری از رونق افتاده است لیکن همه در این درج نگهداری میشود. جنید میگوید: هر که به زبان گوید الله و در سر او مشاهدت الله نباشد، این کس دروغزن است. از حیث وجودشناسی، معنی و حقیقت، ربانی است و لفظ، ناسوتی و زمینی است. کسی که از چشمهای بنوشد و حلاوت آن را درک کند، به چشمة بالاتر طمع میورزد تا این که به چشمة بالاتر و در نهایت، به اصل چشمهها برسد. 9. پول و خسارت دیرکرد در پرداخت: چنانچه بده کارى, بدهى خود را دیر بپردازد و آن گاه بر اثر تورّم, ارزش پول بکاهد, آیا مى توان افزون بر اصل مبلغ بدهى, مقدارى هم براى جبران خسارت ارزش پول از بده کار طلب کرد, یا خیر؟ اما ما در گلدینو، با استفاده از 3 بعدی کردن محصولات، این مشکل را تا حد زیادی حل کردهایم. در ارتباط درون لایه­ها، یک پییاخته می­تواند به سایر پییاختههای لایة خود متصل باشد و یا نباشد.
 
با توجه به این که در این طرح الفاظ ثابتند و معانی بر آنها حمل میشود و معانی چونان زیورهایی هستند، حال اصالت با معانی است یا با الفاظ؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت الفاظ مرتبة نازلة وجود معانیاند و رابطة میان آن ها، این همانی است، با این توضیح که معانی بر اساس نظریة تشکیک در ظهورات، واحدتر، شدیدتر و لطیف تر از الفاظند. تنوخی در این باره و در گزارش اخبار، دقیق عمل میکرد. باوجودوبفرض اینکه اکثریت هیئت مدیره شرکت بطور تصنعی دردست شهرداری باشد بازمنظور تامین نخواهد شد زیراهیئت مدیره قانونا موظف است درحدود تصمیمهای مجمع عمومی عمل کندواین تصمیم هارااکثریت صاحبان سهام که دارنده صدی ۸۰ سهام هستند وعبارت ازمالکین فعلی اتوبوس هستنداتخاذ میکند. ترجیح نماد بیابان نیز میتواند به سبب مفاهیم زیر باشد: اهل خوف نماد بیابان را ترجیح میدهند و مخوف بودن بیابان و گمراه شدن در آن را دلیل مناسبی برای رجحان آن نسبت به دریا میدانند؛ داشتن گنج در دل خود؛ برای کسی که اهل جلال است، در همین جلال، جمالی نهفته است و همة این سختیها را زیبا میبیند و نماد بیابان برای او دلپذیرتر است؛ همان طور که مسافران سعادتمند دریا داریم مسافران سعادتمند بیابان هم داریم مانند موسی و هاجر و اسماعیل.
 
منبع:
 

فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری

 

در این مقاله به بررسی فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری و یافتن مفهوم فضای ابری برای این فضای امن می‌پردازیم.

 

فضای ابری

فضای ابری یک فضای ذخیره‌سازی ایمن و متناسب برای حجم زیادی از اطلاعات شما مهیا می‌کند که امکان دسترسی آسان به آن‌ها نیز در اختیار کاربران قرار دارد. چرا که دنیای جدید دیجیتالی نیازمند روشی برای ذخیره سازی اطلاعات و دسترسی آسان به آن‌ها در مقابل روش‌های سنتی می‌باشد. توضیح ساده‌تر این موضوع به این صورت می‌باشد که در این سرویس ذخیره سازی یک سرور مرکزی وجود دارد که با سامانه تحت وب نیز شناخته می‌شود که یک نشانی اینترنتی یکسان برای تعداد زیادی کاربر دارد و کاربر می‌تواند بدون ذخیره اطلاعات خود با حجم‌های زیاد، تنها با دسترسی به اینترنت آن‌ها را در اختیار داشته باشد.

 

تاریخچه فضای ابری

تاریخچه فضای ابری شامل یک شروع و تکامل بسیار زیادی می‌باشد. ایده اولیه این فضا توسط جان مک کارتی در دهه ۶۰ میلادی به صنعت رایانه ارائه شد. پس از ۳۰ سال این فضای ابری به صورت نرم‌افزارهای جامع‌تری به شکل سیستماتیک بر روی وب‌سایت‌ها قرار گرفتند و مورد استفاده بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفت و سرانجام در سال ۲۰۰۳ انقلاب عظیم در ایجاد یک مفهوم متفاوت از فضای ابری رخ داد که اولین عملکرد متفاوت توسط شرکت Xen اتفاق افتاد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی Cloud computing به سازمان‌ها و شرکت‌ها که امکان را می‌دهد تا با اتصال چندین سیستم عامل به شبکه به سرور از منابع به صورت مشترک استفاده کنند.

در سال‌های بعد شرکت آمازون با نام elastic comput cloud، مایکروسافت با نام one drive و در نهایت گوگل با نام google drive فضای ابری رایگان اختصاصی خود را ارائه دادند.

برندهای تلفن همراه نیز چون شیائومی و سامسونگ این قابلیت را برای گوشی‌های همراه خود به ترتیب با نام­های mi cloud و sumsung cloud ایجاد کردند.

 

مزیت‌های استفاده از فضای ابری

با توجه به افزایش سرعت چشم‌گیر فناوری و تکنولوژی و حرکت کسب و کارها در جهت پویایی، سازمان‌های مختلف نیز باید برای افزایش کارآیی خود پیش رو و با شتاب عمل کنند که لازمه این عملکرد عمل به چهار ویژگی زیر می‌باشد:

1.    یادگیری

2.    استفاده از استعدادها

3.    هدفمند بودن

4.    استفاده از فناوری برای ایجاد و بالابردن تغییرپذیری

 

یکی از فناوری‌هایی که به سازمان‌ها در این راه کمک می‌کند، فضای امن برای نگهداری اطلاعات یا فضای ابری می‌باشد. فضای ابری این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند که در صورت داشتن یک ایده جدید بدون نیاز به خرید سخت‌افزار و نرم‌افزار تنها از طریق تأمین سیستم ابری ایده خود را اجرا کنند که هم مقرون به صرفه می‌باشد و هم امنیت بالا و دسترسی آسان برای آن وجود دارد.

نقش فضای ابری در نرم‌افزارهای حسابداری

تا اینجا با مفهوم فضای ابری و ویژگی‌های آن آشنا شدیم. در ادامه به بررسی نقش فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری می‌پردازیم.

حسابداری در فضای ابری امکان صرفه‌جویی قابل‌توجهی در زمان و هزینه‌ها را برای سازمان‌ها فراهم کرده است و برای ذخیره سازی و دسترسی به اطلاعات به‌جای استفاده از دیسک‌های کامپیوتر می‌توان از اینترنت استفاده کرد. در بحث امنیت مالی در صورت استفاده از فضای ابری حسابداری می‌توان از بروز خطراتی مثل سرقت توسط رقیب، مفقود شدن داده‌ها و یا از دست رفتن اطلاعات بر اثر خرابی کامپیوتر جلوگیری کرد.

 برای افزایش این امنیت، کاربران می‌توانند از لینک‌های مخصوص به خود استفاده کنند. نرم‌افزارهایی که برای فضای امن برای نگهداری اطلاعات حسابداری می‌توان استفاده کرد، شامل: نرم‌افزار حسابداری ابری قیاس، حسابداری ابرستان، حسابداری ابری آمارسین می‌باشد.

 

صفحه قبل 1 صفحه بعد