x تبلیغات
وب پرداز

آخرین وضعیت جسمی مهدی چمران

 به نقل از تسنیم، پرویز سروری در حاشیه برگزاری هفتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نخستین دستور جلسه امروز مشخص و مصوب شدن ترکیب اعضای کمیسیون‌های شش‌گانه شورای شهر تهران است که البته روز گذشته رأی‌گیری استمزاجی انجام شده است اما امروز در صحن شورا رأی‌گیر خواهد شد.

وی تصریح کرد: با مشخص شدن ترکیب کمیسیون‌های شش‌گانه شهر تهران فعالیت‌ها در کمیسیون‌ها آغاز خواهد شد و امیدواریم بتوانیم پاسخ‌های مردم را برآورده کنیم.

نایب‌رئیس شورای شهر تهران گفت: در ادامه جلسه امروز مدیرعامل فناوری و اطلاعات شهرداری تهران در صحن شورا حاضر و گزارشی را ارائه خواهد کرد که با توجه به اهمیت هوشمندسازی خدمات این گزارش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

سروری درباره آخرین وضعیت فرآیند درمانی چمران رئیس شورای شهر تهران گفت: بحمدلله حال آقای چمران خوب بوده و در هفته آتی به شورا خواهند آمد البته تأکید کادر پزشکی این است که تعجیلی برای حضور شورا نداشته باشند و ان‌شاءالله با بهبودی کامل وی در صحن شورا حاضر خواهند شد.

وی درباره نوع بیماری چمران خاطرنشان کرد: بنابر اعلام پزشکان مویرگی پاره شده است و هرگونه خبری مبنی بر سکته مغزی رئیس شورای شهر تهران تکذیب می‌شود.

اهمیت پشتیبانی 24 ساعته برای وبسایت ها

زمانی که فردی یک وبسایت را راه اندازی می کند، علاوه بر تامین نیاز مشتریان خود، باید بتواند رضایت آن ها را نیز به دست بیاورد. علاوه بر این فرد باید بتواند به جایگاه بالایی در نتایج گوگل دست پیدا کند. تمامی این موارد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارند که از مهم ترین آن ها می توانیم به پشتیبانی 24 ساعته اشاره داشته باشیم. اهمیت پشتیبانی 24 ساعته برای وبسایت ها بسیار بالاست و می تواند مزیت های زیادی را با خود به همراه داشته باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

رضایت مشتری

برای اینکه کسب و کار شما جواب بدهد و به عبارتی به موفقیت برسد، در وهله اول نیاز است تا رضایت مشتریان خود را به دست بیاورید. وبسایت یک پنجره ای است که می تواند باعث تعامل شما با سرتاسر جهان شود. از این رو یک وبسایت خوب می تواند مشتریان وفاداری نیز داشته باشد. پشتیبانی سایت می تواند باعث رضایت مشتری شود. از این رو راه های ارتباطی متنوعی را در داخل وبسایتتان قرار دهید تا افراد از هر طریق که راحت هستند، یکی از آن ها را انتخاب کنند تا در صورت مشکل به سرعت با شما در ارتباط باشند.

وجه کمپانی

اگر دارای یک شرکت و یا برند خاص هستید، از پشتیبانی 24 ساعته نباید غافل شوید. این پشتیبانی می تواند برای شما وجه بسیار خوبی را داشته باشد. به گونه ای که مشتریان فکر می کنند مشکلات آن ها بسیار برای شما پراهمیت است و قطعا نیز نباید غیر از این باشد.کسب در آمد از طریق خرید نمایندگی هاست یکی از راه هاییست که شرکت ها می توان با تخفیف های مناسب و قیمت های عالی سرویس های خود را تهیه کنند.

سئو و همگام بودن با موتورهای جستجوگر

موتورهای جستجوگر ربات هایی دارند که در هر لحظه مشغول وارسی سایت شما هستند. اگر سایت شما از پشتیبانی قوی برخوردار باشد، می توانید به سرعت متوجه لینک های خراب و... شوید. از همین طریق نیز به سرعت رفع آن ها اقدام کنید تا سایت شما به عنوان یک سایت مخرب شناسایی نشود.

نوع وبسایت بر روی پشتیبانی تاثیرگذار است

هر چقدر وبسایت شما فعال تر باشد، به همان اندازه نیز به پشتیبانی و نگهداری قوی تری نیاز دارد که مجموعه زیر را به خود اختصاص می دهند. لازم به ذکر است که این موارد برای خود سایت شما بسیار پر اهمیت هستند.

·       سایت شما باید پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد تا بتوانید به بازیابی اطلاعات بپردازید.

·       پشتیبانی می تواند بر روی محتوا و به روزرسانی های آن تاثیر خود را بگذارد.

·       بر روی ایمنی وبسایت نیز نقش مثبتی را دارد.

·       از دیگر موارد پراهمیت در رابطه با این موضوع به روزرسانی پنل ها، پلاگین ها و افزونه ها است.

·       پشتیبانی می تواند بر روی مانیتورینگ سایت تاثیرگذار باشد و از این طریق باعث بهبود آن شود.

·       به شما پیشنهادهای جدیدی می دهد که از آن ها می توانید برای توسعه وبسایتتان بهره ببرید.

انواع پشتیبانی

به طور پشتیبانی در دو نوع مختلف وجود دارد:

·       پشتیبانی اورژانسی

·       پشتیبانی عمومی

پشتیبانی اورژانسی بسیار پراهمیت بوده و زمانی که یک نرم افزار خاص داخل سیستم با مشکل مواجه شود، به آن نیاز خواهد بود. همچنین برای رفع این مشکلات نیاز به افراد متخصص است.

در حالی که در پشتیبانی عمومی قضیه ساده تر خواهد بود و مشکلات نیز مانند نوع اول اورژانسی نیستند. پشتیبانی عمومی قالبا توسط کاربران درخواست می شود که برای کسب رضایت آن ها باید سریعا به حل مشکلات موجود بپردازید.

جمع بندی

در این مطلب شما را با اهمیت پشتیبانی 24 ساعته برای وبسایت ها آشنا کردیم. پشیبانی می تواند مزیت های زیادی را برای وبسایت شما به همراه داشته باشد. از این رو اگر می خواهید رضایت مشتریان را داشته باشید و در نتایج گوگل نیز رتبه خوبی را کسب کنید، از پشتیبانی به هیچ عنوان غافل نشوید.

صفحه قبل 1 صفحه بعد