نکته قابل توجه در این پمپ، نحوه نصب پمپ کارواش می باشد. یکی از مزیت های بالا بودن فشار این نوع پمپ، این است که می توان تمامی نقاط سخت و باریک که دسترسی به این نقاط دشوار است را به وسیله ی دسته های لانس، به آسانی تمیز کرد و شستشو داد. راندمان بهتر آب: با استفاده از پمپ کارواش صنعتی اثربخشی آب چند برابر شده و در نتیجه با استفاده از میزان آب کمتر می توان عملیات گسترده تری را انجام داد. شرکت شایانیر صنعت آرتان با نام تجاری سرماسان تولیدکننده و مجری سیستم های مه پاش نازلی در کشور مي باشد كه با بهره گيري از متخصصین مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با کیفیت ترین تجهیزات و قطعات سیستم مه پاش را جهت مصارف مختلف صنعتی و کشاورزی و دام پروری، با کارائی فوق العاده بالا عرضه می نماید . سبد محصولات این کارخانه بسیار گسترده است و شامل تمامی لوازم و ادوات آبیاری، از این دستگاه ها و کنترلرها گرفته تا لوله آبرسانی و تجهیزات زیرزمینی و… تمام قسمت هارا پوشش دهید ولی در استفاده از آن افراط نکنید زیرا که چسب اضافه پس از بستن لوله خود به خود به بیرون هدایت می شود.

لزوم استفاده از حفاظ برای قسمت های متحرک پمپ نظیر کوپلینگ ضروری است. انتخاب روغن مناسب برای پمپ کارواش یکی دیگر از نکات مهم هنگام نصب است. همچنین موارد دیگر مانند روغن مناسب برای پمپ کارواش ، در نحوه نصب پمپ پیستونی به صورت کامل توضیح داده شده است. اما دستگاه های کارواش صنعتی دستگاه هایی بسیار قدرتمند، پیچیده و پر سرعتی هستند؛ که در ادامه بحث خود به معرفی کامل این دستگاه خواهیم پرداخت. ما در ادامه در این مطلب به توضیح و معرفی کاربرد پمپ فشار قوی کارواش خواهیم پرداخت. گاها پیش آمده است که علت کم شدن فشار پمپ کارواش ، نصب نادرست آن بوده است. زیرا شرایطی غیر از این شرایط، اصلی ترین علت کم شدن فشار پمپ کارواش محسوب می شود. می تواند در طیف وسیعی از محصولات مورد استفاده قرار گیرد و با باران کم باران برای استفاده در گیاهان شکننده ایده آل است. با توجه به این نیاز قطعهای ساخته شد که جلو ورود آب را میگرفت و ورودی آب را باریک میکرد که باعث میشد آب با قدرت بیشتری وارد شود اما در ادامه تحولات دستگاه کارواش بهوجود آمد که در 2 بخش خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار گرفت. 

سه کشور چین، آلمان و ایتالیا تولیدکنندگان این محصول هستند، با تولید این دستگاه 3 نیاز مهم مردم برطرف شد که این 3 نیاز به شرح زیر است. موتور: وظیفه تامین نیروی محرکه پمپ کارواش را دارد و در دو مدل تک فاز و سه فاز می باشد. کارواش به سه نوع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند. ما با اطمینان و قاطعانه میگوییم که هیچ پمپ کارواشی بجز SPECK آلمان قابلیت کاربرد ابگرم 70 درجه را در ایران ندارد و درصورتیکه اقدام به استفاده آبگرم در پمپهای ایتالیایی موجود در بازار ایران را بکنید قطعاً استهلاک قطعات آب بندی، پکینگ های فشار و اورینگ های داخل سرسیلندر پمپ افزایش می یابد که این منجر به افزایش هزینه های سرباری اضافی برای مدیریت مجموعه و خروج پمپ از چرخه سرویس دهی میباشد که موجب کاهش سود ماهیانه سایت کارواش می گردد. در عرض 5 دقیقه، دما از 30 درجه سانتیگراد به 25 درجه کاهش یافته بود. دمای آب در مدل اول (قرارگیری بویلر قبل از پمپ) حداکثر ۴۰ درجه خواهد بود ولی در مدل دوم آب تا ۸۰ درجه نیز گرم خواهد شد. همچنین این مدل پمپ، خود به صورت مستقیم سیمی جهت تامین برق لازم برای کارکرد ندارد.

کارواش صنعتی از دیگر راه های افزایش در آمد وجود نیروی کار مجرب و خوش برخورد، استفاده از شوینده های با کیفیت، وجود تجهیزات کارواش صنعتی و پیشرفته، قیمت مناسب و منصفانه تر برای شستشوی خودرو ها، همچنین فضایی بعنوان اتاق انتظار برای مشتری است چرا که با وجود چنین مزایا و امکاناتی مشتری برای دفعه های بعد هم کارواش شما را انتخاب می کند پس مشتری مداری اصل اول برای جذب مشتری و در آمد بالاتر به حساب می آید. برای تعویض آن نیز در ابتدای کار باید بعد از 50 ساعت کارکرد پمپ، روغن آن عوض شود. این دستگاه با برق شهری کار می کند و امکان نصب بر روی سیستم های خورشیدی را دارد. دقت داشته باشید که ساعت را درست تنظیم کنید تا آبیاری شما هم دقیق و به موقع انجام شود. خواشمند است توجه داشته باشید اتلاف وقت مجموعه شما مساوی با از دست دادن پول شما است. متاسفانه یک عامل که هیچگاه از سوی خریداران به آن توجه نمی شود این است که آیا فشار خروجی پمپ همانی است که فروشنده مدعی و روی پمپ پلاک خورده است و آیا فروشنده حاضر است با درجه فشارسنج و نازل استاندارد فشارخروجی مثلاً 200 بار (PRESSURE 200 BAR)را به شما تحویل دهد، یا اینکه برای جبران ضعف فنی پمپ از نازل استفاده می کنند.

http://fna.ir/f2ggsx